AegueS - Tanışma

'Hounds Genel' forumunda AegueS tarafından 7 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

1. AegueS

AegueS Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Merhaba arkadaşlar, foruma yeni katılmış bulunuyorum. Oyuna müsait olduğum zamanlarda giriyorum ama bir kere 18. saat ödülünü almışlığım var :) Adım Görkem, 17 yaşındayım, Ankara'da oturuyorum ve çocuk diye yargılamazsanız sevinirim olgun olduğumu düşünüyorum. Oyunu kapalı betadan beri oynuyorum ve gerçekten çok seviyorum. Oyunda bir kaç kişiyle de tanıştım ve gayet iyi insanlar. Beni klanlarına çağırdılar (KraliyetAilesi) bende kabul ettim buradan onlara selamlar. Gerek Facebook'ta gerek oyun içerisinde sanırım bazı arkadaşlarımız bölümleri geçmekte zorlanıyorlarmış. Bende bunu duyunca video çekmeye karar verdim. Evet belki biz de zor bölümleri buglar sayesinde geçtik ama oyun daha yeni hiç kimse çıkıpta atıyorum radar üssünü ben bugsuz geçerim diyemez. Bazı videolar var asya serverlarına ait adamlar 100+ level her türlü itemleri var tek başlarına bile geçiyorlar ayrı konu bizim onlar gibi olmamız için bir kaç ay gerekir para yatırmadan. o yüzden biz de buglara başvuruyoruz mecburen. Açıkçası bundan utanmıyorum belki bu yanlış bir şey ama bizim ihtiyacımız olan bir şey. Her neyse ilk video'mun linkini atıyorum montaj falan yapmadım sade bir video zor bölümlerle birlikte devamı da gelecektir.

İyi Forumlar , İyi Oyunlar..

2 kişi bunu beğendi.
  2. IINSURGENT

IINSURGENT Üye

Alınan Beğeniler:
    12
    Meslek:
    HOUNDS_TR
    Hoş geldin. Görkem videoların devamını bekliyoruz.

2 kişi bunu beğendi.
  3. TOR

TOR Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    elıne saglık gorkem bu arada aramıza hosgeldın kardesım

4. AegueS

AegueS Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Teşekkür ederim memnun oldum