Afk,macro,hile,küfür Hakkında!

'Hounds Genel' forumunda LAMHOW3R tarafından 16 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

1. LAMHOW3R

LAMHOW3R Üye

Alınan Beğeniler:
    37
    Merhaba Arkadaşlar
    Maçlarda Afk kalmanın cezası ayrı Afk kalarak macro yapmanın cezası ayrıdır.
    Bu konuda cezai işlem uygulanan kullanıcının o günkü maçlarından ziyade son yaptıgı maçlar gözden geçirilerek toplanda kaç dakika afk kaldığı tespit edilip belli bir süreyi aştıysa ona göre cezası verilir.Fakat Afk kalarak macro yapanlar için afk kalma süresi nekadar az olursa olsun en ağır ceza kullanıcıya verilir.
    Oyundaki macro'dan bahsedeyim size.
    Yıllarca ESL turnuvalarında görevli olarak 100 ün üzerinde maçta yer aldım macro dediğimiz şey tam olarak şöyle:

Fakat bilmeyen arkadaşlara söyleyim TPS oyunlarında bu tarz macrolar işe yaramıyor macro sadece ve sadece senin silahının sekmesini engelliyor.Seri atış,oto nişan gibi özellikler asla bulunmaz.
    Bu oyunda afk olarak macro dediğimiz konu ise ayarlanmış mause veya klavyeden belli aralıklarla hareket etme özelliği eklemek.Şuanda Türkiye'de mause macrosunu bu oyunda kullanabilen kimse yoktur! bizzat takip ediyorum bunu.Bazı macrolar program ile çalışırken bazıları mause'un kendi özelliginde vardır ve bunlar sadece sadece silah tepmesini engeller.Fakat belirttiği üzere TPS oyunlarında böyle bir durum çok çok çok nadir.Oyun görevlisi olarak sizlere elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum haftalık raporlarımı sizin istek ve önerilerinizi gözden geçirerek yayınlıyorum ve şunuda biliyorumki bana başkasını şikayet edip şikayet ettiği pozisyonda kendisininde bulunduğunu biliyorum.
    Yeni yamadan sonra yoğunlukla bu konular altında durulacak ve elimizden geldiğince GM arkadaşlarımıza yardımcı olcağımızı belirtmek isterim.Tanıyor yada tanımıyor olabilirim fakat kendi clanım dahi kimseyi ayırt etmem gerekeni neyse yaptırırım.
    Gerçekten güzel bir ortam oluşturmak istiyosak birbirimize taş atarak değil destek çıkarak oluşturmalıyız bu ortamı.
    Teşekkürler iyi oyunlar.
    LAMHOW3R

5 kişi bunu beğendi.
  2. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Tamam kanka yaparsalar ben sizinkileri ispiyon ederim :p

2 kişi bunu beğendi.
  3. guidingg

guidingg Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    bana iftir aatiliyor ya bunun hesabını nasil vercekelr

2 kişi bunu beğendi.
  4. LAMHOW3R

LAMHOW3R Üye

Alınan Beğeniler:
    37
    Tİcket at dostum 3 iş günü içnide cevap verilir fakat şu aralar yama testleri var ellerindne geleni yapmak için yamayla uğraşıyolar biraz gecikebilir cevap.

5. guidingg

guidingg Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    ya sadece 19 tane çar açmadınız diye msj atsin gm pride bana onun ss alip avukata vercem iftira atmada suca giriyormus

6. couqen68

couqen68 Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    her türlü hileye karşıyız

7. FD.

FD. Üye

Alınan Beğeniler:
    29
    Yama için uğraşıyorlarsa Turnuva ve Oyuncu Banlamaya Nasıl Vakit Ayırıyorlar ?