Ara Ara Takılmalar Yardım Lütfen

'Hounds Teknik Destek Yardım' forumunda #Axom-TR tarafından 10 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

1. #Axom-TR

#Axom-TR Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Merhaba Arkadaslar Benim Adım Sinan. Oyuna 1 Gün Oluyor Başlayalı Ama Takılmalar Yüzünden Pek Zevk Alamadım Yinede Oynamaya Devam Ettim Oyun Çok Sürükleyici.

Grafikleri En Düşük ve Orta Derecede Oynayıp Denedim Fark Etmiyor Yinede Takılıyor Oyunda Kasma Yok ama Takılma var Nedense.

Ekran Kartı : NVIDIA GeForce 9500 GT 1777MB
    RAM : 2 GB Kingston
    Win7 32 bit Professional
    Sistem Modeli Pegatron

Resim Olarak Sistemim :

Anladığım Anca Bu Kadar. Yardımcı Olursanız Sevinirim. Yorumlarınızı Bekliyorum.

İyi Forumlar, İyi Oyunlar.

2. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    336
    Merhaba

Bilgisayarınızı system advanced care vb. gibi programlarla temizleyin oyun ayarlarını en düşükte ve diğer ayarlarıda OFF şeklinde ayarlayın ayrıca görev yöneticisinden arka planda çalışan ve sistem kullanan herhangibi uygulama varmı diye kontrol edin Tüm sürücülerinizi güncelleyin Anti virüsü devre dışı bırakın oyunu açmadan sistem kullanımı nedir paylaşırsanız sevinirim

İyi Oyunlar

3. #Axom-TR

#Axom-TR Üye

Alınan Beğeniler:
    0

Dediklerini Yapıcam Teşekkür Ederim Yorumun İçin. Sistem kullanımı Nasıl Paylaşıcam Onlardan Pek Anlamıyorum.

4. xAyKo

xAyKo Üye

Alınan Beğeniler:
    49
    Arada bendede oluyodu grafikleri düşür düzeliyor :rolleyes:

5. LegenDary

LegenDary Üye

Alınan Beğeniler:
    56
    Kardeşim Takılmaların Sebebi Sadece Sistemsel Olmayadabilir Yukarıda Arkadaşlarımın Dediklerini Yaptıktan Sonra Takılmalar Tekrar Ederse Masaüstü Arkaplanını Siyah Bir Fon Yap Ve Oyuna Girerken TeamSpeak3 Kullanıyorsan Sadece O Açık Kalsın.Yine Takılmalar Devam Ederse Bilgisayarının Fan Bölümünü Elektirikli Süpürgeyle Temizle (%85 Olumlu Sonuç Verir Ve Performans Arttırır) Hala Takılmalar Devam Edecek Olursa.Son Çare Olarak GamBooster Programını İndirerek Oyunu Oradan Başlat Sorun Kalkacaktır.(GameBooster Bilgisayardaki Ram'in %75'ini Oyunun Kullanımı İçin Harcar)

Umarım Yardımcı Olabilmişimdir İyi Oyunlar.

İyi Forumlar...

6. #Axom-TR

#Axom-TR Üye

Alınan Beğeniler:
    0

Teşekkür Ederim Kardesim Saten Fanlar İyice Tozlanmıştı Onları Halledip Diğer Dediklerinide Uygularım. İyi Sonuç Alırsam Herkeze Böle Yapmasını Söylerim. Teşekkürler Yardımın İçin.

İyi Forumlar, İyi Oyunlar.
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 10 Mayıs 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    Arkadaslar Sorun Çözülmüştür. Yardımlarınız İçin Teşekkür Ederim. Konu Kilit.