darkages şampiyonluğunuzu kutlarım :)

'Hounds Genel' forumunda deatHunteR tarafından 6 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. deatHunteR

deatHunteR Üye

Alınan Beğeniler:
    132
    Merhabalar,

Hounds The Last Hope Sezon 2 Turnuvası hakkında genel bir bilgilendirmede bulunmak istiyoruz. Klan turnuvasının 2. sezonu birbirinden heyecanlı ve çekişmeli maçlara sahne oldu. Çok iyi giden turnuvanın final ayağı ise hem bizler açısından hem oyuncularımız açısından istenildiği gibi sonuçlanmadı. Tiosgaming-INIZAMICEDID klanları arasındaki final mücadelesinin oyun açığı ve makro kullanımı nedeniyle iptal edildiğini üzülerek bildiririz.

Final maçı esnasında ilk olarak INIZAMICEDID klanından Prototype adlı oyuncu “B” üssünü ele geçirirken makro kullandığının tespiti yapılmıştır. TiosGaming klanından Pro_Lunetta adlı oyuncunun da aynı açıktan yararlandığı daha sonra yapılan incelemelerde belirlenmiştir. Turnuva finali başlamadan önce takımlara ve oyunculara oyun içi uyarılar yapılmış ve bu tarz uygulamaların ağır cezai sonuçları olacağı belirtilmiştir. Bunun dışında GM’lerin izni ve bilgisi olmadan oyundan çıkıldığı için turnuva düzenini bozan bir oyun sergilenmiştir. Bu nedenle her iki Klan da diskalifiye edilmiştir.

Finale kalan takımların diskalifiye olması nedeniyle Hounds The Last Hope Sezon 2 Turnuvası Şampiyonu turnuva üçüncüsü DarkAgesS olarak belirlenmiştir. Turnuvanın ikincisi ise yaptığı üçüncülük maçını kaybeden redfoxteam olmuştur.
    Klanlarımızı tebrik ederiz.

Oyunun bu açığı ile ilgili gerekli incelemeler yapılmış ve yapımcı firmayla iletişime geçilmiştir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

İyi Oyunlar.
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 6 Temmuz 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    tios ***** izi kalır .. tiosun oldugu yerde favori yoktur diyenlere ... 2-2 fenerbahçe gibin

2 kişi bunu beğendi.
  2. FD.

FD. Üye

Alınan Beğeniler:
    29
    Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler..

3. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Bence iki takımda finali hak etti. Bütün maçların kayıtları bende var.
    Klanlara sadece geçmiş olsun diyebiliyorum :S

