Artık Katlanamıyoruz Bu Duruma Bir El Atın !

'Hounds Genel' forumunda Backround tarafından 15 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

1. Backround

Backround Üye

Alınan Beğeniler:
    0

Bu nedir Abi ya parayı yerden mi topluyoruz dünyanın parasını harcıyoruz gene yok gene yok bu resmen sömürgecilik bari işe yarayan bişeyler çıksın paramızı çöpe atmışız yada kutu açmışız hiç bir farkı yok böyle giderse ben dahil bir çok oyuncu bırakır oyunu oyuncuları sömürmeyin siz kazanın biz eğlenelim bu bişey değil bundan önceki günlerde 10 kutu açtım sonuç gene sıfır şu 2 kutu 15 lira sonuç çöp o nanotüler varya o nanotüpler bişey derdim de neyse dahada bir kuruş yatırmam !!

2. Sheyn

Sheyn Üye

Alınan Beğeniler:
    68
    Kardeşim ben oyuna para yatırmadım ama bak bugun 29. gün. kastığım bütün parayı pazardaki kutulara harcadım. bugune kadar sanırım bi 18 tane falan açtırdım. Hep hüsran :) son 4 tanesinide x3 ken açtım :) (Arkadaşlarımda aynı şekilde bu dertten dolayı oyunu bıraktı. ) :))

3. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    336
    Haklısınız sonuna kadar

4. ScineLy

ScineLy Üye

Alınan Beğeniler:
    16
    Yasık Yasık Şuan Sen Haklısın Milletin Hakkını Yiyosunuz.

5. BrutaLity

BrutaLity Üye

Alınan Beğeniler:
    28
    Bu Kutu açma olaylarında ilerki tarihlerde daha cazip kampanyalar yapılır o yüzden açmakda acele etmeyin İlerde çok daha iyi etkinlikler gelince açarsınız
    Dipnot: Şuda bir gerçekki Çok zor çıkıyor silahlar bunu bende deneyerek öğrenenlerdenim