Geçersiz URL

'Hounds Teknik Destek Yardım' forumunda #NeoLabeL tarafından 14 Ağustos 2015 tarihinde açılan konu

1. #NeoLabeL

#NeoLabeL Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Selamın Aleyküm Arkadaslar Oyuna giriş yapamıyorum Launcher Açılırken ""Geçersiz URL: Ana Bilgisayar Adı Ayrıştırılamadı"" Diye Hata Alıyorum Saat Sabahın 5'i ve 4-5 saat önce oynadığım oyuna şmdi giremiyorum Çözümü Nedir Sizce ?

2. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    336
    Eğer kurulum dosyaları mevcut ise tekrar kurulum öneriyorum

3. #NeoLabeL

#NeoLabeL Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Aga Önceden Olmuyodu Yeni Olmaya Başladı Silip Tekrar Kursam Gene Aynı Olay Olucak Hem Uğraştığıma Okadar Beklediğime Yazık olucak. Başka Çözüm Öneren
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 15 Ağustos 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    Sorun Çözülmüştür Konuyu Kapatabilirsiniz :)

4. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    336
    Nasıl Çözdün diğer arkadaşlarda öğrensin

5. #NeoLabeL

#NeoLabeL Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Oyunu Silip CCleaner Gibi Programla Tüm Kalıntılarını Temizleyin. Ardından Oyunu Tekrar Kurun Eksiksiz Kurulduğundan Emin Olun. Directx .Net Framework Visual CC# programlarınıda Kurun. ve Oyun Güncellenirken Hiçbir Tarayıcı Ve İnternet Üzerinden Birşey Yapmayın. Son Olarak Veri Yürütme Engeli(DEP)i açın ve uyumluluk giderin hepsini yaparsanız Hiçbir Sorun Hata Çıkmaz.

Bunların Hepsini Yaptım Hiçbi Sıkıntı Çıkmadı. Oyundada Kasma Takılma Gibi Sorunumda Kalmadı