Bağlantı sınırlandırıldı.

'Hounds Genel' forumunda benjolikefe3244 tarafından 11 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. benjolikefe3244

Alınan Beğeniler:
    0
    Merhaba arkadaşlar benim oyundaki nickim Benjolikefe3244 tür Ben oyuna girdiğimde Bağlantı Sınırlandırıldı yazıyor biliyorum ban yedim ama sucsuz yere olay su ben biriyle normal konusmam ss alınıp GM lere sövünürcesine kelimeler yazmıslar yani değiştirmişler yazıları ve bunu foruma atmıslar ben bu durumda napmalıyım burdaki görevlilere sesleniyorum ticket felan attım biri ayrı birşey diyor biri ayrı diyor lütfen bu konu hakkında bilgi verin Bare çarım ne kadar ban yemiş onu söyleyin usta albaydım 65 leveldim o kdar emek verdim yani ayıptır arkadaslar ve sayın gmler lütfen yardım edin.!!

2. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Küfür ettiğin kesin.
    O yüzden geçmiş olsun soğuksu iç ssyi alan arkadaşı bul :D

3. Salihkral

Salihkral Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    saat kaçta banlandıysan yarın o saatte açılır :) bidaha yeme 2 -3 4 -5 güne kadar sırayla çıkar

4. FD.

FD. Üye

Alınan Beğeniler:
    29
    "Bağlantınız Sınırlandırıldı" kısmından sonra hesabınızın açılacağı tarih belirtilmiştir.Banın açılması, yazılan tarihin gece 23:59 'dan sonra mümkündür.Eğer gelen uyarıda tarih belirtilmemiş ise "Kalıcı" olarak banlanmışsınızdır...

5. Beast

Beast Üye

Alınan Beğeniler:
    20
    Hicbir GM ilk kez ban yediginde sana temelli ban veremez.
    Kurallar net ve acik. GM'lere dahil ayni kurallar var. Ilk kez ceza bir günlüktür. Bir ticket daha at ve konuya degin.
    AMA en önemli konu benim icin:
    KÜFÜR etmenin anlami ne? Bir insana öyle küfür etmek cok berbat bir durum. Ama sen küfürü bir yana, resmin montaj oldugunu söylüyorsun. Logfile denen birsey vardir, GMler archive'den görebilirler ne yazildigini...
    Özür ve pismanlik yerine sen halen diger tarafi sucluyorsun, sasirdim.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 11 Temmuz 2015
  6. mustafa04

mustafa04 Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    oyunu birak zaten 3 yada 4 ay sonra batar gibime geliyor ilk basta mavi alevler için baya para harcandı ama şimdi millet para vermiyecek o yuzden pyun kapanacak gibi

7. benjolikefe3244

Alınan Beğeniler:
    0
    AMA BEN 1 KERE BİLE UYARI ALMADIM NASIL SINIRSIZ BAN YERİM BAZILARI 3 GÜN YEMİŞ OLABİLİRSİNDE DİYOR