Hangi Haritadan Hangi Eşya Düşüyor ?

'Hounds Genel' forumunda kadir75 tarafından 9 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

1. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Oyunda başarılı olduğunuz görevler sonunda oyunculara çeşitli eşyalar düşmektedir. Düşen eşyaların kalite ve çeşitleri oyun moduna ve görev zorluğuna göre değişmektedir. Oyun modlarına göre eşya düşürme ayrıntıları aşağıda yer almaktadır.

PVE (Co-op) oyunlarında başarılı bitirilen görevlerden sonra kartlar düşmektedir.6 takım oyuncusu 1 tane kart seçerek eşya sahibi olmaktadırlar.Aşağıda hangi haritadan hangi eşyaların düştüğünü görebilirsiniz.

Ana Operasyon(Normal Mod)
    1-DEVRİYE: Ana görevlerin ilk aşaması olan bu operasyonda oyun sonunda sizlere;
    • Tier1 Sağlam-gelişmiş-Eşsiz kalitelerinde silahlar
    • Tier2 Normal-Sağlam kalitelerinde silahlar ve Üretim malzemeleri düşmektedir.
    2-KURTARMA: Ana görevlerin ikinci aşaması olan bu operasyonda oyun sonunda sizlere;
    3-KESTİRME:Ana görevlerin üçüncü aşaması olan bu operasyonda oyun sonunda sizlere;
    4-İÇERİ SIZMA:Ana görevlerin dördüncü aşaması olan bu operasyonda oyun sonunda sizlere;
    5-HAYALET VE KARANLIK:Ana görevlerin beşinci aşaması olan bu operasyonda oyun sonunda sizlere;

Ana Operasyon(Zor Mod)
    1-DEVRİYE: Ana görevlerin ilk aşaması olan bu zor operasyonda oyun sonunda sizlere;
    • Tier2 bütün silahların Normal-Sağlam-Gelişmiş kaliteri
    • Tier2 "Eşsiz S" Seviye Tabanca ve Piyade tüfeği üretim kılavuzu ayrıca Üretim malzemeleri düşmektedir.
    2-KURTARMA: Ana görevlerin ikinci aşaması olan bu zor operasyonda oyun sonunda sizlere;
    • Tier2 "Eşsiz S" Seviye Düz Pompalı ve Silah Kalkan üretim kılavuzu ayrıca Üretim malzemeleri düşmektedir.
    3-KESTİRME:Ana görevlerin üçüncü aşaması olan bu zor operasyonda oyun sonunda sizlere;
    • Tier2 "Eşsiz S" Seviye Otomatik Pompalı ve Piyade Tüfeği üretim kılavuzu ayrıca Üretim malzemeleri düşmektedir.
    4-İÇERİ SIZMA:Ana görevlerin dördüncü aşaması olan bu zor operasyonda oyun sonunda sizlere;
    • Tier2 bütün silahların Normal-Sağlam-Gelişmiş kaliteri,
    • Tier2 "Eşsiz S" Seviye Otomatik Keskin Nişancı Tüfeği üretim kılavuzu ve Üretim malzemeleri düşmektedir.
    5-HAYALET VE KARANLIK:Ana görevlerin beşinci aşaması olan bu zor operasyonda oyun sonunda sizlere;
    • Tier2 "Eşsiz SS" Seviye Silah Kalkan,Düz Pompalı,Otomatik Pompalı Piyade Tüfeği,Tabanca üretim kılavuzu ayrıca Üretim malzemeleri düşmektedir.
    Ek Operasyon(Normal Mod)
    1-RADAR ÜSSÜ: Ek operasyonların birinci aşaması olan bu görevde oyun sonunda sizlere
    • Tier1 Normal-Sağlam-Gelişmiş-Eşsiz kalitede zırh parçaları
    • Üretim malzemeleri ve Susturucu Modifiye Üretim kılavuzları düşmektedir.
    2-BİNA ÇATISI: Ek operasyonların ikinci aşaması olan bu görevde oyun sonunda sizlere
    • Tier1 Normal-Sağlam-Gelişmiş-Eşsiz kalitede zırh parçaları
    • Üretim malzemeleri ve Dürbün Modifiye Üretim kılavuzları düşmektedir.
    3-OFİS: Ek operasyonların üçüncü aşaması olan bu görevde oyun sonunda sizlere;
    • Tier1 Normal-Sağlam-Gelişmiş-Eşsiz kalitede zırh parçaları,
    • Üretim malzemeleri ve Şarjör Kapasitesi Arttırma(Silah Kalkan,SMG,Otomatik Pompalı) Modifiye Üretim kılavuzları düşmektedir.
    4-Su Arıtma Merkezi: Ek operasyonların dördüncü aşaması olan bu görevde oyun sonunda sizlere;
    • Üretim malzemeleri ve Şarjör Kapasitesi Arttırma(Piyade Tüfeği,Otomatik ve Düz Keskin Nişancı Tüfeği) Modifiye Üretim kılavuzları düşmektedir.
    5-İÇME SU KAYNAĞI: Ek operasyonların beşinci aşaması olan bu görevde oyun sonunda sizlere;
    • Üretim malzemeleri ve Lazer İşaretleyicisi (Bomba Atar,Mitralyöz) Modifiye Üretim kılavuzları düşmektedir.
    Ek Operasyon(Zor Mod)
    1-RADAR ÜSSÜ: Ek operasyonların birinci aşaması olan bu zor görevde oyun sonunda sizlere;
    • Tier2 Normal-Sağlam-Gelişmiş-Eşsiz kalitede kafa zırh parçaları,
    • Üretim malzemeleri ve Susturucu Modifiye Üretim kılavuzları düşmektedir.
    2-BİNA ÇATISI: Ek operasyonların ikinci aşaması olan bu zor görevde oyun sonunda sizlere;
    • Tier2 Normal-Sağlam-Gelişmiş-Eşsiz kalitede üst zırh parçaları,
    • Üretim malzemeleri ve Dürbün Modifiye Üretim kılavuzları düşmektedir.
    3-OFİS: Ek operasyonların üçüncü aşaması olan bu zor görevde oyun sonunda sizlere;
    • Tier2 Normal-Sağlam-Gelişmiş-Eşsiz kalitede alt zırh parçaları,
    • Üretim malzemeleri ve Şarjör Kapasitesi Arttırma(Silah Kalkan,SMG,Otomatik Pompalı) Modifiye Üretim kılavuzları düşmektedir.
    4-Su Arıtma Merkezi: Ek operasyonların dördüncü aşaması olan bu zor görevde oyun sonunda sizlere;
    • Tier2 Normal-Sağlam-Gelişmiş-Eşsiz kalitede eldiven zırh parçaları,
    • Üretim malzemeleri ve Şarjör Kapasitesi Arttırma(Piyade Tüfeği,Otomatik ve Düz Keskin Nişancı Tüfeği) Modifiye Üretim kılavuzları düşmektedir.
    5-İÇME SU KAYNAĞI: Ek operasyonların beşinci aşaması olan bu zor görevde oyun sonunda sizlere;
    • Tier2 Normal-Sağlam-Gelişmiş-Eşsiz kalitede ayak zırh parçaları,
    • Üretim malzemeleri ve Lazer İşaretleyicisi (Bomba Atar,Mitralyöz) Modifiye Üretim kılavuzları düşmektedir.
    PVP
    PVP maçlarında başarılı olduğunuzda oyun sonunda zırh ve silahlar düşmektedir. PVP maçlardan toplam 1.000 tecrübe puanı kazandığınızda sizi bir ödül beklemektedir.

