213 credi istiyen gelsin.

'Hounds Genel' forumunda nexontr tarafından 21 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. WomenCAT

WomenCAT Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    bedava kredi sayfasını bulamadım link atıcak olan varmı?
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 22 Temmuz 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    tamam buldum sayfayi yaptımda hangi teklif bu :D

2. oLegolas

oLegolas Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    213 kredilik Hounds Üye ol 10dk oyna teklifi

3. JohnnieWalker

Alınan Beğeniler:
    0
    Kadir ben burak JohnyWalker.Bu yapılan olay yasal mı yani şurda 20-30 liralık kredi toplayacaz diye kendi charımızı riske sokup banlatmayalım yazıktır o kadar emek veriyoruz.
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 23 Temmuz 2015 Mesajlarınız Birleştirildi

4. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Şahsi fikrim değil ama GMler yasal diyor.

5. olcay1717

olcay1717 Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    arkadaşlar ben bunu yaptım fakat sonrasında 3-4gün oldu hala şunu alıyorum tümü kategorisi cıkıyor ve Ne yazık ki şu anda size uygun teklifimiz yok. Lütfen daha sonra tekrar deneyin. bu çıkıp duruyor diger ülkeleride denedim genede bu cıkıyor ne demek bu anlamadım ban mı dicem fakat oyuna giriyor+ diger başka hesaplardada denedim aynı hata?? yardımcı olan varmııı
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 6 Ocak 2016 Mesajlarınız Birleştirildi
    arkadaşlar ben bunu yaptım fakat sonrasında 3-4gün oldu hala şunu alıyorum tümü kategorisi cıkıyor ve Ne yazık ki şu anda size uygun teklifimiz yok. Lütfen daha sonra tekrar deneyin. bu çıkıp duruyor diger ülkeleride denedim genede bu cıkıyor ne demek bu anlamadım ban mı dicem fakat oyuna giriyor+ diger başka hesaplardada denedim aynı hata?? yardımcı olan varmııı

6. apocici1234

Alınan Beğeniler:
    0