Bağlantı sınırlandırıldı ??

'Hounds Teknik Destek Yardım' forumunda #GhosT|GDI tarafından 7 Ekim 2015 tarihinde açılan konu

1. #GhosT|GDI

#GhosT|GDI Üye

Alınan Beğeniler:
    57
    Arkadaşlar ben oyuna 2 aydır ara vermiştim ara ara girip günlük ödülü alıp çıkıyodum falan işte bugün tekrar bi giriyim dedim bağlantı sınırlandırıldı gibi bir hata alıyorum sanırım ban yedim ama çok merak ediyorum 2 aydır oynamıyorken nasıl ban yedim heralde 2 ay para yatrmayınca ban attılar zamanında EŞŞEK lik edip çok yatırdık böyle saçma sapan bir yönetimi olan oyuna. 0 sınız yönetimden kim bunu okuyorsa umarım biryerlere ulaşıyordur 0 sınız 0 bi oyunu yönetmeyi beceremediniz oyunu betasından beri oynuyorum ben co-op odalarında yer bulamazdık oyun baya baya kalabalık ve baya tutmuştu 3 ay öncesnden bahsedelim pvp ve co-op görev odaları 1-2 sayfayı geçmiyordu çok oyuncu kaybettinz saçma sapan yönetiminiz yüzünden şimdide 2 aydır doğru düzgün girmediğim hesap nasıl ban yedi acaba çok merak ediyorum. Şimdi saçma sapan bi ''DENEME MODERATÖR'' gelip bana ticket at falan diycek o demeden ben cevap veriyim güzel kardeşim ticketlara ya cevap vermiyolar yada 1 ayı buluyor böyle saçma sapan bi yönetimle uğraşılmaz hadi kolay gelsin size yakında kapanırda zaten biz yatırdık siz yatrmayn paralarınız boşa gitmesin ;)

2. xxalemxx258

Alınan Beğeniler:
    0
    VAlla kardesim ya bu nasıl bir iş az önce oyundaydım kasklara bakıyodum pazarda bi hata aldım oyun kapandı sonra girmeyi denedim ban yemişim ne oldu bende anlamadım gercekten bir oyunu yönetemediler 2 günlük ban atmıslar ne olduda attılar burayada ticket atmaya geldim bu nasıl iş ya. !

3. WhipperOfGod

Alınan Beğeniler:
    8
    Meslek:
    Elektrik-Elektronik
    Para yatırdım ama bunlar 1 TL bile hak etmiyorlar

4. TheGhostRıder

Alınan Beğeniler:
    7
    Gm kafasına göre banlıyo, vermişler oyun moderatorlugunu ergen çocuga banlıyo kafasına göre

5. katliam362

katliam362 Üye

Alınan Beğeniler:
    36
    :D 2 çarla birden oynuyorum hiç ban yemedim nedense.
    oyunda küfür ederseniz ban yersiniz 2 ay girip girmemen önemli değil adam alır ss ni 2 ay sonra gönderir yersin banı
    bunu ben makroculara yapıyodum eskiden düşük rütbe iken alıyodum videosunu yıldız olunca atıyodum tak düşüyodu rütbesi
    oyunda akıllı uslu duran ban yemez.

6. TheGhostRıder

Alınan Beğeniler:
    7
    GM orda gördü adamın ettiği de küfürdü.ona bişe demedi.peki bu nasıl oldu o zaman?
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 13 Ekim 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    Zaten ettiğim küfür görünmedi ........olarak çıktı.