2.Klanlar toplantısı düzenleniyor.

'Hounds Genel' forumunda AziR tarafından 28 Ağustos 2015 tarihinde açılan konu

1. AziR

AziR Üye

Alınan Beğeniler:
    52
    Arkadaşlar bildiğiniz üzere öncede toplanmıştık birçok klan lideriyle ve görüşlerimizi isteklerimizi azda olsa duyurmuş gerçekleştirmiştik oyun gerçekten çok saçma yerlere gitmeye başladı uçuk kaçık etkinlikler yapılmaya başladı bizlerin binlerce lira yatırıp aldığı itemleri yeni oyuncular 100 tl gibi bi ücret karşılıgı hemen hepsine sahip ola biliyorlar buna acil bi çözüm bulunması gerekiyor fazlasıyla bu oyuna tolerans gösterdiğimizi düşünüyorum böyle gidersede bu oyunu oynayacak düzgün bi kitle kalmayacak sizlerden istediğim klan liderleri bana ulaşsın oyun içi ismim AziR ister oyun içinden pm atarak toplantıya katılmak istediğinizi belirtirsiniz isterseniz burdan mesaj yoluyla iletirsiniz emin olun birlik olmazsak hiç birşey değişmez.

Ts adresimiz: ts27.teamspeak3tr.net:4607

AziR UZMANLAR my family...

2 kişi bunu beğendi.
  2. mustafa04

mustafa04 Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    dogru karar nedenni ne gelince ilk başta ne etkinlik yapıldı nede 20 lw ol efsanevi itemler gelsin oldu ama 65 lw olan lar lw gitmeyince oyundan sıkıldı ve bıraktılar pvp desen zaten boş hele pomplalıya cozum bulamadılar ki joponyada duvardan geçmiyor,oyuncu yada karekter cogalması için hediyeri takas edilir veriyolarki benim bile 100 tane yan car var milletin kaç tanedir ben klan lideri degilim ama gelebilirmiyim

3. AziR

AziR Üye

Alınan Beğeniler:
    52
    Kardeşim Genele hitap ettiğimiz için Liderleri topluyoruz malesef gelemezsin.

4. Mhykol

Mhykol Üye

Alınan Beğeniler:
    26
    Meslek:
    Yazılım-Coder-Java-Python-Host,Sanal Server-C++,C#
    Oyunda adalet sistemi tam oturmadı ama yakında hiçbir sorun olacağını sanmıyorum.Şimdi siz bunları bildirerek oyuna güç sağlıyorsunuz ve açıkları,bugları,hataları belirterek oyunun gelişmesini sağlıyorsunuz.

2-3 Kutunun sadece çıkacak itemlerin belirli olması.Diğer kutuların ise Şans kutusu gibi rastgele item veren kutular olması oyunda adalet sistemini tam oturtur.

Ülkeler arasında en zoru TR Serveridir Japonya-Kore gibi ülkelerde zor bölümler tek geçilir halde.
    800 Can +7 Basabilme Ortalama Saldırısı 70 Olan silahlar sizce ülkemiz kolay mı ?

TR Serveri 2-3 Sene sonra japonya serveri gibi olacak sonra çok aricaz bu zorlukları.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 28 Ağustos 2015
  5. oLegolas

oLegolas Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    mustafa04 japon serverde duvardan geçmiyo diyorsun eminmisin japon server nickini ver ekliyim duvardan falsolu bi skill atıyım işliyomu canlı görürsün :D Japonlar pompalıdan şikayetçi deyil Hem adamlar fazla pvp oynamıyor

6. mustafa04

mustafa04 Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    neden gelemiyorumya bir hodunds oyuncusu olarak geleyim işte klan baskanı ne yapa bilcekki misal ben para vermedim oyuna ama suan itemler super
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 29 Ağustos 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    tamam kredi cektiniz ama size zorla cektiren oldumu yoo oyunbu abi istedigini yapar kime ne misal abdulkadir aktas yardımcı oldu kertenkelede kutu cekmedi 1arti 2 iken yargıçta cekti neden bana gore biliyordu bu haksızlık degilmi ozman daha silahların 1.2.3.seviye sr si yok onlar gelecek ,pompalının gucunu yukseltin diyeceksiniz vs vs vs o yuzden bu etkinlik super oldu super tebrik ediyorum kimin fikri ise

7. AziR

AziR Üye

Alınan Beğeniler:
    52
    dediğin lafa bak ya bizler nakit yatırmasak afedersinde sen oynuyacak oyun bulamazsın gelmişsin buraya çekmeyeydin diyor bukadar para yatıran adam olmasa senin gibiler bu oyunu oynaya bilirmi hala yok iyi yapmış yok bilmem ne diyorsun ben bu oyuna para verdiysem benim hakkımı korumak zorundalar yoksa senin gibi para vermedim süper çarım var diyenlerle bir bilemedin iki ay daha takılırlar sonra fişi çekerler fazla konuşma bence para verenler olmasa oynayacak oyun olmaz.

8. mustafa04

mustafa04 Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    ne paraymıs sanki tirilyonlar yatirdiniz be ben bilerek vermiyorum cunku elde edilir birşey yok karninmi doguyor yooo ha cope atmişsin ha oyuna vermişsin ayni şey para cektiniz diye oyun hiçmi hediye vermesin

9. i-Diablo

i-Diablo Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Ya AziR ne konuşuyorsun ki sen bunla bunlar çocuk tayfası babası harçlık verirse anca para yatırır boş boş konuşuyorlar.Bunlar Beleşçi tayfası bi kuruş para yatırmazlar ama en çok bunlar konuşurlar

10. AziR

AziR Üye

Alınan Beğeniler:
    52
    oyunun hediye vermesine karşı deilim asla ama ben zevkim için alın terimi şu oyuna veriyorsam şu oyundan zevk almak isterim kendini bizim yerimize koy gerçek hayatta bi bilgisayar adlım 5000 lira mesela aradan 2 3 gün geçip Aldığın bilgisayarın fiyatının yüzde 70 80 düştüğünü düşünsene senin 5000 liraya aldığın şeyi başkaları 1000 lira 800 liraya alıyor bu seni etkilemezmi Allah için samimi ol.