[GM] ve Oyuncuların Dikatine ? İçeriği iyi okuyunuz.

'Hounds Genel' forumunda HuLK tarafından 22 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. HuLK

HuLK Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Evet İlk öne GM Lerden Başlayak Siz Makro Ve Afk Olanlara ceza verıyosunuz Eyw Ama 1 El afk Kalan Kişilerin SS Alıp Surf Rütbesını Düşürmek İçin Adam 5 KAZANC ELI OLAN 1 ELDE AFK KALSIN SIYE DUA EDIYOR SIZDEN RICAM VAR Hounds Uyeleri Bu Kişiler 1 EL AFK KALDI DIYE TEHDIT EDIP SIZDEN FAYDALANMASI KONU İLE İLGİLİ GM LER İLGİLENECEK SAYGILARIMLA.

DİKKAT HOUNDS ÜYELERİ BU KİŞİLERE KANMAYANI BUYUR KANITI BANA YAZAN KİŞİ VE BANA SS ALDIM VE 1 EL AFK KALDIN DIYOR HAKSIZ KAZANC DİYOR OLSUN ( RÜTBEN DÜŞCEK ) DİYE CEVAP VERMIŞ.

KONU İLE İLGİLİ [GM] LER İLGENECEKTİR MUHAKAK BU KİŞİLERE İTEM VE ALTIN VERMEYINIZ.

2. Beast

Beast Üye

Alınan Beğeniler:
    20
    Ya kardesim, birak konussunlar. AFK kalmak ile ban yoktur. ANTI AFK MAKRO kullananlar ceza yiyor. Kadir bu konu hakkinda güzel bir video yayinladi zaten.
    Birak kendisi rezil olsun.

3. katliam362

katliam362 Üye

Alınan Beğeniler:
    36
    böyle şeyden direk banladıklarını sanmıyorum tahminimce kendilerine bir süre belirlemişlerdir ticket atılan kişide o süreyi aşmışsa rütbesini düşürüyolardır yoksa böyle 1 el afk kalmaktan kimsenin rütbesinin düşeceğini sanmıyorum fakat bunlar birikir 1 el 1 el derken :)

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 22 Temmuz 2015
  4. Beast

Beast Üye

Alınan Beğeniler:
    20
    100 el afk kalsan bile ban yoktur.
    zaten uzun süre afk kalmak olmuyor bildiginiz gibi...

5. HuLK

HuLK Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    KONU HAKINDA SUNU DİLE GETİRİYORUM KİŞİLER TEHDIRT EDIP ALTIN ITEM KARSILIGINDA ATMAM DIYOR BU TUR KISILERE KANMAYIN DIYE ATTIK .

6. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Bilgilendirme için teşekkürler. Bu konuda milleti tehdit ile şantaj ile para eşya gibi kendi çıkarını için sizlerden istekte bulunan oyuncuları destek sistemimize rapor edebilirsiniz. SS ileri göndermeniz yeterli olacaktır.
    Bazıları çıkıp " Destek sistemi cevap vermiyor ki " diyecek. Onlar demeden cevap vereyim. Destek sistemine açılan taleplere bakılıp gerekli cezai işlem uygulandığında sizlere geri dönüş sağlanması geç olabiliyor. Bu o kişinin ceza almadığı anlamına da gelmiyor. Ceza verildikten sonra geri dönüşler sağlanıyor. O günlük yoğunluğa göre cevap verilemiyor olabilir.
    Bunları göz önünde bulundurarak konu açınız.

7. katliam362

katliam362 Üye

Alınan Beğeniler:
    36
    kadir geçen ayın 17 sinde attım ticket dün baktım hala cevap gelmemiş :D 1 ay 5 gün oldu şuanlık :D

8. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Çok önemli ise yeni bir talep oluştur. Önceki talebin numarasını ekle bu talebime cevap verilmesini rica ederim yaz.
    Dediğim gibi cevap verilmese de bakılıyor.

2 kişi bunu beğendi.