Aksiyon oyunlarında hayatta kalma taktikleri

'Hounds Genel' forumunda Chris_Redfield tarafından 6 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

1. Chris_Redfield

Alınan Beğeniler:
    16
    1:Hızlı hareket etme,hızlı davranma,
    2: Oyuncunun refleksleri çok iyi olma gerekiyor
    3: zombi ve düşmanlara katiyen gerekmedikçe yakından saldırı yapmıyoruz
    4 peşimizde sürü halinde zombi varsa tabana kuvvet ve mesafeyi açtıktan sonra uzaktan ateş etmelisiniz
    5:mini boşların gelidini gördünüzde 1. kural kaçmak olsun ve uzaktan ateş etmek olsun
    6:Grap yapabilen yaratıklara gene uzaktan saldırı yapıyoruz
    7: smg gibi silahlar, hayatta kalmak için 1. silahdır
    8: grupta bir kişi silah kalkan takmalı 1. silahları smg.2. silahları kalkan hariç tüm silahları takabilirler
    9:Özel yaratıkları öncelikli öldürmelisiniz
    10: daima tacticsel oynamalısnız
    11: bombaları bir çok zombilerin bulunduğu yerlere fırlatın .Bomba en fazla DMG veren araçtır
    12: sarjörunuz daima dolu tutun
    13:düşmanların zayıf noktaları olmalı onları bulmalısnız
    14: Daima head shot atmaya önem gösterin. Namluyu hep yukarda tutun
    15:İşten geldinizde bir kahve için ardından oyuna başlayın
    16:Mitiryoz ve pompalı toplu düşman öldürmek için bire bir ,Mitiryoz yakın mesafede daha fazla hasara sahiptir.
    17: silah kullanan düşmanlara siper alıp ateş ediyoruz veya fiziksel hasar yapıyoruz
    18 : peşinizde zombi grubetileri varsa ve ateş edenler varsa kesinlikle ateş edenleri öldürmelisiniz
    19 : Panik yapmalısnız ve oyuna odaklanmalısnız
    20: daima çephanneniz oldunuzdan emin olun gereksiz israf yapmayın

bu maddelerin içinde bulunduğu bir resident evil 6 videosu attım
    Resident evil revaliton 2 ilerleyen zamanda oynadığımda onuda atarım
    Hounds içinde atmayı düşünüyorum fakat kadın zombiler 10 m aniden kapma olayı bi çözülsün

aslında bu oyunda hiç hasar almadan geçebiliyorum fakat oyunda hile veya benzeri bir sey kullanmadımı kanıtlamak için bir tek hasar alıyorum .oyunda noob oyuncular counter attck hilesini kulanıyorlar tabi steam versiyonunda kullanamazlar :D
    Siz hounds un bölümlerine zor diyorsanız resident evil oyunlarında No HOPE zorluğu bulunur ki o zorlukta bir hasarla ölüyorsunuz ki ben o zorlukta oyun bitirdim ki bölümler asırı abartılmış şekilde üsteki 20 taktiği kullanarak ve her oyunda kullanıyorum.
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 6 Haziran 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    Üstedeki tactikleri kullanarak houndsda radar üssü bölüm nasıl geçilir görelim!
    Kadın zombiler ve köpek zombiler 10 m kapmaları saçmalığı olmasa 2 bölümü çok rahat herkezi çok rahat geçerdik oyunda çok saçmalık olduğu için zamana bırakmak gerek.2 bölüm de aynen bu taktikleri geçilebilir ,10 m kapma saçmalığı olmazsa geçilir ,

Bu oyun öncelik olarak her halde serveri seçiyor yanlış program oyun ilk önce oyuncu pc sini seçmeli yoksa böyle 10 m kapma saçmalı olduğu sürece bu bölüm 2 bölümü normal sartlarda geçilmez
    aynı durum pvp de de geçer uzaktan kapma duvar bugları bomba bugları oyunu oynanılmaz yapıyor O.O
    Tüm resident evil ve silent hill oyunlarını en zor bitirmiş olarak söylüyorum .
    O OYUNLARIN ZORLUĞU ile bu oyunun zorluğu karşılastırınca .hounds zorluğu pire gibi kalıyor fakat
    hounds da çok bunun gibi mantık dısı hareketlerle ölmek oyunun zorluğu ile değil oyunun salaklığı ile ölüyorsunuz

2 kişi bunu beğendi.
  2. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    336
    Hmm ok

3. MrGul

MrGul Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Acaip flood atmışsın kardeşim

4. Clarie_RedField

Alınan Beğeniler:
    3
    Selam abi Ben erkeğim isim olarak kızım.vede pararel evrende kardeş sayılırız :D
    Verdiğin Maddelere çok yararlı ama kimse kullanmaz , oyunculuğu iyi olmayanlar bug kullandığı için yanlış anlama

1: Video da , survival yapmışsın ,oyunculuğun baya iyimiş . hayatta kalma unsurlarını çok iyi göstermissin

2: videoda o diğer 5 kişi kıçını duvara yaslayıp duruyorlar , aynı şeyi resident evil da yapsalar sonu ölümcül biter !

Oyundaki saçmala ve mantık hatalarına bende rastladım bir keresinde kadın zombiler beni çok uzak mesafeden kaptı kadın zombinin bacak arasında basım kaldı kadın zombi ise asfaltı ısırıyordu, bir keresinde yine uzak mesefaden , kafası kolu olmadan kapmıştı :)

Pvp de ise aynı mevzu var orada ise en garibi adam alt merdivenden üst merdivende duran beni gene uzak mesefaden yakaladı :D

Abi steamden eklersin beni beraber oynuyalım ! türk ve iyi oyuncu bulmak çok zor ,
    özelden konusalım

5. Chris_Redfield

Alınan Beğeniler:
    16
    Ahh güzel kardeşim oyun oynamaya vakit bulsam bayram da oynarız söyle bir resident evil 5-6, rev serilerini ,
    eğer illa simdi oynamak istiyorsan benle fight cade gel oynuyalım , mustafa,Osmanlı, oynarız bide strett fighter oynarız, zaten yoğunlıktan 3 boyutlu oyun oynayamıyorum,başladınmı yarım bırakmak istemiyorum
    her gün az az oynasam oyundan bi sey anlayamıyorum ,bayramdan sonra işlerim azalacak o zaman oynarım gene, resident evil revalition da adam kasıcam. oyuna elimi süremedim
    1-100 yaklaşık full time 1 ay sürüyormuş item yapmak felan 2- ay felan de 3 ay clarie Redfielde ayıracam- Leon- Chris . artık kaç senemi alır bilemem:)
    --------------------------------

6. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Çok saçma bir konu altında kendi kendinize konuşacak mısınız. Konu zaten saçma özelinizde konuşun :D