HeaveN - Hounds-TR Senin Karakterin, Senin Hikâyen Yarışması

'Hounds Genel' forumunda BOGAZINYARGICI tarafından 27 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

 1. BOGAZINYARGICI

  Kayıt:
  3 Mayıs 2015
  Mesaj:
  33
  Alınan Beğeniler:
  42
  Cinsiyet:
  Erkek
  Meslek:
  Bilgi İşlem
  Şehir:
  İstanbul
  Adı : Cavit Yurdakul
  Yaş ; 23
  Sınıfı ; Sniper
  Birliği ; HeaveN
  Boyu ; 1.82
  Kilo ; 70


  Cavit Yurdakul , öğrencilik hayatı boyunca tüm derslerden kalan , öğretmenleri ve arkadaşları tarafından geri zekâlı olarak nitelendirilen bir çocuktu. Beden eğitimi dersini bile kopya ile geçen Cavit’in , hayatta başarılı olduğu şeyler , sapan , boncuklu tabanca ve balkondan yoldan geçen teyzelerin kafasına tükürmekti.
  Boncuklu tabanca , sapan ve tükürükle çok iyi nişan ortalaması olan Cavit , bu yeteneğini lisede arkadaşlarının kafasına silgi parçaları fırlatarak geliştirdi.


  4 yıllığı kazanamadığından , bedelli de vurmadığından dolayı mecburen uzun dönem askerlik yapan Cavit , 25 metre sıfırlama atışında 3’te 3 yapınca gaza geldi , kendini iyice geliştirdi.

  Virüslüler Hounds’u ele geçirdiğinde , Pvp bölgesinde görev yapan Cavit , birlikteki diğer keskin nişancılarla birlikte Co-op bölgesinde , 121. Eğitim Alayı’na gönderildi.

  Gözleri armut büyüklüğünde olan virüslüleri , kolaylıkla gözünden vuran Cavit , bir gece bütün bir taburu saran virüslüler dalgasında gösterdiği üstün performans ile Çavuş rütbesine terfi edildi.

  Arkadaşları da , pvp ve co-op bölgelerinde düşmanlarını sadece gözlerinden vuran Cavit’e ‘’ Göze giren Cavit ‘’ lakabını takmışlardır.

  Onurlu bir takımda bulunan Cavit görevini uzun yıllar onuruyla devam ettirdi fakat son atandığı ‘’ Şehir Kanalizasyonu ‘’ bölgesinde virüslülerle girdiği büyük çatışmada hayatını kaybetti…
   
  #1
  3 kişi bunu beğendi.