Envarter Genişletme Anahtarı!!!! [GM'LER İÇERİ]

'Hounds Genel' forumunda haddi tarafından 29 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. haddi

haddi Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Merhaba herkese iyi oyunlar dilerim. 3-4 gün önce hediye olarak gönderilen envarter genişletme anahtarını oyunda çoğu oyuncu suistimal etmiş bulunuyor.Nasıl yapıyolar bi fikrim var ama dogrumu bilemiyorum şöle bi iddam var pazardan 1 tane takas edilebilir olarak alıyolar ve açtıkları hesaplara gönderip üstüne ekleyip 2 tane elde ediyolar ve bunları chardan chara aktarıp 50-100 tane yapıyolar yani haksız kazanç elde ediyolar.Pazara girip bakabilirsiniz yani adamlar 20 tane 30 tane koyuyor şimdi bazıları burayı çıkıpta belki cash olarak almışlardır diye yorum yapmasın hangi adam 100-200 tl yatırıp oyun parası olarak 45 50 k arası satıcak akıl işi değil derhal buna çare bulanması gerek

Saygılarımla..

2. DreamTurk

DreamTurk Üye

Alınan Beğeniler:
    31
    İlk olarak hediye verildiğinde 10 saat takas edilebilir şeklinde verildi.Herkes yan charlarıyla aldı ve şuan satıyorlar.

3. haddi

haddi Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Al işte yine çıktı böleleri :D :D onlar tamamda ya diğerleri.
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 29 Temmuz 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    Adamın tekini gördüm 500 600 tane depolamış 10 saate olcak iş değil. Bence bu pazar 10 tane 20 tane koyanların charı incelenmeli.

4. AziR

AziR Üye

Alınan Beğeniler:
    52
    Birincisi şöyle söyliyim sana bu dediğini evet yapan bi çok kişi var ikincisi bu konu hakkında kaçdefa ticked attım hala cevap bekliyorum üçüncüsü Whicbroke kutularında olduğu gibi burdada oyundan kaynaklanan bi problem olduğundan çarlara bi yaptırım uygulayamıyorlar bunu neye dayanarak söylüyorum [GM]Pride whicbroke kutuları zamanında böyle bi açıklama yaptı bu olaylarda aynısı dördüncüsü sen bu olayı bildiğin sıralarda çok kişi bilmiyordu diye tahmin ediyorum sen yolunu buluyordun bu şekilde baktın millet uyanmaya başladı sende kasacağın altını kasmışsındır buraya gelip bunun kapatlması kisvesi altında konuşuyorsun Gerçekten kapatılmasını isteyen birisi buraya gelip ifşaa etmez gider desteğe atar ticked ini o yüzden kimseye maval okuma İyi Forumlar.

5. haddi

haddi Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    AziR karakterım daha 25 lvl oyuna başlıyalı 1.5 hafta felan oldu . ticket'de attım bilip bilmeden konusma bide iftarıda bulunma varsa bi kanıtın göster. Önyargılı davranma pazara bak bakayım sor millete oyunda Kamosonic adlı oyuncu böle birşey satmışmı. Önyargılı davranmadan önce kendi kusurlarını ara millete salça olma iftira atma.Ha bu arada öle bişey yaptıgımı düşünüyorsan ıd şif vereyim gir bak chara.

iyi günler

6. AziR

AziR Üye

Alınan Beğeniler:
    52
    Tabi canım böyle işlerle uğraşan adam ana hesabıyla yapmaz bu işleri İftira deil benim söylediğim gerçek Baktın millet uyandı burda ifşa ediyorsun gerçek bi çözüm isteseydin burda herkeze ifşa edeceğine Attıysan Ticked i cevabını beklerdin o yüzden bana burda masal anlatma.Kanıt istiyorsun öylemi yüzlerce kişi bunu yapıyor ben nebiliyim hangi hesap yada hesaplar senin ama burda bu konuyu paylaşman bile şahibeli.

7. mustafa04

mustafa04 Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    ya guzel kardeşim sanene sende yapaydın neden konuyu açtin ben 70 tane yapabildim 5 saatte 3 yada 4 ay sonra 500 k olcak ozman satsan 500 kdan 30m yi geçkin para yapacak bunda bile emek var işe gidecektim ustamı aradım gelmicem dedim sonra 70 tane car ac tek tek gir gonder bunun hepsi emek bak ondan alamadın diye bos bos konu acma ne guzel 50 k oldu işte ben daha 1 gafta once 800 k ya aldım asil benim ticket atmam lazım