2.Sezon Clan Turnuvasının Gerçekleri !

'Çöp Kutusu' forumunda Magnifcent tarafından 6 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Magnifcent

Magnifcent Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Merhaba, dün yapılan Hounds Last Hope adlı oyununuzun clan müsabakalarındaINIZAMICEDID olarak finale çıktık.
    Son karşılaşmada oyun modu: İşgal olduğu için B bölgesini ele geçiren rakip takımdan tekrar o bölgeyi alabilmek için bir hayli uğraş verdik.
    Ancak oyunun hatalarından yahut karşı takımın bug yapması sonucu bölgeyi alamadık ve bu skora yansıdı. Bu hatayı görür görmez canlı yayında onlarca insanın karşısında Sayın GM Pride adlı oyun görevlisi söylemlerimizi ne yazık ki görmezden gelerek oyunu devam ettirmiştir. Kaldı ki müsabaka esnasında hiçbir müdahale ve hiçbir uyarı dahi belirtilmemiştir. Dolayısıyla ben ve takım arkadaşlarımın sinirleri iyice gerildiğinden ötürü protesto bazından odadan çıkış yaptık. Akabinde kuralları okumamıza karşın takım arkadaşlarımdan 1 oyuncunun çıkması sonucu turnuvadan diskalifiye edildik. Ertesi gün, "Hounds Last Hope" adlı oyununuzun resmi sitesinden oyun görevlisi arkadaş turnuvaya dair konu açıp, her iki tarafında makro kullandığını ve makro kullanan oyunculara cezai işlem uygulanacağı söylenildi. Bununla da yetinmeksizin 1. ve 2. olan klanları tamamen diskalifiye ederek haksız yere 3. klanı 1. yapmıştır. Oyuncuların makro kullanıldığını neye dayanarak bu vebale üstlendiğini ben ve diğer oyuncu arkadaşlarım içtenlikle merak ediyor. Bu suçlamalar gerçekten ağır ithamlar. İftira at, izi kalsın misali insanları töhmet altında bırakıp, haksız yere emeklerini bir çırpıda silmesi içler acısı. Gereğinin yapılmasını arz ederim...Yapılan onca haksızlara karşı hiçbir oyuncu seyirci kalmayacaktır. Bu ithamlar açıklığa kavuşmazsa birçok oyuncu bu oyunu bırakacaktır! Atmış olduğum Linkteki videoyu 23. dakikadan İtibaren izlerseniz yapılmış olan oyun hatasına Şahit olursunuz. Fotoğrafta görüldüğü GM arkadaş, istifini bozmaksızın oyunu devam ettirdiğini teyit eden fotoğraf. :) [​IMG]
    Bugüne kadar birçok çevrimiçi oyunu oynadık. Fakat hiçbir oyunda herhangi bir GM'nin herhangi bir oyuncu ile tartışma içerisine girmesine ilk defa bu oyunda tanıklık ediyoruz. Fotoğrafta her şey gözler önünde. [​IMG]
    INIZAMICEDID Ailesi...

2. Xochiquetzal

Alınan Beğeniler:
    16
    KENDİLERİNİ YÖNETİCİ SANAN VE YATARAK SAMPİYON OLAN VE BUNA SEVİNAN İNSAN TOPLULUĞU VAR YAZIK :D

