Eşsiz ve Efsanevi Silahları Satmak İstiyorum

'Hounds Teknik Destek Yardım' forumunda carpe-diem0 tarafından 27 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

1. carpe-diem0

Alınan Beğeniler:
    2
    Ben bir cok şanslı kutu actım efsanevi smg - efsanevi tekli - efsanevi pompalı ve efsanevi silah kalkan cıkardım fakat sonrasında actıgım kutularda bir cok smg - tekli - pompalı vs.. itemlerim oldu ve bunların arasında eşsizler yani morlarda var ben bu işime yaramayanları satmak istiyorum veya baska bi hesabıma aktarmak istiyorum bunu nasıl yapıcam takas edilemez gibi bir sacmalık söz konusu buna bi çözüm getirmenizi istiyorum yardım istiyorum Hounds The Last Hope Ekibinden ..

2. Bahadr60

Bahadr60 Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Meslek:
    Üni Öğrenci
    maglesef öyle bişi yok kardeşim .s klan arıyorsan RP-KırmızıAnka ya bekleriz. KralKinG

3. AresTV

AresTV Üye

Alınan Beğeniler:
    24
    diğer chara aktarmak istiyorsan, posta yoluyla aktarmak istediğin karaktere yolla

4. AydemirHAN

AydemirHAN Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Meslek:
    Öğrenci
    Arkadaşın dediği doğru. En azında mor silahlarında takas edilmesi lazım. Ama gerçek para ile satmak yerine takasa düşüreceklerini sanmıyorum.

5. STPoLiCe

STPoLiCe Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ozaman bu oyunda ticaret hiç bi zaman ilerlemeyecek. Oyun bi süre sonra hep para yatıranların oyunu haline gelicek buda bizim için sıkıcı olur..

6. emrecansahin

Alınan Beğeniler:
    37
    Meslek:
    Öğrenci ( Radyo ve Televizyon )
    öyle bişey yapamıyosun . o tarz sılahların hıcbırını kendı hesabın dısında bıyere aktaramazsın

7. carpe-diem0

Alınan Beğeniler:
    2
    Beyler bide size birşey sorucam ben 10bin hounds kredisi cektim etkinlikten yararlandım simdi efsanevi istedigim herhangi bir silahı secme şansım var ama sectigim silahı ben kime bildiricem ? Facebook sayfalarından yazıyorum cevap yok oyundan yazıyorum [GM]Pride'a fakat aktif degil yani mesaj atamıyorum sitesinden ticket atıcam ama hata diyor ve 3 iş günü icerisinde bildirmem gerek fakat bunun icin bi yol yok cok sacma birsey ilgilenmeleri gerekiyorlar oyunla 3 gün oyunla ilgilenip 10 gün ortadan kaybolmak cok sacma.

2 kişi bunu beğendi.
  8. Swen

Swen Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    Oyundan posta yoluyla [GM]Pride'a ulaşabilirsin istediğin silahı yaz oradan sana yollarlar :)

9. NeSTeR

NeSTeR Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Gm Pride selamsız kalmıstı zatenn dmıı :))