CümbürCemaat Yeniden.

'Hounds Clan Tanıtımları' forumunda #NeoLabeL tarafından 15 Ağustos 2015 tarihinde açılan konu

1. #NeoLabeL

#NeoLabeL Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Merhaba Arkadaslar Benim Adım Sinan. Yaklaşık 4 Ay Önce Oyuna Başladım ve CümbürCemaat İsimli Klanımı Kurdum. Sonra Oyun İçi Bazı Problemlerden Ötürü Oyunu Bıraktım.

Şuan Tekrar Oyuna Başlamış Durumdayım Ve Eski Klanımı Tekrar Açtım.

Klanımın İsmi CümbürCemaat. Hiçbir Şekilde Siyaset Ve Şahsa Ayrıkı Hakaret Yoktur. Klan Şimdilik Kalkınma Aşamasındadır Yeterli Sayıda Tecrübeli ve Online Oyuncu Sayısına Ulaştığımızda CümbürCemaat Ailemizi Sesini Herkeze Duyuracağız.

Klanın 2 Kuralı Vardır.
    1.Hiçbir Şekilde Oyuncular Arası
    Küfür Hakaret Aşağılama vs. Olmayacaktır. Oyuncular Sorunlarını Özel Alanda Konuşarak Halledicektir. Klan Savaşlarında Her Ne Kadar Düşmanımız Olsalarda Onlarada Küfür Edilmicektir.
    2.Hiçbir Oyuncu Klan Liderine Sormadan Başka Klanlarla Savaş Sözü Vermicektir
    .

Bu Kurallara Uyulduğu Sürece Hiçbir Sıkıntı Husümet Çıkmaz Arkadaslar.

Şimdi Size Kendimi Kısaca Tanıtayım.

Benim Adım Sinan Yaşım 17 Saygı Gösterene Saygı Hak Edene Abi Derim. Ben Göçmenim Azerbaycandan 2000 YılındaTürkiyeye Göç Ettik. Azeri Değilim. Ahıska Türküyüm. Köküm Selçuklu ve Osmanlı Devletinden Ardahan Posof'a Dayalı. 15 Yıldır Türkiye'deyim ve Damarlarımda Son Damlasına Kadar Türk Kanı Var. MMo FPS RPG vs Gibi Oyunlarda Tecrübem Fazlasıyla Vardır. İlk Bilgisayarımı 7 Yaşımdayken Aldım 10 Yıldır Oyun Alemindeyim. Kendimce Oyunlarda İyiyim Hiçbir Şekilde Hileye Başvurmam. Kendime En İyisi Benim Demiyorum Benden İyisi Başımın Üstünde Yeri Var.

Kısaca Kendimi Tanıttım. Olursa İlerde Daha Detaylı Tanıyabilrsiniz Beni.

Klana Katılmak İsteyenler Oyunda #Sinan İsimimle Bana Ulaşabilirsiniz. Ve ya Burdan Özel Mesaj Atarak Ulaşabilirsiniz. Oda Olmadı Facebook Üzerinden Sinan Koç Diye Aratarak İletişim Kurabilirsiniz

Söyliceklerim Bukadar Kendinize İyi Bakın Arkadaslar.

3 kişi bunu beğendi.
  2. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    336
    Başarılar dilerim