ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM EDİN HESABIM ÇALINDI EŞYALARI SİLDİ

'Hounds Teknik Destek Yardım' forumunda askin321 tarafından 26 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

1. askin321

askin321 Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    ALLAH İÇİN YARDIM EDİN BUGUN 2 HESABIM ÇALINDA ADAM DEDİ BEN KREDİ YÜKLÜYORUM DEDİ BENDE DÜN BİRİNDEN HESAP SATIN ALMIŞTIM ESKİ HESABIMI SATACAKTIM ADAMA İNANMADIM İLK BAŞTA KURANI ALLAHI PEYGAMBERİ BAHSEDİNCE İNANDIM ŞİFREYİ VERDİM KULLANICI ADINI E POSTAYI E POSTA ŞİFRESİNİ VERDİM ADAM DEĞİŞTİRDİ DEDİ TAMAM DEDİ SEN ŞİMDİ O BİR CHRANIN ŞİFRESİNİ KULLANICI ADINI VER KREDİ KARTIYLA KREDİ YÜKLİYEYİM BENDE İNANDIM SALAK GİBİ ONUN İÇİNE GİRMİŞ TÜM EFSANEVİ EŞSİZ EŞYALARIM VARDI ONLARIN HEPSİNİ SİLMİŞ NE VAR NE YOK SİLMİŞ KLANIMI SİLMİŞ HERŞEYİ SİLMİŞ KULLANICI ADIM BİRİNCİSİ xxbeko919 diğeri JoYStarThQ ALLAH RIZASI İÇİN HOUNDS YETKİLİLERİNE SESLENİYORUM SİLİNEN EŞYALARIMI GERİ İSTİYORUM LÜTFEN YARDIMCI OLUN NE OLUR O KADAR PARA YATIRDIM ALLAH RIZASI İÇİN SİNİRDEN AĞLIYORUM ŞUAN.
    Seçenekle​

2. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Houndsta karakter satışı yasak olduğunu bile bile böyle bir işe kalkış sonra gel yardım iste. Yardımcı olmadıklarında vay yönetim ah yönetim nerde yönetim suçlu gm ler.
    İyimiş.
    Geçmiş olsun bir soğuk su iç geçer.

3. askin321

askin321 Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Yasak olduğunu bile bile derken ben yasak olduğunu bilseydim almazdım zaten joystar olan benim kendi çarımdı onu satın almadım kendim getirdim oraya kadar.

4. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Bütün online oyunlarda karakter satışı yasaktır. Bunun nedeni senin yaşadığın durumdur. Sonra kalkıp yönetimden yardım istemeler vs.
    Yani yapıcak birşey yok iftardan sonra bir soğuksu iç

5. askin321

askin321 Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    peki çalınan çarımadamı yapacak birşeyleri yok yazık bu ekibe o kadar para yatırdık o kadar kastık bari onu kurtarsınlar.

6. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Yapacak bir şey var mı ? Şifreni vermeyecektin kardeşim. Gene de bir ticket at istersen