2 kişi bunu beğendi.
  4. Pro_Lunetta

Alınan Beğeniler:
    4
    Meslek:
    ÜNİ.ÖGRENCİ
    ŞİMDİ OLAYLARI DEĞERLENDİRECEM BUGÜNKÜ GMLER TARAFINDAN ALINAN KARARLAR TAM BİR CAHİLLİK ADALETSİZLİK VE EMEGE KARŞI YAPILAN BİR SAYGISIZLIKTIR.BURDA YAPMLARI GEREKEN OYUN HATASI YÜZÜNE KAYNAKLANMIŞ BİR SORUN BUDA FİNALDEKİ İKİ TAKIMADA ZARAR VERİYOR YAPMALARI GEREKEN TEK ŞEY TAKIMLARLA KONUŞARAK FİNALİ TEKRAR YAPMAKTI AMA GİTTİLER ÜÇÜNCÜ OLAN DARKAGESİ HAKSIZ YERE BİRİNCİ YAPTILAR VEDE HASIL BEN DARKAGES KLANINA HEM OYUNCULARINA HEM KLANLARINA DEGER VEREN BİR İNSANDIM AMA BUGÜN GÖRDÜMKİ FACEDE OLSUN YAPTIKLARI YORUMLAR TAM BİR TERBİYESİZLİK HAZIRA KONMAKTIR YAZIK BAK SAYIN DARKAGES ÜYELERİ TEMİZ OYUN DIYORSUNUZ HAK YERİNİ BULDU DİYORSUNUZ SAÇMALAMAYA GEREK YOK SİZDE BİLİYORSUNUZ FİNALDEKİ MAÇTA OYUN HATASI YÜZÜNE BİR PROBLEM YAŞANDI BURDA YAPMANIZ GEREKEN KLAN OLARAK BU FİNALDEKİ HAKSIZLIGA UGRAYACAK İKİ KLANA YARDIM ETMEKTİ AMA SİZ KENDİ NEFSİNİ DÜŞÜNDÜNÜZ HAKSIZ BAŞARIYA KONDUNUZ TABI BAZI KLANLAR BU HAKSIZ KAZANCINIZI DESTEKLİYOR GERÇEKTEN YAZIK VE ÜZÜCÜ BİR DURUM.SON OLARAK BEN VE SAYGIDEGER TAKIMIM TİOSGAMİNGİ ÜYELERİYLE BERABER BU OYUNA KAPALI BETADAN BERİ EMEK VERDİK RÜTBE KASTIK LEVEL ATLADIK GECE GÜNDÜZ SABAHLADIK OYUN ATTIK İYİ OLMAYA ÇALIŞTIK KLAN MAÇLARI ATTIK BAZI ARKADAŞLARIM HATA YAPMIŞ OLABİLİR AMA GEREKEN CEZALARI ALDILAR OYUNDAKI BAZI ÖTEN KLANLARDAKİ KİŞİLER TEMİZ OYUN DİYORLAR BİR ÖNCE KENDILERININ NE YAPTIKLARINA BAKSINLAR.YAZIKKKK BEN Pro_Lunetta OLARAK OYUNU HER ZAMAN ZEVK ALARAK AZİMLE EMEK VEREREK OYNADIM KASTIM HER ZAMAN ELİMDEN GELDİGİNCE HEP İYİ OLMAYA ÇALIŞTIM BAZI MAÇLARDA EN ÜST DÜZEY PERFORMANS SERGİLEDİM BAZI MAÇLARDA KÖTÜ OYNADIM AMA YİNEDE AMACIMDAN VEYA OYUN HIRSIMDAN BİR ŞEY KAYBETMEDİM.OYUNDA BELKİ KIRDIGIM AGIZDALAŞINA GİRDİGİM KİŞİLER OLABİLİR ONLARDAN ÖZÜR DİLİYORUM VEDE HEM BÖYLE OYUN YÖNETİMİNİ HEMDE HAKSIZ KAZANCA SAHİP OLUP SEVİNEN DARKAGES KLANINI KINIYORUM CİDDEN BÖYLE GİDERSE SİZ BÖYLE DEGERLİ OYUNCULARI KAYBEDECEKSİNİZ YAZIK ŞU OYUN HATALARI DÜZELTİP GÜZEL YÖNETİM SERGİLESENİZ OYUN ŞAHA KALKACAK AMA NERDE.BU BENİM SON KONUŞMAM OLABİLİR DAHASIDA SİZİN BİLDİGİNİZ GİBİ Pro_Lunettanın SON KONUŞMASI KARARIMIZI GÖZDEN GEÇİRECEM AMA KENDİ TAKIMIM OLMAK ÜZERE OYUNDAKİ KONUŞTUGUM OYUN ATTIĞIM İNSANLARI SEVDİGİMİ SÖYLEMELİYİM. TİOSGAMİNG PRO_LUNETTA

5. deatHunteR

deatHunteR Üye

Alınan Beğeniler:
    132

@Pro_Lunetta benım derdım boyle yorum atan adamlar... altı ustu uyduruk olan bir turnuva gozumde ben oyunu bıraktım...nedenleri bariz !!!

gm ler verdikleri sozlerı tutmadılar...
    pride dediki ... Afk macro kasan hic bir oyuncu turnuvada olmayacak yerıne baska adam secmelerını isticem !!!!
    pride dediki... Afk macro kasan clan lideri olursa clan puanını sıfırlıcam !!!!!
    pride dediki.... Afk macro kasan adamları olan clanların puanları belirli ölçüde düşürelecek !

kusura bakmayın bunlar sadece clan savası ıcın konusulanlar !!!

cok daha agır yazarım buraya nutkunuz tutulur... ben oyunu oynamıyorum 1 aya yakındır...

allah kalanlara sabır versin ...
    derdim tios degil... derdim darkagesta degil... madem limanda - işgale bug var kaldıramıyorsun final macı niye işgalde ... akıl var mantık var !!!!

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 6 Temmuz 2015
    2 kişi bunu beğendi.
  6. mustafa04

mustafa04 Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    ya mustafa monarch denen mahluk makro kasti ss var adama 2. lik verdiler videoda yani gerisini sen dusun

7. SkyCity

SkyCity Üye

Alınan Beğeniler:
    18
    DarkAgess'i tebrik ediyorum.Keşke bileği ve oynayışı ile 1. olsalardı.

8. benjolikefe3244

Alınan Beğeniler:
    0
    OYUNUN EN İYİ KLANI 1. SIRADA OLAN KLAN ZATEN DarkAgesS'tir YANİ DEMEK İSTEDİĞİM ÇEKEMEYEN ÇOK . :))

9. deatHunteR

deatHunteR Üye

Alınan Beğeniler:
    132
    eger hounds yonetımınde bıraz ahlak olaydı emın ol 1. sırada olmazdı ... relax ol o konuda @benjolikefe3244

10. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    336
    Benim anlamadığım şey bu kadar kötü ise oyun arkanı döner gidersin uzatmanin ve kötü sözler söylemenin ne gereği var