Efsane itemler hakkında

'Hounds Genel' forumunda blors tarafından 22 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

1. blors

blors Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Merhaba arkadaşlar bir sorum olacaktı bu nakitle satılan efsanavi silahlar ve zırhların süresiz çıkma ihtimali varmı yoksa kesin sürelimi çıkıyor ve süreliyse kaçar günlük çıkıyor

Ve benim yöneticilerden bir isteiğim var silahları neden sadece şans kutusuyla satıyorsunuz direk koyun pazara onları alalım

2. BrutaLity

BrutaLity Üye

Alınan Beğeniler:
    28
    Şans Kutusu Açarak çıkardığın Silahların hepsi Süresiz Olarak çıkar... Tabi Şansın varsa ;)

3. EfsaneAvcı

Alınan Beğeniler:
    10
    Meslek:
    Denizcilik Lisesinde Öğrenci
    Kardeş Eğer Çıkarabilirsen Süresiz Ama O da Çok Zor Bir İhtimal

4. #GhosT|GDI

#GhosT|GDI Üye

Alınan Beğeniler:
    57
    Sınırsız olarak senin oluyor dostum. Ama öyle direk para çekip açmanı tavsiye etmem etkinlikleri takip et örneğin:

Nasıl efsanevi silahları düşürmek çok zor ya anlamıyorum :) hatırlarsanız bir aralar etkinlik vardı çektiğin kredinin yarısını geri veriyolardı ve aldığın tekli şans kutusunun aynısından bir tane daha hediye ediyolardı bu 2 etkinlikte aynı gündeydi, işte bu etkinliğin olduğu sıralar yaklaşık olarak 2000 kredi falan çektim yarısını da hediye ettiler toplam 3000 kredi.
    Şimdi hediyeleri ertesi gün verdiklerini göz önünde bulundurursak ilk gün çektiğim 2000 kredi ile (3) piyade tüfeği kutusu (3) SMG kutusu (1) bomba atar ve (1) adette pompalı kutusu aldım. Ama kutuları açmadım ve ertesi günü bekledim.
    Ertesi gün hediyeler gönderildiğinde 1000 kredi ve ne kadar kutu aldıysam hepsinden gönderdiler yani toplam (6) piyade tüfeği (6) SMG (2) bomba atar (2) pompalı. Kutuları açtım ama krediyi beklettim istediğim silahlar çıkmassa tekrar kutu açmak için neyseki istediğim silahlar çıktı bende o krediyle zırh kutusu açtım orda şansım yaver gitmedi nanotüp bile çıkmadı saçma sapan zırhlar çıktı :D:D işte çıkan silahlar arkadaşlar :) bolca tabancada çıktı :)

Ha birde şunu söylemeden geçemeyeceğim arkadaşlar en bu kutuları açmadan önce 2t mavi silahlar kullanıyordum onlara artı bastım dürbün taktım ama bu mavi alevler çıktığı için artık kullanmıyorum ve üstüne satamıyorumda parçalamayada kıyamıyorumki o kadar uğraştım o silahlar için ve kutudan mavi alevin yanında 2t mor silahlarda çıktı onlarda işime yaramıyor keşke satılsada diğer oyuncularda faydalanabilse.

Not : Mavi Alev sniperlar ve silah kalkan daha önce çektiğim 6 lı kutulardan düştü

[​IMG][​IMG]

5. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Şans işte bende 30 tane kutuyu aynı anda açtım. Ama istediğim sonucu elde edemedim. Şans işte :)

6. Sheyn

Sheyn Üye

Alınan Beğeniler:
    68
    oyun açıldığı günden beri oynuyorum. Kredi çekmedim. ama 50 ye yakın kutu aldım pazardan sadece 3 tane efsanevi tabanca ve 1 tane svd kızl sis var elimde. Her gün daha çok soğuyorum oyundan. :)

7. EfsaneAvcı

Alınan Beğeniler:
    10
    Meslek:
    Denizcilik Lisesinde Öğrenci
    Kardeş Anlamıyorum 1 Adet Snip Kutusu Açtım Tekte Mor Snip Çıktı 6Tane Silah Kalkan Kutusu Açtım 3Mor 1Tane Gold Diğerleri Mor Nanotüpten Çıktı Zırhlarda Desen 20Tane Zırh Kutusunda Setimi Tamamladım Anlamıyorumki

8. KARİZMA06

KARİZMA06 Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    4000 LİK KUTU ACTIM HAVA ÇIKTI

9. ahmetgs

ahmetgs Üye

Alınan Beğeniler:
    39
    Meslek:
    Öğrenci
    Pazardan 100.000 altına şanslı kutu alıp açmak sizce mantıklı mıdır? Çünkü içinden 7000 değerinde altın külçesi veya nanotüp çıkıyor.

Gerçek bir değer veremezsiniz ama efsanevi silah çıkma ihtimali % kaç olabilir?

10. katliam362

katliam362 Üye

Alınan Beğeniler:
    36
    o şanslı kutulardan herşey çıkabiliyo yani o iğne gibi şeyler varya onlarda çıkıyo ki çogu zaman onlar çıkıyo :D