GM Pride'dan Açıklama !

'Çöp Kutusu' forumunda kadir75 tarafından 4 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
  2. SecretWitnesS

Alınan Beğeniler:
    6
    Meslek:
    ANTRENÖR
    =)) taktikleri yemedi ...TURNUVADAN ÖNCE ADAMLARI EKSLTMEYE ÇALŞTILAR AMA =)) nysee bakalım hayırlısı olsun

3. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Benim için önemli olan adalet yerini bulsun :D

4. SecretWitnesS

Alınan Beğeniler:
    6
    Meslek:
    ANTRENÖR
    bizim içinde kardeşim bizim içinde ...

CEVABIDA bazı şeyleri açıklıyor sanırım =)

2 kişi bunu beğendi.
  5. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Aynen açıklama için kendisine teşekkür ettiğimi iletirsin. Gönül isterdi ki bana da bu forumda sövmeseydi.

6. SecretWitnesS

Alınan Beğeniler:
    6
    Meslek:
    ANTRENÖR
    kardeşim ben okudum herşeyi Sen olayları bilmediğin KÜFÜR konusuna takıp gittiğin için OLAYLARIN özünü kaçırdın..haaa sen yine küfür diceksin =) evet ama demek ki adamı bayağı doldurmuşlar.. nyse geçip gitti ...SENİN KONUDA özrlük birşey yok yani ,konuyu tam bilsen sen özr dilerdin..ben söyliyim ESTERGON KLANINDA o takımn SS leri var ama ATMIYORLAR..atmazlarda ;) bilmem nasıl bir karaktere sahip takım olduklarını anlayabldin mi ama bu da senn için önmli değildir tabi küfür var çünkü =))) nyse sana kolay gelsn kardeşim daha fazla uzatmıcam

7. uLUBey

uLUBey Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Bizim Kimseyi Doldurdugumuz Falan Yok ElinizDe SS varsa Atarsanız O Hakan Olcak Adam Dün Ts Geldi Barışmaya Çalıştı Sonra Ben Kışkırtılgdm İçin Küfür Ettigini Söyledi Eger 1 Ay önce Küfürüm Varsa Oyunu Bırakacam Dedi SS attık Konuyu Başka Yere Çevirdi Hani Oyunu Bırakacaktı.....

8. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Öncelikle küfür değil bütün kural ihlallerine karşı bu tutumun en başından beri vardı.
    Ancan geçenler de açılan bir konuya cevap verdikçe bir çok kişi cevap vermeye başladı. Ben diyorum küfür etmeyin ekran görüntüsü video atın adam diyor bugu çözün. Madem buglu biliyorsun oynama o haritayı oynuyorsan küfür etme ediyorsan cezasına katlan ben bunları belirttim.
    Ancak arkadaş anlamamakta ısrarcı oldu. Açık betada oyun onuda belirttim.
    Böyle durumlar olabilir anlayışlı olun da dedim.
    Ne dediysem anlayamadılar en sonunda küfür ederek forumdan uzaklaştırılmasına neden oldu. Yapacak bir şey yok kurallara uymayanları her zaman raporlarım da yer veriyorum. Makro küfür hakaret bug vs.
    Sizlerde bunu yapmalısınız ki bu oyun düzelsin. Adam makro yapıyor bug yapıyor diye küfür ederseniz oyunu düzeltmek yerine içine etmiş olursunuz umarım anlata bilmişimdir.

9. SecretWitnesS

Alınan Beğeniler:
    6
    Meslek:
    ANTRENÖR
    • birincisi konularda HADDİNİZİ BİLİN konu başlığı altında küfürünüz var ss bak orda yazıyor kardeşim .. 3 gün içinde bu olaylar olunca size düne kadar küfür ettim mi dedi adam bnde ordaydım.sizide dinledim ...İşinize geldiği gibi konuşmayın bnce ben oraya tarafsız bir şeklde geldim , Hakan 2 gündür peong du sanırım onu şikayet ediodu vs falan diye sonra "bundan önce bugünden önce" bunu söylerken de o iki günü diyor ! ve sizde bunu çok iyi biliyorsunuz buna istinaden bunu ysölüyor adam ve 1 ay öncemi artık nyse o küfürü delil gösteriosunuz ki o küfrdede adam yine SUSMADIĞINIZ İÇİN Yine !! ne ağız var sizde falan öle bi girişle kfür etmiş...! siz çok konuştuğunuzu kabul edemediniz.
    • Ve bunu hepiniz yapıyorsunuzda demedi adam size belli başlı iki isim verdi ŞAHSEN O peong bnm klanımada sataşıyo ama muhattap almıyorum kendisini ve almamda sabaha kadar havlası dursun
    • Siz Duymak istediğiniz gibi algılıyorsunuz
    • Ben Hakanın Klanına giripte ayrılanı Görmedim,siz kendinizden başlayın önce AMA nyse ...ss e bi göz atarsın konunun üstünde hulk unuz un küfürü var ve bu ss Hakanda var ama atmıyor ve atmaz da siz bnce burdan başlayın düşünmeye

10. uLUBey

uLUBey Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Vallaha Kardesm Ben Önceden Neler Oldu Ne Bitti Bilmiyorum Onu Siz kendiniz Çözecektinz Sadece Şunu Hatrlıyorm Clan pvp Atalım Demişiz Gelmişsiniz Orda İnsan Gibi Sorunları Çözeceginize Küfür Etmişsiniz Sadece Ben Bunu Biliyorum Kimseylede Sorunum Olmasını İstemiyorum Ben Sadece Oyunuma Bakarım....

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.