Envanter - Soru ?

'Hounds Teknik Destek Yardım' forumunda NuKa tarafından 21 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

 1. NuKa

  NuKa Üye

  Kayıt:
  21 Nisan 2015
  Mesaj:
  4
  Alınan Beğeniler:
  0
  Cinsiyet:
  Erkek
  Selam arkadaşlar, envanterde itemleri taktığımız bölüm varya standart ve co-op şeklinde iki farklı yer. Bunların farkları nelerdir? Örneğin benim itemler full standart kısmında takılı co-op kısmı boş. Fakat co-op haritasında oynadığımda yinede itemleri kullanıyor. O zaman ne amacı var o bölümün.? Cevaplarsanız sevinirim. :)
   
  #1
 2. FreedoM

  FreedoM Üye

  Kayıt:
  20 Nisan 2015
  Mesaj:
  31
  Alınan Beğeniler:
  4
  Cinsiyet:
  Erkek
  Kardeşim o hızlıca zırhını vs değiştirmeni sağlıyor :) Diyelim ki iki kısmıda tamamen dizdin . Standarttaki kıyafetleri vb kullanmak istemiyorsun diyelim , i'ye basıp Co-op'a tıklayarak o kısımdaki kostümleri vs. giyebiliyorsun. Fazla önemli bir şey değil yani :) İyi oyunlar.
   
  #2
 3. RUAVEL

  RUAVEL Üye

  Kayıt:
  18 Nisan 2015
  Mesaj:
  42
  Alınan Beğeniler:
  6
  Cinsiyet:
  Erkek
  Meslek:
  DANIŞMAN
  Şehir:
  ANKARA
  Merhabalar,

  FreedoM un da dediği gibi hızlıca zırhlarını ve silahlarını değiştirmeni sağlar, herhangi bir odaya girdiğinde isminin hemen sağ tarafında geri dönüşüm simgesi gibi bir simge göreceksin işte o simge ile silahlarını ve zırhlarını ayarladığın gibi hemen değiştirmeni sağlıyor. Yani PVE de kalkan ile oynuyorsan envanterde PVE kısmına kalkan tak Co-op kısmına da mitralyöz ve piyade tüfeği böylelikle oyun odasına girdiğinde ayarlamak için ekstra bir uğraş olmayacaktır.
   
  #3
 4. Mr.Aydner

  Mr.Aydner Üye

  Kayıt:
  7 Mayıs 2015
  Mesaj:
  4
  Alınan Beğeniler:
  0
  Cinsiyet:
  Erkek
  Kıyafetlerin bazı özellıklerı mesela hayatta kalma can verme gibi özellıklerın Standart bölümünde işe yaramaz ama kıyaferlerini co-op a koyarsan canının arttıgını bazı özellıklerının degıstıgını farkedeceksin hızında atısında bellı oranlarda ıtemının özellıklerıne göre degısecektır ama PVP de kullanamazsın PvP oyanarken STANDART bölümüne itemleri koyman gerekir. umarım yardımcı olabılmısımdır.
   
  #4