HATA

'Hounds Teknik Destek Yardım' forumunda Minörr* tarafından 30 Ağustos 2015 tarihinde açılan konu

1. Minörr*

Minörr* Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    http://www.imgim.com/1078inciq5949834.png ve client error to table hatasıda veriyor 2 hata tamam tıklıyorum kapatıyor
    Resimlerdeki Gibi 2 hatayla karşılaşıyorum lütfen artık çözüm bulun oyuna çok girmek istiyorum lütfen
    Bazen açılıyor bazen açılmıyor oyun
    Not.ve şöyle bir şey 1 saat önce acıldı ve baya oynamıştım şimdi giriyorum cılmıyor hatta bundan dün gecede oynadım acıldı kapamıştım bir daha acmaya calıştım acılmamıştı bir giriyorum acılıyor bir açılmıyor niyee
    NOT:CEP telefonu internetinden giriyorum internet hızlı 3g
    NOT:Oyunu temiz kurulum yaptım . Dosya kontrolü yapıldı . antivüris programı ve altaki sekmeler kapalı denendi . sorun aynı.
    NOT:netframework 4.5 yükledim yine açılmadı
    NOT: Hounds foruma da açtım yetkililer çözüm bulamadılar :( YARDIMM
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 30 Ağustos 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    önceki sürüm geri al gibi bir s:(eçenegi de yaptım sorun aynı D: sürücüsüne kopyaladım sorun aynı

2. Mhykol

Mhykol Üye

Alınan Beğeniler:
    26
    Meslek:
    Yazılım-Coder-Java-Python-Host,Sanal Server-C++,C#
    Açmış olduğum konudan yararlanabilirsin.

TIKLA GİT

3. Minörr*

Minörr* Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Sizin yazdıgınız konuyu gördüm ve bire bir yaptım fakat sorun aynı :(
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 30 Ağustos 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    Başka öneri çözümü olan varmıııı YARDIM

4. Mhykol

Mhykol Üye

Alınan Beğeniler:
    26
    Meslek:
    Başlat menüsüne "İnternet Seçenekleri" yazınız açılan pencerede üst kısımda "Gelişmiş" butonu vardır ona tıklayınız ve resimde gördüşünüz kutucukları kendi menüzdeki gibi aynısını yapınız.

5. ceu006

ceu006 Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    30 tane konu açma birader

6. Mhykol

Mhykol Üye

Alınan Beğeniler:
    26
    Meslek:
    Hocam olmazsa oyunu görev yöneticisinde açık olabilir CTRL+SHİFT+ESC YE Basarak işlemler kısmından hounds.exe gibi bir işlem görürseniz oyun açık kalmış demektir ona tıklayın aşağıda görevi sonlandır butonuna tıklayarak sonlandırabilirsiniz bazen oyunun hile,hack koruma programı olan xincode açık kalabiliyor onuda bulursanız onunda işlemini sonlandırın.
    Veya başlat arama kısmına Cmd yazıp vermiş olduğum kodu cmd penceresine sağ tıklayarak yapıştırın

ipconfig /flushdns

7. Minörr*

Minörr* Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    internet seceneklerini atmışsınız onu yaptım olmadı üste yazdıgınız ctrl shift esc bastım hounds exe gibi bir şey görmedim xincodeyide görmedim alta dediginiz cmd yazıp dediginiz kodu yapıştırdım dns önbellegi başarıyla temizlendi dedi oyuna girmedi aynı antivüris kapalı
    Gerçekten oyunu bırakma durumuna geldim

8. Mhykol

Mhykol Üye

Alınan Beğeniler:
    26
    Meslek:
    güvenlik duvarı kapalımı ?

9. Minörr*

Minörr* Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    güvenlik durumu derken anlamadım laptopun sag alt en alt kısmında eset antivürüs yazıyor o kapalı güvenlik duvarını nerden bulacagım

10. Mhykol

Mhykol Üye

Alınan Beğeniler:
    26
    Meslek:
    yönetici olarak açmayı deneyin olmazsa bilgisayarınızı yeniden başlatın
    başlat arama kısmına windows güvenlik durumu yazın yanda Windows güvenlik duvarını etkinleştir veya devre dışı bıraka girerek 2 güvenlik duvarını kapat oyunu aç
    sorun devam ediyorsa tw ile bilgisayarınıza bağlanıp sorunu çözmeye çalışabilirim.