Benim Hikayem – AbdulkadirAktaş

'Hounds Genel' forumunda kadir75 tarafından 30 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

1. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    “Dediklerim ve yaptıklarım her zaman farklı olmuştur. Hiç bir zaman asker olacağıma inanmamıştım ve istememiştim. Askerlik bana çok korkutucu ve hiç bitmeyecek bir savaş gibi geliyordu. Bu yüzden askerlikten hep kaçtım… Bir söz vardır. Korkularınla yüzleşmez isen korkularını yenemezsin.”

Artık ben bir askerim !
    Korkusuz !
    Cesur !
    ve ölmekten korkmayan bir asker !

Adı: Abdulkadir Aktaş
    Bağlı olduğu birlik: A.M.K
    Sınıfı: Komando
    Boyu: 1.90
    Kilo: 80

Hikayem

Hayatım boyunca askerlikten korkan birisi olarak 17-04-2023 tarihinde dünyayı istila eden uzaylılara karşı kendimi korumak için A.M.K birliğine katıldım. Savaşmaktan ve ölmekten o kadar çok korkuyordum ki birliğin kapısından çıkmıyordum. Komutanlarım bu durumdan memnun olmasalar da Son Umut olacak her kişiyi eğitmeyi amaçlıyorlardı…

Benim için acemilik dönemi ve sonrası tam bir kabus olmuştu. Virüsten etkilenen ölülere bile zar zor bakıp ateş edebiliyordum. Bana gereken tek şey korkusuzluk idi. En yakın arkadaşım devrem dediğim Gürkan ile birlik etrafında gezinirken 5-6 virüslü’nün saldırısına uğradık. Daha önce hiç canlı görmediğim virüslüler den korkarak kaçmaya başladım. Ancak Gürkan savaşmaya devam ediyordu. Ben geri çekilelim dedikçe o ” Hayır ! Savaşacağız ! ” diyordu. Taki üzerine atlayan virüslü Gürkan’ın kanını emerek onu oracıkta öldürene kadar. Ne yapacağımı bilemedim bağırarak birliğe doğru koşmaya başladım. Olayın şokunu atlatamadan çocuklar gibi zırlayarak olanları anlattım. Herkes benim bir hatam olmadığını söyleseler de tek suçlu benim. Biliyordum !

O günden sonra kendime söz verdim ! " Bu birliğin en sağlam, en çevik ve en güçlü askeri olacağım" dedim.
    Her gün savaşmak için en önde komutanın yanına gidip. ” İlk çıkan birlikte olmak istiyorum. Komutanım ! ” diyerek her gün onlarca savaşa katılmaya başladım. Artık hiçbir devremi arkada bırakmadım bırakmam !

Kısa zamanda 100 bin virüslüyü öldürüp. General Pride’dan onurlu asker ödülünü aldım.

Artık ben bir askerim !
    Artık hiçbir şeyden korkmuyorum !
    Ben Son Umudum !
    Dünyayı kurtarmama hazır mısınız ?

2 kişi bunu beğendi.
  2. mustafa04

mustafa04 Üye

Alınan Beğeniler:
    14
  3. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Dünyayı uzaylıların istila etmisi saçma gelebilir sana ancak oyun öyle yapcak birşey yok ;)

4. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    336
    Adamsın çok güzel bir hikaye tebrik ederim

2 kişi bunu beğendi.
  5. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Eyvallah @MaCiT Sende yapıştır bir tane :D

2 kişi bunu beğendi.
  6. cemo79

cemo79 Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Emeğine sağlık.Yalnız yeni pve görevleri gelmediği sürece dön baba dön yapar dururuz.Değil 100 bin,1 milyon zombi de öldürsek kesmez yani :) Son 2 güncellemede dağ fare doğurdu.Bakalım bundan sonrakinde yeni görevler gelecek mi,yoksa yine ağıza bir parmak bal çalalım hesabı,buglarla dolu bir odada yine kendimiz çalıp kendimiz mi söyleyeceğiz?

2 kişi bunu beğendi.