ARKADAŞLAR HOUNDS OYUNUN BOKU CIKTI ÖENMLİ.

'Çöp Kutusu' forumunda HuLK tarafından 25 Ağustos 2015 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. HuLK

HuLK Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Arkadaşlar 3 gun once forumda vıdeo paylastım benım sahsı vıdeo ve makro dıye youtube atılmıstı GM pridenin bakması sonucunda şu acıklama yapıldı Herhangi bir makro ve afk kanıtına rastlanmamıştır diye cevap geldi aradan 6 saat gecmesine ragmen rütbe düşürüldü neden dolayı düştü diye 20 adet ticket actım dönüş yapılmadı soununda GM Pride bana cevap ozelden yazdı Hounds acıldıgı gunden beri oyunda 130 defa 0 cektın diye rütbe düşmüştür diye aktardı size soruyorum bu adaletmi herkes 0 sıfır ceker ısı olan gıder ama bu hepımızın basına gelir arkadaşlar biz bir birimizi desteklememız lazım RESMİ PAYLASIYORUM.[​IMG]

2 kişi bunu beğendi.
  2. TOR

TOR Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Herkese iyi çalışmalar kolay gelsin.Sayın GM ler ben oyununuzu severek oynamam ragmen ancak vakıt buldukca oynarım .Lakin bızde bazen afk kaldıgımız durumlar olabılıyor.Bunlar sayı olarak hesaplandıgını bız bılmeyız sonucta her bırımız normal oyuncuyuz.Pc teknık servısıyım ıcabında musterım gelıyor 2 dk basından ayrılmak durumunda kalıyorum.Benım gıbı işi basında oynayan oyuncularınız elbette vardır.Siz GM lerımızın oyunculara tesvıkınız olmalıkı oyuncular rahat sekılde toplu ve kalabalık sekılde sorunsuz oynayabılseler.Elbette size bır cok sorunlar gelıyor.Ve hepsıne aynı anda bakmanız ımkansız.Bu arkadasımızın durumuda bunlardan bırıne benzıyor.Gönül isterki oyun yapımcıları ve Gm lerımız bu konularda bıraz daha esnek olsa mesela adam afk kalmıssa uyarı mesajı yollanabılır.Yada oyundan dırek atabılır şeklınde ufak hatırlatmalar olsa fena olmaz .Eger oyun ıcınde bu tur korumalarda varsa zaten bu oyuncunun rutbesınınde dusurulmesı anlamsızdır.Her oyuncunun basına gelebılır bu tur sorunlar Saygılarımla.

2 kişi bunu beğendi.
  3. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
  4. mustafa04

mustafa04 Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    aga ben tuvaalte gidiom içerden çağiriyoalr vs vs de bu afk kalma ayda 0 şeysi her ay yenilenmesi lazım yoksa herkezin rutbesi duser bide kadri resmin açılmıyor

2 kişi bunu beğendi.
  5. HuLK

HuLK Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    KADİR HAKIMIZDA DIYE BISI YOK SEN BUNU İLETMEK ZORUNDASIN 0 VAR DIYE RUTBEMI DUSER

6. Melisa

Melisa Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Milletin emekleriyle oynamayın bizler gece gündüz unu katarak emek veriyoruz ama siz bir çırpıda hesap sifirliyorsunuz
    Buna emek hırsızı denir

2 kişi bunu beğendi.
  7. katliam362

katliam362 Üye

Alınan Beğeniler:
    36
    şaka gibi ya ne yani bazı oyunlara girerken işte %80 ilerledi diyo ben genede giriom 1 el oynamadan 0 puanla bitiriyom şimdi biri benim herhangi bi mapte 30sn afk kaldıgımı görüp video çekse rütbem mi düşecek SAÇMALIK

2 kişi bunu beğendi.
  8. HuLK

HuLK Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    AYNEN ÖYLE OLCAK KARDEŞİM OYUNU BOYKOT YAPCAZ.

9. i-Diablo

i-Diablo Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Videoyu atan benim olayın aslını birde benden dinleyin...

Bildiğiniz üzere Cumartesi ve Pazar günü Savaş Alanında %50 RP fazla veriyordu.Onu fırsat bilerek seri oda atıyorduk ve ZOMBI-AVCILARI klanının odasına denk geldik ve seriye katıldık.1.ci oyunu attık baktım Hulk 0 puanda , 2.ci oyunu attık baktım yine 0 puanda dedim bu afk kasıyor.3.oyuna geldik baktım yine hareketlenme yok hemen aldım videosunu normal afk videoları 5 10 saniyelik ama 1.5 dakikalık afk videosu aldım daha ne yapabilirim.Sen savunmanı yapmışsın demişssinki usb kablo arızalı falan filan... Peki ben sana şunu sorayım 1.ci oyunda kablo bozuktu tamam 2.oyunda da kablo bozuksa niye girdin oyuna tamam hadi girdin 3. oyuna niye girdin niye tamir etmeden oyuna girerek kendini riske sokuyorsun.Ben buzamana kadar kimsenin hakkını yemedim . Hak yiyenin de hep karşısında oldum.Benim için AFK kalmak kesinlikle ve kesinlikle emek hırsızlığıdır.Alın size çektiğim macro videosunu da göstereyim.Benim görüşümce %100 suçlusun gerisini bilmem.

10. HuLK

HuLK Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    AHMET VİDEODAN DOLAYI CAR RUTBESI DUSMEDI SEN DAHA ANLAMADN ATIGIN VIDEODA MAKRO VE AFK TESPIT EDILMEDI BEN VIDEO LINKI ATTIM YUKARDA BAKARSAN GORUSUN GM VİDEO INCELEDI AFK MAKRO RASLANMADI DEDI
    AMA DAHA DERIN INCELEME YAPILDI VE 0 CEKILEN MACLAR YZUNDEN CEZAİ İŞLEM UYGULANDI YANİ HOUNDS OYNADIGIN GUNDEN BERI KAC MAC 0 CEKMISIN ONA BAKAR BEN SUANDA KADAR 130 MAC CEKMISIM ONDAN CEZA ALDIM

GM LERIN ACIKLADIGI 30 MAC 0 PUANI OLAN CAR RUTBESI DUSERMIS

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.