DarkAgesS Macro ile clan puanı kasmıştır hakınızı yedirtmeyin okuyun

'Çöp Kutusu' forumunda Abdulah-Çatlı tarafından 14 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Abdulah-Çatlı

Alınan Beğeniler:
    22
    Çou kişi Thanatosun macro ile kastını biliyor ama ben şunu örendim sadece thanatos diyil clandakilerin yarısından fazlası alt clanda dahil macroyla kasmış bunu darkagessden ayrılan çok samimi oldum bir arkadaşdan örendim ilk önce sonra o clandan ayrılan 4 kişiyle daha konuştum ve doruladılar ben bu clanın ceza almasını istiyorum ses kayıtları 1 http://vocaroo.com/i/s0Wrf2NOCOgP 2 http://vocaroo.com/i/s0TkSL0ygvkt Şimdilik bunları veriyim devamı gelicektir sizden ricam bunların gerçek yüzünü herkeze göstermeniz bunların macro kasmasıyla clan maçına giremeyen clanlar oldu bu clanların hakının yenilmemesini istiyorum ve DarkagesS ve DarkagessS ten ayrılan başka kişileride dinlemek isterim bana forum altından ulaşabılırsınız Gm lere bu kadar kanıtla gıtmek ıstemıyorum elimde 1 video bulunmakta bunlara benzer kanıtlara ıhtıyacım var sonuçta 2 clan baştan aşaıya incelenicek clanlarındaki herkez tek tek SultanHalilin macro oldu sistemden bulunmuştur sonuçta videosu veya delili yokdur bu sistemi incelemekde kolay olmasa gerek GM ler için saatlerce surebilir bunu 2 ses kaydı 1 kanıt için yapmazlar clan puanlarıda düşürülücek alt clanlarının macroyla kastı donemlerde lıderı S.A.S dır o clanında puanı düşürülücektır DarkAgesS ten ayrılmayan veya alt clanındakılerde olabılır ve o clandan ayrılmış bir arkadaşınız olabilir o kişinin ismini yazarsanız bana özelden sevinirim elinde delili olan birisi varsa çok iyi olur

5 kişi bunu beğendi.
  2. Sheyn

Sheyn Üye

Alınan Beğeniler:
    68
    Kayıtları dinlemedim ama şunu söyleyebilirim. O clanın gerçek yüzünü zaten herkes biliyor. Thantosun son kayıtlarına bakıldığında illegal kastığı gözükmemiş fakat daha eskilere bakılacaktı zaten.

Ayrıca neden forumdaki orjinal hesabınla yazmadığınıda merak ettim.

-Belki ilkkez formu kullanıyorda olabilirsin.Şimdiden kusra bakma :)

3. Abdulah-Çatlı

Alınan Beğeniler:
    22
    bu benım gerçekde kulandım ismimdir
    Bu forumda başka hesabım yoktur yeni açtım destek için

4. xBaxTR

xBaxTR Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Öncelikle Ben xBaxTR Bu Ses Kaydında Bulunan Arkadasım Sımdı Arkadasım Oncelıkle Bu Ses kaydını Yaparken Sınırlı Bı Anıma Dek Geldı Bılıyosunuzdur Darkagess Eskı Yonetım Ekıbındenım Sımdı Bazı tatsız Konular Oldu Ayrıldım Fakat Ayrılma sebebım Macro vb degıldı Cunku Kulanan kısıler Vardı Saten Onlarada Gereklı Islemler Uygulandı S.a.s ( Namı deger = Terörist ) Bu arkadaş Illegal Kasmıstır Rutbeyı. Onda emınım SultanHalıl ıllegal Kasmıstır ( Gereklı Islem Uygulandı) Fakat Thanatos Full Macro Bırakmamıstır Ben DarkAgess oyun Acılcı Acılalı Ordaydım Yanı Gordugum Sureyce Yanı 100 oyunun 99 'unda odadaydım Fakat Thanatos ( Ferdi ) Gördügüm Kadarıyla en baba 2-3 kez bırakmıstı Bu macro Yasak olmadan once Şimdi Hakkını Yemeyım Ondada sıgara molası vb AlLah yukarda Şahıt yanı Iftıraya gerek yok Fakat bu konusmada Bıraz Sınırlıydım cunku DarkAgess ayrılma Sebebım Bı Terorıst Olması klanda onada gereklı ıslem yapıldı Galıba S.A.S bılmıyorum suan. Odaya Gırdı arkadas onla Bıraz tartıstık Tartısmada Tanerde Hounds odasındaydı Ardında Rc Gelmıs Ben bu konusma Ne zmn Yaptıgımı Hatırlamıyorum Fakat yaptım onu kabul edıyorum Ama Sınırlıydım Bırazda Kafam guzel Bazı Seylerı Atıp Tutmusum Onları Duzeltmek Icın Yazdım bunları İnşallah Hak Yemeden Anlatmısımdır + Kafasına Herhangı Bı soru Takılan 11199030 Raidcall Adresim Kendi klanımındır Gelip Bana Danışabılır.

5. guidingg

guidingg Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Terörist derken oyun daki adimi bu yoksa bu arada uye olmucaktim ama neyse cvp bekliyorum

6. xBaxTR

xBaxTR Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Siyasi içerikten dolayı mesaj;
    Konohamaru tarafından düzenlenmiştir.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 15 Haziran 2015
    2 kişi bunu beğendi.
  7. alimurat

alimurat Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Siyasi içerikten dolayı mesaj;
    Konohamaru tarafından düzenlenmiştir.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 15 Haziran 2015
  8. deatHunteR

deatHunteR Üye

Alınan Beğeniler:
    132
    clan ii i sorunlarınızı , yada siyasi görüşlerinizi anlatıp paylaşıp insanları ifşa etmenizi yada hedef göstermenizi cidden anlamış değilim... öncellikle bu konuda hassasiyet gösterin... gelelim darkages biliyoruz.. bu clan afk macro ile kasıyor...keza hünkar clanıda... bu konuyla ilgili gmlerle konusma yapıldı gereken yapılacaktır...kısacası burası türkiye ... adalet gecte olsa yerini bulacaktır....

2 kişi bunu beğendi.
  9. xBaxTR

xBaxTR Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Biz Burda Siyasi Görüşümüzü Söylemıyoruz Fakat bu Adam Ts3 ortamında Benim Yanımda Öyle Şeyler Kullanırsa Bu Fark Etmez ısterse Babam olsun boyle Seyler Soylerse Affetmem bunu Bilin. Mesele Vatan Meselesi olunca Hiçbirşey Eyvallahım yoktur. Fakat Bizim burda Klandan Çıkma Sebebımız Macro Vb Deil 1-2 Arkadas Yapyıodu Onlarada Gereken ıslem uygulandı Ben Orda Kendi Görüşümü Soyledım Konuşmada Bu olaylardan sınırlıydım Bazı seylerı Abartmısım Tum Herkez kullanıyo Demısım Saten yukardakı Attıgım Yorumda kullanan kısılerın ısımlerı var Başka Yerlere Saptırmayın. Benim Görüşüm Böyle Diyeceklerim Bu kadar Detalı bilgi için : 11199030 Raidcall Adresimiz.

10. MayK

MayK Üye

Alınan Beğeniler:
    57
    Birakin simdi thanatos makro kullanmadi ayaklarini benim clandan adam carlos06 sizin ts de takiliyordu en basindan biliyorduk makro ile kastiginizi. Karakter meselesi bu isler sizinki bos isler :)))

2 kişi bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.