Dosya İzinleri Verili mi ?

'Çöp Kutusu' forumunda Minörr* tarafından 3 Eylül 2015 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Minörr*

Minörr* Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Merhaba arkadaşlar hounds foruma bir konu açmıştım sorunum vardı giremiyordum bana dosya izinleri verili mi dedi bende nerden bulacagım dedim internetten araştırabilirsin dedi evet arkadaşlar dosya izinlerini nerden vericem yardım edermisiniz?

2. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
  3. Minörr*

Minörr* Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    merhaba bende buff klasörü yok

4. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Buff klasörü oyunun yüklü olduğu klasör o yoksa nasıl oyunu oynayacaksın :D

5. Minörr*

Minörr* Üye

Alınan Beğeniler:
    0
  6. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Hounds klasörü için video denileni yap temiz kurulum yapmayıp gelip burada boş konu açıyorsunuz. Yardımcı olmaya çalışıyoruz sanırım yanlış yapıyoruz

7. Minörr*

Minörr* Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    TEMİZ KURULUMMU ?? ÇILDIRICAM ARTIK BU KAÇINCI KURULUM YAKLAŞIK 15 KERE KURDUM . BU BOŞ BİR KONU DEGİL . İSTEMİYOSAN İNSANLARA MESAJ YAZMIYACAKSIN ZORLA YAZ DİYEN YOK MODERATÖRSÜN GALİBA BİLMİYORUM AMA SİZ BİZE YARDIM ETMEK İÇİN VARSINIZ BU YÜZDEN MODERATÖRSÜNÜZ BOŞUNA SİZİ MODERATÖR YAPMADILAR MODERATÖRSEN İŞİNİ YAPACAKSIN. HERKEZİN BİR İŞİ VAR BİZ OYUNCUYUZ OYNARIZ PARA YATIRIRIZ SİZDE BİZE YARDIM EDERSİNİZ KARŞILIGINDA PARA ALIRSINIZ . SİZİN İŞİNİZDE BUDUR MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ DİYE BİR ŞEY VARDIR ..

8. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Öncelikle burada bir oyuncu olarak sizlere yazıyorum. Burası resmi forum değil. Buna bağlı olarak bu forumda moderatör de değilim. Yani anlayacağın şekilde özetliyim. Buraya yazma gibi bir zorunluluğum yok. ;)
    Kaldı ki CapsLock'u açıp yazman hiç bir anlam ifade etmediği gibi bu forumun kurallarına aykırıdır. Öneriyi sundum beceremiyorsan ben ne yapabilirim. @Admin @Konohamaru @Minörr* adlı kullanıcı kurallara uymadığı için gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

9. Minörr*

Minörr* Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    :) komik ahaha ancak gülerim buna . Yazacaksın diye bir şey demedim okuma engellimisin ? sizin gibiler oldugu sürece daha bir sürü oyun batar . hiç iyi bir moderatör degilsin sen bir de bilgisayar programcısı diye geciniyorsun yazık sana acıyorum . ilk önce saygıyı ögren sen kaybedersin oyun batsında bakalım iş bulabiliyormusun hadi bakalım panpa göriyim senii pc programcısı diye geçinen boş varlık :)
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 3 Eylül 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    hadi bakalım hesabı kapatın hadi bekliyorum başka hesap açamıyacam sanki tın diye geçer kocumm

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.