3. Pro_Lunetta

Alınan Beğeniler:
    4
    Meslek:
    ÜNİ.ÖGRENCİ
    ŞİMDİ OLAYLARI DEĞERLENDİRECEM BUGÜNKÜ GMLER TARAFINDAN ALINAN KARARLAR TAM BİR CAHİLLİK ADALETSİZLİK VE EMEGE KARŞI YAPILAN BİR SAYGISIZLIKTIR.BURDA YAPMLARI GEREKEN OYUN HATASI YÜZÜNE KAYNAKLANMIŞ BİR SORUN BUDA FİNALDEKİ İKİ TAKIMADA ZARAR VERİYOR YAPMALARI GEREKEN TEK ŞEY TAKIMLARLA KONUŞARAK FİNALİ TEKRAR YAPMAKTI AMA GİTTİLER ÜÇÜNCÜ OLAN DARKAGESİ HAKSIZ YERE BİRİNCİ YAPTILAR VEDE HASIL BEN DARKAGES KLANINA HEM OYUNCULARINA HEM KLANLARINA DEGER VEREN BİR İNSANDIM AMA BUGÜN GÖRDÜMKİ FACEDE OLSUN YAPTIKLARI YORUMLAR TAM BİR TERBİYESİZLİK HAZIRA KONMAKTIR YAZIK BAK SAYIN DARKAGES ÜYELERİ TEMİZ OYUN DIYORSUNUZ HAK YERİNİ BULDU DİYORSUNUZ SAÇMALAMAYA GEREK YOK SİZDE BİLİYORSUNUZ FİNALDEKİ MAÇTA OYUN HATASI YÜZÜNE BİR PROBLEM YAŞANDI BURDA YAPMANIZ GEREKEN KLAN OLARAK BU FİNALDEKİ HAKSIZLIGA UGRAYACAK İKİ KLANA YARDIM ETMEKTİ AMA SİZ KENDİ NEFSİNİ DÜŞÜNDÜNÜZ HAKSIZ BAŞARIYA KONDUNUZ TABI BAZI KLANLAR BU HAKSIZ KAZANCINIZI DESTEKLİYOR GERÇEKTEN YAZIK VE ÜZÜCÜ BİR DURUM.SON OLARAK BEN VE SAYGIDEGER TAKIMIM TİOSGAMİNGİ ÜYELERİYLE BERABER BU OYUNA KAPALI BETADAN BERİ EMEK VERDİK RÜTBE KASTIK LEVEL ATLADIK GECE GÜNDÜZ SABAHLADIK OYUN ATTIK İYİ OLMAYA ÇALIŞTIK KLAN MAÇLARI ATTIK BAZI ARKADAŞLARIM HATA YAPMIŞ OLABİLİR AMA GEREKEN CEZALARI ALDILAR OYUNDAKI BAZI ÖTEN KLANLARDAKİ KİŞİLER TEMİZ OYUN DİYORLAR BİR ÖNCE KENDILERININ NE YAPTIKLARINA BAKSINLAR.YAZIKKKK BEN Pro_Lunetta OLARAK OYUNU HER ZAMAN ZEVK ALARAK AZİMLE EMEK VEREREK OYNADIM KASTIM HER ZAMAN ELİMDEN GELDİGİNCE HEP İYİ OLMAYA ÇALIŞTIM BAZI MAÇLARDA EN ÜST DÜZEY PERFORMANS SERGİLEDİM BAZI MAÇLARDA KÖTÜ OYNADIM AMA YİNEDE AMACIMDAN VEYA OYUN HIRSIMDAN BİR ŞEY KAYBETMEDİM.OYUNDA BELKİ KIRDIGIM AGIZDALAŞINA GİRDİGİM KİŞİLER OLABİLİR ONLARDAN ÖZÜR DİLİYORUM VEDE HEM BÖYLE OYUN YÖNETİMİNİ HEMDE HAKSIZ KAZANCA SAHİP OLUP SEVİNEN DARKAGES KLANINI KINIYORUM CİDDEN BÖYLE GİDERSE SİZ BÖYLE DEGERLİ OYUNCULARI KAYBEDECEKSİNİZ YAZIK ŞU OYUN HATALARI DÜZELTİP GÜZEL YÖNETİM SERGİLESENİZ OYUN ŞAHA KALKACAK AMA NERDE.BU BENİM SON KONUŞMAM OLABİLİR DAHASIDA SİZİN BİLDİGİNİZ GİBİ Pro_Lunettanın SON KONUŞMASI KARARIMIZI GÖZDEN GEÇİRECEM AMA KENDİ TAKIMIM OLMAK ÜZERE OYUNDAKİ KONUŞTUGUM OYUN ATTIĞIM İNSANLARI SEVDİGİMİ SÖYLEMELİYİM. TİOSGAMİNG PRO_LUNETTA

4. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    336
    #Konu Kilit + Çöp

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.