BF3 Beta Sizce Nasıl ?

'Battlefield 3' forumunda Z3A tarafından 30 Eylül 2011 tarihinde açılan konu

1. Z3A

Z3A Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Arkadaşlar eski bir bf2 oyuncusu olarak şahsen gözlerim bf2 aramıyor değil.10 saatte yakındır oynuyorum ama oyun çok detaylı olmuş.Bf2 ilk çıktığı zamanki o karkanda ki heycanı bağlılığı hiç alamadım.Ortalık çok karışık.Map olarak beta için yanlış seçim.Görsellik çok iyi tamam ama pek oynanabilirlik yok gibi bf2 ye nazaran.Meydanda 2 depar atmaya gör direk yerdesin.Map için konuşuyorum tabiki.Umarım full sürümde sağlam mapler olacaktır.Adam vurmak bf2 ye göre daha basit gibi geldi.Anlıyacağınız tam manasıyla oyun beklediğim gibi olmadı.bf2 gözümde hala daha iyi,oyun içi hareketlilik olarak(grafik ses vs bunları kastedmiyorum).Ben ve arkadaşlarım böyle düşünüyoruz.Sizinde görüşlerinizi merak ediyorum .Saygılarımla..

2. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    336
    Cevap: BF3 Beta Sizce Nasıl ?

BF 2 den Bad Company 2 ye geçişte aynı hissetmiştim ancak biraz alıştıkdan sonra BF2 çocuk oyunu gibi geliyor BF2 ile bad company 2 ve battlefield 3 karşılastırmak bile söz konusu olamaz BF2 eski bir oyundur grafikler haritalar silahlar karakterler oynanabilirlik gerçekçilik vs vs aynı şelikde Bad Company 2 den BF3 e geçiyorum o haldeyken alışmak lazim ayrıca Battlefield'den zevk almak istiyorsan sistemin ve internetin iyi olmalı genel olarak söylüyecegim biraz oyanadıktan sonra BF3 en sevdigimiz en cok oynadıgımız oyun olacak