AcademyOfWar Klanı (Alımlar Devam Ediyor!!)

'Çöp Kutusu' forumunda TheArrow tarafından 1 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. TheArrow

TheArrow Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Meslek:
    Öğrenci
    Selamın Aleyküm Ben Klan Lideri Ahmet (Namı değer oyun içi isim ile TheArrow)
    KLAN İÇİN GEREKLİ KOŞULLAR!
    Öncelikler koşul aramayı gerçekten sevmem.Çünkü ben burada size +40 desem diğer arkadaşlara haksızlık olacak.O yüzden bu klan oynamayı seven herkese açıktır.Tek şart günde 2-3 saat açık kalabilmekte. (Eee kasılmak şart değil mi?)
    GELDİK HABERLEŞMEYE
    Arkadaşlarımla ben skype'den konuşmayı tercih ediyorum.Lakin TS isteyenlere göre ts, rc isteyenlere göre rc kanalı kuracağız.Bu arada klanımız henüz logolu değildir. Ama en yakın zamanda öyle bir logo yapacaz ki hafızalardan silinemeyecek.Çünkü bu logo ve İsmin hakkını vereceğiz!
    Klanımızda özene bözene seçtiğimiz,Counter Strike'den gelen ben deniz ve bir kaç arkadaşım vardır ki orada da herkesin gözünü korkutmayı başardık :)
    BİRİ HEDİYE Mİ DEDİ?
    Arkadaşlar ilginç mi gelir bilmem ama her ay 1 şanslı klan üyemize hediye eşya verilecektir(2t silahtan tut, zırhlara kadar) Amma bunu yapabilmemiz için sizinde yardımınıza ihtiyacımız var.İleriki zamanlarda mümkün olduğunca klan depomuza bağış yapmanız istenecek ( Gözünüz korkmasın ha, 2000,3000 k bişeycik :)
    EEE HALA BEKLİYORMUSUNUZ HADİ BAŞVURUN!!
    Bu arada gelmek isteyen arkadaşlardan ricam yoruma:
    Ad:
    Soyad:
    Rütbe:
    Nick:
    Yazarsanız sevinirim herkese teşekkürler!

EDİT: ALIMLAR SON SÜRAT DEVAM EDİYOR. İSTERSENİZ EKLEYİN İSTERSENİZ BAŞVURUN DEĞERLENDİRELİM :)

(Kıyametin küle çevirdiği bu yerde yakamayacağı tek şey; Yüreğindeki engin cesarettir.)

2. jhwhite

jhwhite Üye

Alınan Beğeniler:
    196
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.