Hamamböceği Larvası

'Hounds Genel' forumunda Pegahmagabow tarafından 20 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

1. Pegahmagabow

Alınan Beğeniler:
    2
    Selamun aleyküm sadece bu bölümde benmi takılıyorum diye düşündüm forumda konu açmaya karar verdim geçemeyen arkadaşlarım ve kendim için arkadaşlar bu işin taktiği felan var mı acaba bişeyleri yanlışmı yapıyoruz kapıyı açmadan zombileri öldürdük tek kişi cfaları çağırdı felan geçemiyoruz bir türlü

2. Decaw

Decaw Üye

Alınan Beğeniler:
    13
    Görevi tamamlayan klanlar video yüklese çok iyi olur gerçekten.

3. JackinLaneti

Alınan Beğeniler:
    0
    kardesim bolumlerde hic bi soruna rastlamadim ben tamamini tek basima bitirdim (solucanimsi canavarin oldugu bolum haric) yapamadiginiz bolumlere tek girmenizi ta siye ederim oyun daha betada oldugu icin belki ayni anda fazla zombi buga dusuyor olabilir

4. FreedoM

FreedoM Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Kardeşim aleyküm selam öncelikle , 5 kişi girmiş iseniz 3 kişi aşağı inip kapıyı açacak , 2 kişi ise yukarıda bekleyecek ve Shellper'i oyalayacak. Ardından CFA askerleri geldikden sonra geri çekileceksiniz ve zombiler , Shellper'lar CFA askerlerine dalacaklar (CFA askerleri ölümsüz). Bu avantajdan yararlanarak sizde Shellper ve zombilere yakın durmaksızın Shellper'leri ve zombileri öldürüp sıradaki bölüme geçeceksiniz. Eğer yardımcı olabildiysem ne mutlu bana ... :)

Not : CFA = Combined Force of Asia (Asya Kombine Kuvvetleri).

5. Pegahmagabow

Alınan Beğeniler:
    2
    Tamam teşekkürler ilgilendiğiniz için

6. FreedoM

FreedoM Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Rica ederim , iyi oyunlar.

7. Fight4Freedom

Alınan Beğeniler:
    18
    Meslek:
    Bilgisayar İşletmeciligi
    Merhaba Bu Bölümü Klanınız Varsa Daha iyi Yapabilirsiniz Biz Dün Gece 2 Defa Denedik 3 Cüde Geçtik Taktikleri Çok Basit Aslında :)

8. FastKill

FastKill Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    Kardeşim Bölümdeki Amaç şu Shelperler cfa ya dalarken sende uzakdan shelperlere dalcaksın yolun ortasında durma cunku roketcı shelper var o bolumde 4 tane saklanacak yer var 4 köşedede durabılırsın en garantisini sorarsan ilk girdigin yer ile onun tam caprazındaki yer shelperler cfa ya dalarken sende uzakdan shelperlere dal baktın sana geliyo hemen diger koseye gec ordan dalmaya devam et baktın oraya geliyo hemen öbur köşe taktik bu shelperlrı cfa ya bırakıp kendın uzaktan sıkacaksın oyundaki nickim FastKill müsait olursam herkese yardımcı olmaya calısım pm atın yeter