10.000 KREDİ VE SONU HÜSRAN :)

'Hounds Genel' forumunda KorkakZombi tarafından 18 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. KorkakZombi

Alınan Beğeniler:
    0
    240 TL LİK KREDİ ALDIM 10.500 AMA SONU HÜSRAN OLDU ELDE ETTİGİM TEK İTEM KIZIL KERTENKELE POMPALI OLDU MAVİ ALEV SMG KUTUSUNDAN 48 ADET AÇTIM HİÇBİŞEY ÇIKMADI GÜMÜŞ KIZIL KERTENKELE KUTUSUNDAN 6 7 BİN KREDİLİK AÇTIM VE ELDE EDİLEN SADECE KIZIL KERTENKELE POMPALI BUNA CEVAP VEREBİLİCEK Bİ GM VARMI ŞANS İŞİ DEGİL BEYLER BU ORANLAR 3 KAT ARTTIRILMADIMI NERDE BU 3 KAT ORANLAR NERDE BU SORUNA CEVAP VERİCEK GMLER ?
    CEVAP VEREMEDİGİNİZ KONULARA KONU KİLİT + ÇÖP YAZMASINI BİLİYOSUNUZ BİRİNİZDE CEVAP VERİN ELİMDE DEKONTLARIM VAR HER TÜRLÜ ISPATLARIM AMA CİDDEN YAZIK ARKADAŞLAR FACE FAN SAYFASINDA ORANLAR 3 KAT ARTTIRILDI DENİLDİ ONLARCA KEZ AMA BU KADAR CİDDEN REZİLLİK BAYRAM DİYE ETKİNLİK YAPIP ORANLARIN DÜŞÜREN OYUNDAN NE BEKLİYORUZKİ :) BANA MANTIKLI CEVAP VEREBİLİCEK BİRİ VARMI BU KONUDA ?

2. ParaboLa

ParaboLa Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    benim witch set ve ss silahlar çok kolay düştü şans faktörü bi yana hesaplarda bi sıkıntı var galiba oyunda bugün ayyıldız diye biri sırf bu yüzden yeni hesap açtım diyodu geçmiş olsun kardeş

3. KorkakZombi

Alınan Beğeniler:
    0
    Saol ama GM LERİN Bİ ÇÖZÜM BULMASI GEREK.

4. askin321

askin321 Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    AYNEN KARDEŞİM BENİMDE 6000 KREDİMİ DAHA VERMEDİLER 6000 KREDİ YÜKLEDİM VE OYUNA GİRİYORUM YÜKLENMEMİŞ OLARAK GÖZÜKÜYOR YAZIK. BU EKİBE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM HARRAM ZIKKIM OLSUN

5. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Burasının hayran formu olduğunu hatırlatmakta fayda var.

6. katliam362

katliam362 Üye

Alınan Beğeniler:
    36
    şans işi ben 1 tane mavi alev smg kutusu aldım 1 de hediye geldi 2 kutudan çıktı smg