Bu kartlarda;
    • Tier1 ve Tier2 Sağlam-Gelişmiş-Eşsiz silah ve zırh parçaları, Oda Sahibi Bileti ve üretim malzemeleri düşmektedir.

YAKIN DÖVÜŞ
    • Tier1 Sağlam-Gelişmiş-Eşsiz silah ve zırh parçaları, Oda Sahibi Bileti ve üretim malzemeleri düşmektedir.

Not: Bu başlık yeni eşyalar ve bilgiler geldikçe güncellenecektir.

2 kişi bunu beğendi.
  2. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    336
    Harbiden drop listesi olması güzel teşekkürler

2 kişi bunu beğendi.
  3. XochiquetzaI

Alınan Beğeniler:
    10
    Meslek:
    Üni Öğrenci
    BİNA ÇAITISNDAN SADECE ÜST ZIR ÇIKMIYIOR HERŞEY ÇIKIYOR

4. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
  5. XochiquetzaI

Alınan Beğeniler:
    10
    Meslek:
    Üni Öğrenci
    BİNA ÇATISININ ROMANINI YAZDIM ELDİVEN AYAKKABI MASKE DÜŞÜYOR GÖRDÜĞÜME İNANIRIM :d

6. jhwhite

jhwhite Üye

Alınan Beğeniler:
    196
    Konu sabitlenmiştir.

2 kişi bunu beğendi.
  7. guidingg

guidingg Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    aga normallerde sadece kıyafer 1t silah 1 t dusuyor lazer filan hepsi zorda dusuyor yanliş yazmıssın

8. manau07

manau07 Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Oyun çok karanlık gözleri çok yoruyor az daha renklendirseler daha iyi olur gözleri yormaz kolay gelsin sadece tavsiyedir.