Battlefield 1 Senaryo Başlangıç

'Battlefield 1 Video ve Resim' forumunda Hacet tarafından 15 Ekim 2016 tarihinde açılan konu

1. Hacet

Hacet Veteran

Alınan Beğeniler:
    168
    Windows Chrome 53.0.2785.143

Gerçek Savaş Hikayelerine Dayanır...

Erken erişim ile oyunu deniyoruz. Oyun bir yandan iniyor bir yandan indiği kadar oynayabiliyoruz. %33 'ü geçtikten sonra oyuna girmemize izin veriyor. İzin verdiği kadarını bitirdim. Tek kelime ile harika. Bazen piyade , bazen tank sürücüsü olarak görev alıyoruz. Özellikle tank bölümleri çok keyifliydi. Kontrolü çokluoyuncu moduna göre daha kolay ve bakış açısı geniş tutulmuş. İlerlerken bizi ön plana sürüyor. "Önden sen git , bir kolaçan et bakalım." Diyor komutan. Sisli ormandan ilerlerken yolu kesmiş düşman mevzilerini temizleyip ilerliyoruz. Bazen topçuları bazen tankları yok ediyoruz. Şu an iki ana bölüm açık ve alt bölümleri var. Diğer dört bölümü daha görmek için sabırsızlıkla oyunun çıkışını bekliyorum. Battlefield tarihinin en kaliteli senaryo modu olmuş dersem abartı olmaz. Senaryo daha çok Rush (Akıncı) tarzında olmuş. Sürekli ilerleme ile bir filmin içinde hissi veriyor. Daha ne çıkacak diye insanı meraklandırıyor.

Gelelim gördüğüm eksikliklere. Bazı küçük hatalar var. Mesela düşman tankı bir yere takılmış orada pinekleyip duruyor. Yanına gidip patlatınca bölümü geçebildim. Onun dışında düşman askeri zeka olarak biraz geri. Kolay modda oynamanın etkiside var. Ama yanına gidip iyice burnunun dibine girmezsen görmüyor. Yinede akıcılığı etkilememiş. Grafikler yine muhteşem. Betada aldığım performansa yakın bir değer aldım. İlkleri yaşadığımız bir oyun. Bence olmuş. :)

Son düzenleme: 15 Ekim 2016
    MaCiT bunu beğendi.