Bu Afk Arkadaşlarımıza Bir Güzellik

'Hounds Genel' forumunda ScineLy tarafından 20 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

1. ScineLy

ScineLy Üye

Alınan Beğeniler:
    16
    Evet Afk Kalan Arkadaşlarımız Var İlgilenirseniz Çok Takdir Geçer Şimdiden Teşekkürler[​IMG][/url][/IMG]

2. Ultimate

Ultimate Üye

Alınan Beğeniler:
    48
    Yanlız, fotoğraflar artık işe yaramıyormuş. Sağlam kanıt için en az 3-5 dakika olan (kişi başı) video istiyorlar.

3. Kanedo

Kanedo Üye

Alınan Beğeniler:
    43
    evet sen videoları çek bir araya getir bi klip olsun Afk canlar klibi toplu halde ban yerler
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 20 Mayıs 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    Ultimate yaw sende şu imzandaki gif i bi değiştir gözünü seveyim :cool: aynı totoyu görmekten gına geldi değişik şeyler koy salla salla nereye kadar :D

2 kişi bunu beğendi.
  4. Ultimate

Ultimate Üye

Alınan Beğeniler:
    48
    Sonuçta sallanıyor :p

2 kişi bunu beğendi.
  5. #GhosT|GDI

#GhosT|GDI Üye

Alınan Beğeniler:
    57
    Öncelikle merhaba arkadaşlar.
    Ben bu 2. ve 3. resimdeki oyuncuyum. Farkettiyseniz resim aynı yerde çekilmiş yani oyun oynayan herkesin başına gelebilir kapı çalabilir telefon çalabilir ve 2 dakikada olsa oyundan kopabilir. Madem haksız rütbe kasan arkadaşları ifşa etmek için güzel bi işe girişmişsin seni tebrik ederim desteklerimde ama işini düzgün yap lütfen, Ben bu oyunu bir aydır oynuyorum ve rütbem henüz bugün yüzbaşı oldu sence burda afq kalıp rütbe kasmak gibi bir durum var mı ? Sen öyle yerinde sabit duran herkesin fotoğrafını alıp buraya atarak sadece zamanını boşa harcarsın.
    Neyse niyetin kötü değil dostum umarım haksız rütbe kasanlar gerekli cezaya ulaşır ama senden tek ricam madem bir işe kalkıştın işini düzgün yap ki yaptığın bir işe yarasın derim :)

6. Ultimate

Ultimate Üye

Alınan Beğeniler:
    48
    İnşallah dostum ya.