Chris Redfield biyografi (Abdüll kadir yorumları vol.4).

'Çöp Kutusu' forumunda Chris_Redfield tarafından 1 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Chris_Redfield

Alınan Beğeniler:
    16

Yıl:1996
    Chris Redfield oynanabilir kahramanları biri olarak orijinal Resident Evil oyununda ana kahramandır.
    Jill Valentine ile birlikte, çaylak memuru Rebecca Chambers ile aynı takımın üyeleriydiler.
    O eski bir ABD askeridir pilot olarak ilk işine başlamıstır,New york düşüsü onları.polis özel harekat birliğinde alpha takımı olarak Daha öncden helikopteri düşen Bravo takımının izi sürmeye gönderilmişlerdir. orda zombi köpeklerin saldırısna uğrayınca kaçarak malikaneye sığın mışlardır
    Özel harekat kuvvetleri alpha takımı:
    Cris Redfield
    Jill Velentine
    Rebecca Chambers
    Albert Wesker
    Barry Burton
    Bunlar bir şekilde hepsi Arklay dağlarındaki malikhaneden kaçmayı başarırlar.

Chris daha sonra bir kaç yıl boyunca askeriyede çalısıp pilotluk la uğraşmıştır.İlerleyen zamanlarda chris Kardeşi clarie
    gizli bir ada da kaçırıldığını Leon tarafından öğrenir- derhal antartikaya Umbrella araştırma merkezinda kardeşini bulur ve
    Cleria ile birlikte kaçarlar.
    Daha sonra 2009 yılında Bio-terror-birliği yandaşlığının yürüttüğü operasyona katılır, Operasyon: Kijuju adlı teror örgütünü bulup yok etmektir
    Ama chris bu göreve eski arkadaşı jill kaçırılmış onu bulma hevesi ile bu göreve katılmıştır
    afrikadan weskeri ve jill kurtarıp birlikte kaçarlar.
    2013 yılı geldiğinde Çinde ve endenozyada B.S.A.A yürütğü operasyonda bu bölgelerde teror orgutunun ve yeni patlak veren
    virus araştırır ve ekibi ile göreve başlar, ekibinde tüm askerler Piers hariç, virüslüler tarafından öldürülür, chris bunun suçluluğunu
    kendisine atar ve kendini içkiye ve sigaraya bırakır,
    Bi barda Alkol bağımlısı halinde Piers Nivans tarafından aylar sonra bulunur ve zorla Askerliğe çağrılır,
    Bir daha takım kaptanı olarak takımından kimsenin ölmeyeceğini and içer fakat takımında askerler birer birer ilerleyen bölümlerde ölür
    Ve piers le Chris tek kalırlar.Son seneryoda piers virus e kapılır ve chris kurtarıp onu deniz altı araştırma merkezinden zorla kaçırır.
    Piers kendini feda eder zaten virüs Booss tan kapmıştır ve yer yüzüne çıkmak istemez

film gibi izleye bilirsiniz : iyi seyirler anlamak için ingilizce gerekir videolar için

Chris görevi dünya da her türlü tehlikeye göğüs geren bir kahramandır.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 1 Temmuz 2015
  2. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Sen çok yanlış gelmişsin :D Burası hounds forumu herhangi bir oyun forumu değil :D Bu kadar çok gereksiz bilgiyi paylaştığın için teşekkürler.
    Konu report.

3. Chris_Redfield

Alınan Beğeniler:
    16
    Chris redfiled hayali kahraman ürünüdür , Örümcek adam gibi bir kahramandır . forum içindeki adım bu kahramandan alıntıdır . sen nasıl char adının biyografisini yazdıysan benimkide bu
    44 dk video izle bakalım 1 dakikalılk oyunmu oynuolar yoksa movie mi?
    44 dk lik bir film ,
    sevdiğim bir kahraman , ve onun animasyon filmi +
    Keşke insanlar chris redfield gibi olabilse özellikle komutanlar:(
    böyle komutanım olucak değil 15 ay ömürboyu askerlik yaparım :D
    44 dakikalık videoyu izle o zaman anlarsın

4. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Hımm senin dünyadan haberin yok sanırım :) Hounds'un bir etkinliği o :D Bana özen mene gerek yok kendin ol dostun ;)

5. Chris_Redfield

Alınan Beğeniler:
    16
    Evet tüm biyogrofisini yazanlar sana özeniyor XD Oyun kullanıcı adı seçerken adam akıllı ad koy ki CV Sİ SAĞLAM OLSUN:
    İş+güç+zaman+oyun=keyif iş%80 güç%100 zaman %25 % keyif %70 statüm:D

6. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    " sen nasıl char adının biyografisini yazdıysan "
    Kelimesinden yola çıkarak bana özenme dedim. :) Ben öyle hayali karakterlere inanmadığım için kendim olmayı tercih ettim ;)

7. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    336
    Bu kafaya erişmek güzel tebrik ederim

8. Beast

Beast Üye

Alınan Beğeniler:
    20
    Kills and Fails videolari aklima geldi...
    99% event ile hic alakali degildi ;)

2 kişi bunu beğendi.
  9. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
  10. Chris_Redfield

Alınan Beğeniler:
    16
    ne etkinlik ben etkinlikten haberim yoktur. Senin sen ne yazmıssın? sen kendi hayatını derken reklamını kast ettim saçma sapan videolar bug videolarından baska ne attığını bilmiyorum
    Sanal oyunlar pararel evren olduğu için istediniz karakteri İstediniz role göre oynanır.
    Örneğin: Dynasty warriors online adlı oyunda Karekterimin ismi Kara Murat idi.
    Bir kara murata yakısır sekilde oyunu oynuyordum
    fakat kara murat ise : oyunda beyaz saçlı mavi gözlü beyaz tenli orta ve orta kaslı biri idi

Ben tavsiye veririm , reklam ise ürünü satmaktır, eğer ürün aldıysanız ve kullandıysanız başka tüketicilere
    tavsiye verirsiniz bu reklama girmez..
    Örneğin: Bilgisayar parçası alıcamız zaman belirli sitelerden özellliklerini öğreniriz hatta videolarına bakarız
    iyimi kötümü anlarız tavsiyemizi aldıktan sonra satıcısından parçayı alırız.

Reklam ise ürünü başka kişilere pazarlayıp satmaktır bu işten kar edersiniz,

Abdul kadir adlı kullanıcı reklamın ne olduğunu anlamadığı için bu kadar yazdım umarım ayırdığım zamana değer ve öğrenebilmiştir.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.