Gölgelendirme ve ekran kartı hakkında

'Hounds Teknik Destek Yardım' forumunda cmbltc tarafından 20 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

1. cmbltc

cmbltc Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Merhaba arkadaşlar benim bir sorunum var sorunum şu şekilde
    Aşşağıda gördüğünüz fotoğraftaki işaretli bölümde
    http://i.hizliresim.com/GYAX7b.jpg
    Gölgelendirme seçeneği yüksek gözükmüyor diğer bilgisayarımda gözüküyor ancak onun performans açısından ekran kartı bundan daha düşük onun ekran kartı 2gb ancak 64 bit bunun ki 1gb 256 bit
    ancak
    şöyle bir kafa karışıklığım var sizin forumdaki yazınıza göre olması gereken ekran kartı

Ekran Kartı : Geforce GTS 250 1GB

Bendeki mevcut ekran kartı : amd radeon hd 6870

Ve performans açısından sizin önerdiğiniz ekran kartından daha iyi ancak kötü bilgisyardaki yüksek görünen bölüm bu bilgisayarımda gözükmüyor lütfen bunun hakkında bir çözüm istiyorum yani illa 2gb olmasımı gerekiyor ekran kartının 1gb 256 bit şuanki mevcut ancak full grafik oynayamıyorum daha doğrusu (yüksek) seçeneği yok

2. MrGul

MrGul Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Kardeş ne yapıcan detayı gölge olmasa ne olsa ne gölge istiyosan gündüz çık dışarı gölgen hep seninle oyundada olmasın nolacak canım

3. cmbltc

cmbltc Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Eyvallah kardeşim :) oda iyi bir fikir ancak makina oyunu full grafik kaldıracakken düşük grafikte oynamak saçmalıktan başka birşey değil bunun bir çözümünü arıyorum

4. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    336
    Oyunun optimizasyon sorunu var sen en yüksekten başla sıkıntı olursa düşünürsün