Cash Yani Oyun Parası Ve Kutular.

'Hounds Genel' forumunda Fight4Freedom tarafından 3 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

1. Fight4Freedom

Alınan Beğeniler:
    18
    Meslek:
    Bilgisayar İşletmeciligi
    Merhaba Arkadaşlar Herkese İyi Oyunlar Öncelikle Bu Konuyu Açma Sebebim Oyunda 400 TL Para Harçadıgım Halde Bir Tane Bile Mavi Alev Serisinden Silah Çıkmamasıdır.

Öncelikle Bu Cash Fiyatlari Çok Pahali. Pahali Olmasindan Ziyade Aldigimiza Degmiyor. Nanotüp Ve Yeşil Silah Atiyor. 1250 Cash'a 6 Adet Kutu Veriyor Buda Saçma Bişey Bu Kadar Çıkma Oranlari Düşşükken Bu Kadar Pahali Olmasi Saçma Yani Kısacasi Yönetimi Bu Konuda Geregenin Yapılmasını İstiyoruz. Aldigimiz Kutulardan Hep Nanotüp VE Yeşil Silah Atiyor. Girip Okudugunuz İçin Hepinize Teşşekür Ederim.

2. DiCTATOR

DiCTATOR Üye

Alınan Beğeniler:
    34
    1000 tl para yatirdim elinde 2 efsanevi silah 3 efsabevi zirh var bence daha fazla olmaliydi aldiigim itemler

3. Fight4Freedom

Alınan Beğeniler:
    18
    Meslek:
    Bilgisayar İşletmeciligi
    Yani Sen Oyuna Mavi Silah Kutusu Koyuyorsun Ama Çıka Çıka Nanotüp Çikiyor Bu Kadar Saçma Birşey Olmaz Bu Kadar Zor Bişey Olmaz Sanki Adamlarin Elinden Canını Aliyoruz. ve Çikan İtemlerde Satılsa Gene iyi SAtilmiyor Bile.

4. TheFenomen

TheFenomen Üye

Alınan Beğeniler:
    7
    1000 lira mı yazık o paraya

5. BlackPAW

BlackPAW Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Aynen katılıyorum sana Adamı soyuyorlar resmen Tm zor cıkarda item MASTER zor yapmaya ne gerek var nano tüp nedır ya para verıyon item cıkartmak ıcın cıka cıka nano tüp atıyor onu zaten normaldede cıkartıyoruz onun içinmi para yatırıyoruz

6. DiCTATOR

DiCTATOR Üye

Alınan Beğeniler:
    34
    Oda bisey degil kazayla efsanevi
    Normalde zevk hatcamalarimda hatcadigim paraya acimam 3000 5000 yatirirdim ama bu oyun icin gercekten yazikmis onu anladim bende

7. wakaloka13

wakaloka13 Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Bence oyuna para yatirmaniz hata olmus oyunda genelde pvp oynasamda pvede hep birinci olurum su ana kadar 30 tl yatirdim ilk gun kostum aldim bu gune kadar 1v1 de hic yenilmedim 15 den fazlada mac atmisimdir bunlarin couda nakit ceken oyunculardi yani demek istedim oyun nakiten cok yetenek isteyen bir oyun gorunus gibi seyler icin yatirilir ama fazlasi zarar halla 1v1 de rakip bulamadim -MonArcH-

8. DiCTATOR

DiCTATOR Üye

Alınan Beğeniler:
    34
    Suan icin olabilirsiniz oyuna para yatiran arkadaslari gecmek sorun degil cunku cogu bilincsiz silah ozelliklerini degistirme parsomenleri yok yani karakterlerine rastgele gelen ozellikleri kullaniyorlar ileride bu parsomen gelmesiyle senin 1 sarjorde vurdugun hasari 1 mermiyle verebilicekler konudmak icin cok erken

9. wakaloka13

wakaloka13 Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Zanetmiyorum o zamana bizim elerimiz armut toplicak diyilya saten oyun yetenek uzerine kurulmus su ana kadar tek atamadim kimseyide tanimiyorum gerek f tusu olsun pompalinin sikili olsun o zamana kadar bizde 1 seyler yapariz oyunda pazar sistemi var ve burda ara butonuda bulunmakta

10. DiCTATOR

DiCTATOR Üye

Alınan Beğeniler:
    34
    Dedigim gibi suan playerlar cok bilincsiz suan tekte atarsiniz yarimda + efsanevi sulah ve zirhlar pazara konmuyor diye biliyorum suana kadar efsanevi silahi olan kisilerin en iyi silahi ss serisi sr serisiyle kiyaslamak cok komik olur