[GM]Baksın Artık Yeter Rütbeliler sizde Bakınız !!!

'Hounds Genel' forumunda MaRaZ tarafından 25 Ağustos 2015 tarihinde açılan konu

1. MaRaZ

MaRaZ Üye

Alınan Beğeniler:
    36
    Arkadaşlar Öncelikle Selamun Aleyküm Bildiniz Üzere Dün HulK Ban Yedi Sebebide Hounds Last Hope Basladından Berli 30 Kere 0 Puan Çekmis Yaw Arkadas Böyle Bişe Olabilirmi Ya Sen Basına Günde 2 3 Defa Gelsin 0 Puan La Bitirme Adamlar Sonra Bunu Toplayıp ban atıyolar bu adaletmidir Ya Elinizi Vijdanınıza Koyun millet 24 saat oyunda online oluyor rütbe kasmak için okadar emek sarf ediyor okadar para yatırıyor Bumudur Bunun Kaesılı Sayın GMler Bu konuyu Çözün artk yer bak ben De Genaralim Vallahada Billahada PVP Den Soğudum sıf bu konu için Hatat ( Abdul Kadir Aktaşa ) Sordum Yalamsan Yalan desin Bu Konu Hakkında Oda Bana dedki Gün İçerisinde Seri seri 0 puanla bitirirsen Sıkıntı Dedi Onada GMler dedi GM lere sordum dedi peki Bu Nedir Yani %80 ilerlemeyi kapatın bukar basit neden bizim emeklerimizi yiyorsunuz Yazzık Günah Bukar insana okadar para yatırlıyo emek yapılıyo gerçekten yazık Lütfen Bu Konuyu Gözden Geçirin ve Size gelince Arkadaşlar Elinizi Vizdenınıza Koyun Yazık Deilmi Bu İnsanlara
    Ben De generalim Vallaha Artık Korkuyorum Şu Oyunda İllegal Olarak hiç bişe yapmadım yapmıcamda ama Sırf Bu Konu Üzerinden Basıma Bişe gelirse Hakkımı Savunacam Yerleri Biliyorum herkezin basına geliyor Çünkü 0 puanla Bitirme Buna Acil bi Çözüm Bulun Sayın Oyun görevlileri bu konudan çok sıkıldık Artık Oyun Adım TheMaraz

2 kişi bunu beğendi.
  2. HuLK

HuLK Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    MARAZ BUNLAR KAFASINA ESTIGI ADAMA VERIRLER INSAF BIRAZ INSAF MAKRO AFK CIKTI SIMDIDE 0 PUANLAR HESAPLANIYOR YAZIKLAR OLSUN SIZIN GIBI GM LEREDE SIZIN GIBI YARDIMLARINADA EMEK HIRSIZI BUNLAR .

2 kişi bunu beğendi.
  3. WhipperOfGod

Alınan Beğeniler:
    8
    Meslek:
    Elektrik-Elektronik
    Valla HuLK kardeşim aha az önce bende ban yedim sırf o %80 olayı yüzünden :(

4. HuLK

HuLK Üye

Alınan Beğeniler:
    5

GM YARDIMCILARI GÖRSÜN HAKSILIK DEYİLMİ BU BAK KARDESŞ SEN ONLARI BURAYA ŞİKAYET ET BAK NASIL OYUNU KAPATIYORLAR TÜRKİYE GENEL BAŞKANLIK.
    http://www.bimer.gov.tr/Forms/pgMain.aspx

5. MaRaZ

MaRaZ Üye

Alınan Beğeniler:
    36
    Ayl İşte Bikişi Daha Sıra Bize Geliyo Galiba Artık Su Soruna Bişe Bulun Sayın Gm ler !!!

2 kişi bunu beğendi.
  6. WhipperOfGod

Alınan Beğeniler:
    8
    Meslek:
    Elektrik-Elektronik
    Millet O Kadar Makro Vs Pis İşlere Bulaşıyor Hiç Birşey Yapamıyorlar Adam Makro Kullanıyor En Fazla 1 Hafta Ban Yiyor. %80 Olayını Ben Daha Çözemedim. Hile De Değil. Arkadaş 2 Görev Yapacaz Varya Adamlar Hesabı Kapatıyorlar Saçma Salak İşler Yapıyorlar Sonra Oyuna Adam Çekmenin Yolunu Arıyorlar. Böyle Giderse Adam Gelme Olasılığı %10...

2 kişi bunu beğendi.
  7. #NeoLabeL

#NeoLabeL Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Abiler Olayı Sizden Öğrendim Çok Geçmiş Olsun. Yaptıklarıda Çok Ayıp Direk Ban Atılmaz Madem işkillendin Bi sor soruştur videosunu iste Belki Adamda Bilek Gücü var Belki yılların Oyuncusu gelmiş oyununuza Yaptıkları Çok büyük ayıp. GM'ler Utanın Vallaha Utanın .

2 kişi bunu beğendi.
  8. MaRaZ

MaRaZ Üye

Alınan Beğeniler:
    36
    Kardesm Bnm Rütbem Düşmedide Artık Oyundan Soğudum Birsürü Arkadaş Bu Konu yüzünden Ban yiyor yazık ya valla Buna Acil bi Çözüm bulmaları lazım %80 İlerlemeyi kapatacaklar ozman baska yoluyok !

2 kişi bunu beğendi.
  9. HuLK

HuLK Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Bunlat emek hırsızları başka birşey yok

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 25 Ağustos 2015
  10. mustafa04

mustafa04 Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    vallahi ben pvp ye girmeye korkar oldum ama iyiki pve de boyle birşey yok ki bu olay saçmalık adamlar hata bulalımda sıfırlıyalım diye elinden geleni yapıyolar bide oyuna ilgi alaka sıfır ki bir gm oyunu oyuncu ile oynar ise ogy yada yardımcı almaz ama bu adamlar oyunu hiç oynamıyolar ondan yardımcı alıyolarki forma bile yardımcılar bakıyor hep onlar yatıyor :D
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 25 Ağustos 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    salla başı al maaşı hesabı cok cok uzuldum hulk abi bu arada