GM MİYMİŞİMDE HABERIM YOK :)

'Hounds Genel' forumunda HuLK tarafından 3 Ağustos 2015 tarihinde açılan konu

1. HuLK

HuLK Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    ARKADAŞLAR FORUMDA YAPILAN PAYLAŞIMLARIMDAN DOLAYI HERKES KENDİMİ GM OLARAK TANITTIGIMI SANIYOR BEN BİDAHA YAZIYORUM IYI OKUYUN.

1. BEN GM DEYİLİM.
    2. SAECE BANA VERİLEN BİLGİLERİ PAYLAŞIRIM.
    3. OYUN İÇERİSİNDE BENİ BİLEN BİLİYOR ZATEN.
    4. HERKESE ŞİMDİDEN İYİ OYUNLAR.
    5. SEN BİLGİ NASIL ALIYOSUN .
    BUYUR BİLGİ ALDIGIM YER.

2. Beast

Beast Üye

Alınan Beğeniler:
    20
    Bu mu dedigin bilgi? Sen galiba kendi yazdiklarini ya okumuyorsun, ya da ne paylastiginin farkinda degilsin.
    Burda gösterdigin resim bir GM ile aranda gecen sacma sapan dedikodunun sorgusu, hemde kendin soruyorsun.
    Baska threadlerde ama sen yakinda bu olacak, su olacak diye, sanki kendin icinde oldugun kararlardan yaziyorsun. Sen en iyisi yazdiklarini bir daha oku, ne kadar yanlis ve ters göründügünü kendin anlarsin insallah.
    Saygilar.

3. AziR

AziR Üye

Alınan Beğeniler:
    52
    Arkadaşım Allah bilir GM bir sefer pm ne cevap vermiştir onuda burda bilgi kaynağım diye yayımlıyorsun önemli bi şahsiyet olsan toplantılarda bulunurdun.
    Ve sen okadar net konuşuyorsunki "çalışmalarımız devam etmekte sabırla bekleyiniz" gibi ibareler kullanarak insanları yanlış bilgilendiriyorsun hiçbir GM pm den yama notları hakkında bilgi vermez toplantıda bile okadar insan varken çok az bilgi alabildik geçtiki sen fısıltıdan sorunca cevap verecekler yeme milleti.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 3 Ağustos 2015
  4. HuLK

HuLK Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Sen Kendini Ve Beni Bir Tutamasın Sen Başka Konularda Güclü Bilgi Sahibisin Ben Başka Konularda Gm Sana Fısıldamada Yazmaya Bilir Ama Bana Yazar Sana Cevap Vermiyor Diye Bana Vermeycek Diye Bir şey yok.
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 3 Ağustos 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    Ozaman Bunu Ben Bilerek Montajladım Sen Yeme Beni Sen benim Sahsımı Tanıyormusun Yok Herkeside Kendin Gibi Görme Benım Profıl Resmım Gercek Resmimdir Sence Bu Kişi Mileti Kandıracak Kadar Şerefsiz Birimi Soruyom Sana.

5. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    336
    Heryede kavga var :) sakin olun

zaten herhangibi bir yetkisi olsa konu açarken yazdığı yazının tümü büyük harf olmaz burdan belli oluyor açıklamaya gerek yok :)

6. i-Diablo

i-Diablo Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Adam noktayı koydu fazla söze ne acet :D

7. HuLK

HuLK Üye

Alınan Beğeniler:
    5

Gözünü sevem kardeşim.
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 3 Ağustos 2015 Mesajlarınız Birleştirildi

Yürü Git Senlemi Uğraşcam Ben Gm Yim Tamam Kardeş Zoruna Gidiyorsa Kafanı Duvara Vur. Yada Şikayet Et.

8. Beast

Beast Üye

Alınan Beğeniler:
    20
    O ZAMAN ZIRT PIRT KENDINI BIRSEY ZANNETME, ASIL KORKUM SENIN GIBILERIN OYUN DISINDA KENDINI DAHA IYI GÖSTERIP OYUNDA MILLETI KANDIRMAKTIR.
    Git oyna, millete sacma sapan, kendi kafanda ürettigin haberler iletme. SEN KIMSIN? Su an bu Forumda sadece Kadir var yönetimden haberleri ileten, SEN degil!

9. JubaTR

JubaTR Üye

Alınan Beğeniler:
    13
    Bütün sorun kendini iyi anlatamaman bunun
    üzerine çalış :)

10. Beast

Beast Üye

Alınan Beğeniler:
    20
    Kusura bakma genc, benim türkcem maalesef buraya kadar ne yazik ki.
    Biraz sorunlu oldugunu bende biliyorum.