Account Disabled - ''Yardım''

'Fortnite Teknik Destek ve Yardım' forumunda KFY|KillForYou tarafından 28 Mart 2018 tarihinde açılan konu

1. KFY|KillForYou

Alınan Beğeniler:
    0

Herzaman ki gibi oyuna girmek istedim ve bu hatayla karşılaştım o kadar gün emek verdim oynadım para yatırdım. Ama hesabım engellenmiş. Hiçbir şekilde hile hack vb. gibi uygulamalar injeckt'ler bulunmuyor bilgisayarımda. Neden engellenmiş olabilirim fikri olan ? Yada yardım edebilecek bu engeli aşmak için.

2. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    336
    Bu gibi durumlar olabilir çünkü oyunda ölen kişi hemen öldüreni report ediyor haklı veya haksız sizinde report eden baya olmuştur o yüzden hesap askıya alınmıştır epic games ile iletişime geçip açtırabilirsiniz klanımızda bu gibi sorunları olan epic games ile iletişime geçip hesabını açtırmıştı
    Senin adını sanki Hounds oyununda duymuştum :)

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 29 Mart 2018
  3. KFY|KillForYou

Alınan Beğeniler:
    0
    Ortalama ne kadar süre bekledi arkadaşlarınız çünkü ben 2-3 gündür bekliyorum. ''Biletinizi uzattık e-posta yoluyla tekrar arkadaşlar sizinle irtibata geçecek'' dediler. Bekliyorum da umudum yok gibi :)
    Bir kaç oyunda kullandım bu nick'i görmüş olabilirsin muhakkak :)

4. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    336
    2 gün içinde düzelmişti arkadaşın sıkıntısı ama sizinki nasıl olur bilemem

5. KFY|KillForYou

Alınan Beğeniler:
    0
    Valla ben çarşamba perşembe gününden beri bekliyorum ama.

6. aaarus3

aaarus3 Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Merhaba ben fortnite la iletişime geçmek istiyorum ama hep sistem yanıt veriyor siz nasıl iletişime geçtiniz?

7. magerv01

magerv01 Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ya yeminle bu oyuna sövecem Save The World aldıktan sonra oyuna girdim 2 3 kere vpn hatası verdi onu hallettim sorunu çözdüm aradan 4 5 saat geçtikten sonra arkadaşmızdaki sorun bende oldu account disabled anlam vermiş degilim yaklaşık 2700 macım var 170 winim var kd oranım 4.00 Ne hikmetse save the world aldıktan sonra oldu ticket attım bende bekliyorum hayırlısı olur inşallah.