Etkinlikler Hakkında Düşüncemiz. [Tebessüm Gaming]

'Hounds Genel' forumunda TebessümGaming tarafından 15 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

?

Sizce Haklı Mıyız ?

1. Evet

60.0%
  2. Hayır

40.0%
  1. TebessümGaming

Alınan Beğeniler:
    23
    Öncelikle Merhaba;
    Tebessüm Gaming ailesinin başkanı olaraktan bir kaç düşüncemi burada sizlere arz etmek istedim.
    Oyun içerisinde bir çok etkinlik düzenleniyor. Bu oyun açıldığı ilk günden bu yana devam ediyor.
    Etkinliklerde Extra bonus exp kazanma veriliyor. Bir çok oyunlarda bu yapılıyor ama özel günlerde
    bence Hounds last hope'de de bu şekilde yapılmalı exp arttırıcı ürünler markette satılmalı.
    Şimdi diyeceksiniz ki neden kardeşim markette satılsın ?
    Size şunu söylemek isterim; Ben 27 yaşında çalışan bireyim belirli vakitlerde girebiliyorum.
    Birçok etkinliği kaçırıyorum. Ve oyun içerisinde sürekli aktif olabilecek boş zamanı olan arkadaşlarımız
    mevcut. Onlar bu etkinlikten faydalanıp rütbelerini ve level'lerini aşırı bir şekilde seri ye bağlayarak tan
    kasılıyorlar. Buda bize aşırı bir fark atıyor. Eğer exp arttırıcı ürünler markette satılırsa herkez oradan
    alıp istediği zaman girip kasılabilir.
    Biliyorum ki şu soruyu da karşıma çıkartacaksınız.
    Eeee! kardeşim parası olmayan nasıl çekecek. İşte burada'da Hounds last hope özel günlerde exp
    eventleri yaparak bu farkı kapatacak. Düşüncem bu yönde amma haklıyım amma haksızım.

Sizden Ricam yorumlarınızı saygı sevgi çerçevesi içerisinde yaparsanız ve görüşlerinizi belirtirseniz
    sevinirim. Hepinize iyi forumlar dilerim.

2 kişi bunu beğendi.
  2. jhwhite

jhwhite Üye

Alınan Beğeniler:
    196
    Bir çok oyunda sizinle aynı durumda olan oyuncular ile karşılaştım. Oyun yapısına göre kimi durumlarda öneriniz pozitif iken kimi durumlarda negatif.

Level kasmadığınız için mahrum kaldığınız bir durum mu var?
    Yani levelinizin düşük olmasının negatif yanı nedir?

3. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    336
    Benim tek kızdiğım nokta nakit etkinliği böyle etkinlikli olur diyesim geliyor

Ayrıca sizlere katılıyorum

2 kişi bunu beğendi.
  4. TebessümGaming

Alınan Beğeniler:
    23
    Yorumunuz için ve bizim düşüncemize katıldığınız için teşekkür ederim. Macit bey
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 15 Mayıs 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    Level kasmadığınız için mahrum kaldığınız bir durum mu var?
    Yani levelinizin düşük olmasının negatif yanı nedir?

Saygı değer white kardeşimiz sorularına şöyle cevap vereyim.
    Levelimiz çok düşük değil ama ileride bu oyun içerisinde yaptığımız
    leveller ve rütbeler sistemde sitede yayınlanıcak. Ve oyun için ciddi işler
    düşünen klanlar ilk sıralarda olmak için can atıyor olucak. Ve şuanda yapılan bu
    etkinlikler diğer oyuncuların fark atmasını sağlıyor.
    Negatif yanı budur.

Şunu da diyeceksin diye düşünüyorum sıralama bu kadar önemli mi ? Sonuç olarak
    level veya rütbe ile yapılan birşey yok ?

Evet önemli biz bir gaming ailesiyiz ve her oyunda olduğu gibi bireysel sıralamada ve
    klan sıralamasında yerimizi almak bizim için bir reklamdır ve onur kaynağıdır.
    Bu tarz sürekli özel günü ve amacı olmayan düzensiz etkinlikler bizim gibi yatırımcıları
    kötü etkiliyor.
    Bu arada olumlu yada olumsuz şekilde seviyeli yorum yaptığınız için Tebessüm Gaming Ailesi Olarak teşekkürlerimizi sunarız white.

5. ArtemiS

ArtemiS Üye

Alınan Beğeniler:
    30
    Meslek:
    Öğrenci
    Bence Etkinlikler Hoş Ve Güzel o_O Keşke Bende Çalışabilsem.Bütün Gün Oyunda Etkinlik Yapıcam Diye Kendimi Yemesem :(

6. jhwhite

jhwhite Üye

Alınan Beğeniler:
    196
    Açıklamalarınız üzerine soruyu sormam etik olmazdı. Ekibinizin kuruluş amacına ve stratejisine saygı duymak gerekir.

Bu bağlamda size katıldığımı eklemek isterim. Umarım tepkiyi bir çatı altında toplamak adına bu konu tüm oyuncuların ilgisini çeker.

Rica ederim aksi düşünülemez bile.

7. Ultimate

Ultimate Üye

Alınan Beğeniler:
    48
    Böyle bir öneriyi ticket olarak attığımda bana böyle bir şeyi zaten gelecek zamanda plan çizelgelerinde bulunduruyorlarmış ha birde böyle şeyler için destek ticketları atmamamı söyleyerek uyardılar, öneriler için ayrı bir sayfa varmış :D

2 kişi bunu beğendi.
  8. TebessümGaming

Alınan Beğeniler:
    23
    @Ultimate Adım gibi eminim ki bu oyununda cıvkı çıkıcaktır. Bu kadar söylüyorum.

9. Ultimate

Ultimate Üye

Alınan Beğeniler:
    48
    İşte, çıkmadan bi zevkini alalım da... :D

2 kişi bunu beğendi.