%50

'Hounds Teknik Destek Yardım' forumunda ziya tarafından 5 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. ziya

ziya Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Kredi satın alan kazanıyor!

26, 27 ve 28 Haziran'da Hounds Kredisi satın al, %50 bonus kazan.

Bu fırsatı kaçırma ve kredilerini ikiye katla.

merhaba öncelikle bu yazıyor gördüm facebook sayfasında sonra girdim 30 tl lik 1000 yüklememi yaptım fakat

http://i.hizliresim.com/zANONB.png

hediyesi gelmedi benim gibi bir sürü madur insan var veremicekseniz yazmayın. oyundaki nick AltF4
    iyi günler
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 5 Temmuz 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    bu formu neden açmıssınız onuda bilmiyorum cevap veren yok eden yok inanmasın kimse bu oyunun etkinliklerine

2. Beast

Beast Üye

Alınan Beğeniler:
    20
    Ticket yaz, ben ve tanidigim herkes yüzde 50yi aldi.
    Zaten bende ticket atmistim, hem yüzde 50 yazip, hemde ikiye katla olmaz, sahtekarliktir. Krediyi geriye cektirecektim, ama yine kendi oyun keyfim bozulacakti...

3. jhwhite

jhwhite Üye

Alınan Beğeniler:
    196
    @ziya
    Houndsthelasthope.com bir fan forumdur ve forumun içeriği yine oyuncuların kendisi tarafından oluşturulur.

''Teknik Destek Yardım'' bölümü sorunlar hakkında sizinle aynı durum ile karşılaşmış ve çözüm bulmuş oyunculardan bilgi almanız için vardır.

Ayrıca burada çözümünü bulamadığınız sorunlar için offical destek ekibine ticket atmanız için gereken bilgiler katagori içerisinde mevcuttur.

Bu bağlamda konusurken seçtiğiniz kelimelere lütfen dikkat edin.