canlı yayında gm bond lw ler gelecek dedi ama gelmedi

'Hounds Genel' forumunda mustafa04 tarafından 24 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. mustafa04

mustafa04 Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    yetkililerden bir açıklama bekliyoruz anladik para kazanacaksınızda bizide mağdur etmeyiniz lutfen

2. HuLK

HuLK Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Konu Hakında Çalışmalar Devam Edilmektetir.En Kısa Süre İçerisinde Bir Aksilik Cıkmaz İse Canlı Yayında Bahsettiğiniz Gercekleşecektir.Sabırlı Olmak Gerekir

3. mustafa04

mustafa04 Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    sen nerden bilion hulk abi

4. SkyCity

SkyCity Üye

Alınan Beğeniler:
    18
    1. si ilk cümlende anlatım bozukluğu var. 2.si yöneticiymiş gibi konuşmak diğer forumlarda ban sebebi burda ban sebebi mi bilmiyorum cümlelerini dikkatli kurmanı öneririm.

5. AziR

AziR Üye

Alınan Beğeniler:
    52
    HulK bu konuda bende sana bi uyarıda bulunmuştum hatırlarsan varsa elinde somut bi delil yetkili olduğuna dair yada varsa yetkililerle konuşmuş olduğun bi kanıt bizlere ozmn kesin bi ağızla konuş insanları yanlış bilgilendirme.

6. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Resmi forumda forum kuralları bölümünde ( Link veremiyorum girin bakın :D ) oyun görevlilerinin isimlerine yer verilmiştir. Bu kişilerin haricinde lütfen ama lütfen görevliyim diyen görevli gibi konuşan bir şeyler biliyormuş havası katıp rant sağlama çabasına girenlere taviz vermeyiniz.

3 kişi bunu beğendi.
  7. mustafa04

mustafa04 Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    kadir sen sen soyle ozman

8. HuLK

HuLK Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Zaten Orda Rütbe Yazar Kimse Kimsenin Ağzından Konuşamaz Bir Bildiğimiz Varki Konuşuyoz Benim Burda Bana Gelen Bilgileri Paylaşırım.
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 2 Ağustos 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    Zaten Orda Rütbe Yazar Kimse Kimsenin Ağzından Konuşamaz Bir Bildiğimiz Varki Konuşuyoz Benim Burda Bana Gelen Bilgileri Paylaşırım.

Bakın Arkadaşlar Oyun İçerisinde Güçlü Bağlantılarım Var Ve Çoğu Kişi Beni Bilir Tanır Bana Nerden Bilgi Geliyosa Ben Ordan Paylaşım Sağlarım Ve Mustafa04 Kardeşim Bilgi İstedi Bende Bilgiyi Paylaştım Oyunda Bir Aksilik Ve ya Bir Sıkıntı Olmasa Konu Hakında Zaten Bilgilendireceksiniz Coğunuz Beni Tanır Bilir Ben GM Deyilim Ama Onun Kadarda Bilgi Sahibiyimdir.

9. Beast

Beast Üye

Alınan Beğeniler:
    20
    Herkes bilsin ki, HULK denen sahisin hicbir güclü baglantisi yoktur. Herkesin dikkatine, SAKIN oyun icerisinde ve disinda kanmayin su HULK denen mahluka.
    Arkadas, su bizim türkler neden hep olmadiklari, bilmedikleri isleri bilmis gibi cevirir? Bir eziklik mi var? YARDIMCI olmak istiyorsan git GM icin basvur, CM icin basvur.
    AMA HAVA ATMAKLA, ya da sahte bilgi sahibi olmakla oyunculari oyun icinde ve disinda yanlis yöne yönlendirme, veya, daha kötüsü, oyunculara baski kurma ihtimali olusturma oyun icinde. COK GÖRDÜK öylelerine, cok cabuk burunlari yere cakildi.

Saygilar