Herkes Bir şeyler Söylüyor.

'Çöp Kutusu' forumunda kadir75 tarafından 6 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Merhabalar Arkadaşlar.
    Her kafadan bir ses çıkıyor. En net cevabı pride zaten verdi. Hala uzatmanız hakkınızı aramanıza saygım sonsuz ancak burada görevlilere hakaret ederek resmi forumda burada yazdıklarınıza kimsenin saygı göstermesini beklemeyin. Bütün karşılaşmaları bizzat izledim kaydettim. Hepsi mevcut. Finale kalan 2 takımda hak etti.
    Emin olabilirsiniz. Ancak bir tarafın " CANLI YAYINDA " GMleri ve oyun yönetimi küçük düşürmesinden ötürü ceza verildi. Yapılan incelemede onun öncesinde bir bugun yapıldığı kesinleşti.
    Tiosgaming yada NizamıCedid iki klanla da uzaktan yakından alakam yok. Turnuva sırasında tiosgamingten arkadaşlar " 3 gün önce nizamıcedid bugla oyun kazandı dikkatli olun. Burada bug var. " Demesi ne kadar komik bir durum. Bug olduğunu 3 gün önceden bilip turnuvaya 1 saat kala bunu GM'ye bildiriyorsan. Kusura bakma da sende bu bugtan bir şekilde faydalanmayı düşünmüşsün.
    Ben kimseye bug yaptınız hak ettiniz demiyorum. Zaten Oyun Görevlimiz beklediğiniz açıklamayı yapmıştır.

Teşekkürler.

2. Xochiquetzal

Alınan Beğeniler:
    16
    Bak evladım sana şunu diyorum . BUG olsa üs yeri varya 1 saniyeden aşağıda sürede alınırdı .
    HEMEN renk değişirdi . Tamammı birşey bilmiyorsanız tamamen oyun daha iyi yerlere gelsin diye size bildiriyorduk.
    Özellik söyledik size . Mantık olarak şöyle düşün kullansak size neden söyleyelim . Birşey bildiğiniz yok bug yerlerini bile oyunculardan öğrenen aciz bir yönetimden ne bekliyorsun . Yaptıklarınız çok mu normal . Bunun hesabını nereye verceksiniz bilmiyorum ama Hakkımızı helal etmiyoruz. Bana burada boş muhabbet yapma abdulkadir tamammı . Oyun sizin olsun bırakıyorum oyunu .

3. Pro_Lunetta

Alınan Beğeniler:
    4
    Meslek:
    ÜNİ.ÖGRENCİ
    SAYIN KADİR ARKADAŞIM BAK SAYIN DİYORUM SANA DEGER VERDİGİMDE VEDE SAYGI DUYDUGUMDA AMA BAK YAPTIGIN BU YORUMLAR ÇOK YANLIŞ OYUN HATASI YÜZÜNE HAKSIZLIGA UGRUYORUZ BAK DIKKATINI ÇEKERİM OYUN HATASI BUNDAN FAYLANMAYA ÇALIŞAN KİMSE YOK SİZ OYUNA ZARAR GELMEMESİ İÇİN ÇABALIYORSUNUZ BUNUN FARKINDAYIZ HİÇ BOŞUNA LAF YAPMAYIN BANA EFENDI GIBI KABUL ETCEKSINIZ HATAYI DÜZELTMEYE ÇALIŞACAKTINIZ BU FİNALDEKİ İKİ KLANLA KONUŞUP EN DOGRU KARARI NASIL VERCEZ DİYE KONUŞMANIZ LAZIM AMA BU SİZDE NERDE SİZ BEKLENEN BU MUYDU TAMAMI KARDEŞİM BİZ OYUN HATASINI BUGUNU OYUNDA BİR TATSIZLIK YAŞANMASI DIYE GMLERIN HABERINI OLMASI İÇİN GÖSTERDİK BURDA KOMİK BIR DURUM YOK İYİ NİYET VAR KARDEŞİM BİZ BUNU HEM GÖSTERİP HMDE MAÇTA YAPCAK KİŞİLER DEGİLİZ O YAPTIGIN YORUMLARA İYİCE DÜŞÜNEREK YAZ YORUM YAP OYUNDA BİR ŞEY YAPTIGIN YOK BARI BAŞARILI OYUNCULARA SAYGI OLSUN CİDDEN DÜŞÜNEREK YAZ BUNLARI.

4. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Boş muhabbet değil. Ben sadece gördüklerimi söylüyorum. Bug'u daha önceden neden göstermediniz ?
    Ben pvp oynamam sevmiyorum yada beceremiyorum. Aktif olarak oynayan kaç GM var biliyor musun ?
    Yüzlerce binlerce kişi pvp oynuyor. Hepsi bug peşinde arayan buluyor. GM'ye bunu bildirmezse GM'nin bunu bilmesini beklemeniz gerçekten saçma.
    Bak dediğim gibi siz bug yaptınız bugcusunuz demiyorum. Ama bugu 3 gün önceden bilipte GM'ye maça 1 saat kala söylerseniz ne yapılmasını bekliyorsunuz ?

5. Pro_Lunetta

Alınan Beğeniler:
    4
    Meslek:
    ÜNİ.ÖGRENCİ
    SAYIN KADİR ARKADAŞIM BAK SAYIN DİYORUM SANA DEGER VERDİGİMDE VEDE SAYGI DUYDUGUMDA AMA BAK YAPTIGIN BU YORUMLAR ÇOK YANLIŞ OYUN HATASI YÜZÜNE HAKSIZLIGA UGRUYORUZ BAK DIKKATINI ÇEKERİM OYUN HATASI BUNDAN FAYLANMAYA ÇALIŞAN KİMSE YOK SİZ OYUNA ZARAR GELMEMESİ İÇİN ÇABALIYORSUNUZ BUNUN FARKINDAYIZ HİÇ BOŞUNA LAF YAPMAYIN BANA EFENDI GIBI KABUL ETCEKSINIZ HATAYI DÜZELTMEYE ÇALIŞACAKTINIZ BU FİNALDEKİ İKİ KLANLA KONUŞUP EN DOGRU KARARI NASIL VERCEZ DİYE KONUŞMANIZ LAZIM AMA BU SİZDE NERDE SİZ BEKLENEN BU MUYDU TAMAMI KARDEŞİM BİZ OYUN HATASINI BUGUNU OYUNDA BİR TATSIZLIK YAŞANMASI DIYE GMLERIN HABERINI OLMASI İÇİN GÖSTERDİK BURDA KOMİK BIR DURUM YOK İYİ NİYET VAR KARDEŞİM BİZ BUNU HEM GÖSTERİP HMDE MAÇTA YAPCAK KİŞİLER DEGİLİZ O YAPTIGIN YORUMLARA İYİCE DÜŞÜNEREK YAZ YORUM YAP OYUNDA BİR ŞEY YAPTIGIN YOK BARI BAŞARILI OYUNCULARA SAYGI OLSUN CİDDEN DÜŞÜNEREK YAZ BUNLARI.

6. ZeBaNi

ZeBaNi Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Sen Oyuna Acemi bir GM koyarsan Sana haksızlıkta yapar sana kılda olur sana hertürlü hibeyi yapar. mağdem bu mapta bug oldugunu biliosun git başka map attır kardeşim. bug olmayan bi mapta oynat. ha dogru ya GMler hangi mapta hangi bug var yok bilmedikleri için bunun önüne geçemiorlar tabi. GM dedigin Hergün oyuna girer oyundaki düzeni görür oyundaki bugları ve açıkları bulup kapatır. ha eğer sen bugları kaldıramıorsan eğer bu senin acizliğindir . ama bakıorum oyuna kapalı betadan beri oynuorum bn GMleri 1 defa ya gördüm ya görmedim. böyle yönetim olmaz. yazıkki kapalı betadan bu yana aylardır bu oyunu kasıor. gece gündüz demeden oynadık. ama GMler geldi oyunun içine etti afedersiniz. bütün emeklerimiz boşa gitti. okadar uykusuz kaldıgımız geceler ve heycanla ve hırsla kastıgımız çarlar boşa gitti. yazıklar olsun bşka birşey demiyorum....

7. Xochiquetzal

Alınan Beğeniler:
    16
    BUG HAKKINDA YÜZLERCE VİDEO VAR ŞAKAMISIN SEN !
    MACRO İLE ÜS HEMEN ALINIYOR TAMAMMI. ÇÜNKÜ BUG BUDUR AYNI LİMANDA SANİYESİNDE BOMBA ÇÖZÜLMESİ GİBİ. BİZ GM 'YE GÖSTERDİK.
    GÖSTERMEK ZORUNDE DEĞİLDİK . YAĞ GİBİ ÜSTÜMÜZE ÇIKMA
    BUNU GM 'LER BİLMEK ZORUNDA TAMAMMI . BOŞUNA GM DEĞİL. ÇOCUKLARI AMATÖRLERİ BAŞIMIZA KOYUN TAMAMMI. BURADA SEN DEĞİL SENİN ÜSTÜN GELSİN KONUŞSUN .
    HESAPLARA 1 HAFTALIK BAN ATMAKLA OLMUYOR BU İŞLER .

8. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Öncelikle aldığınız ceza ;
    Bug, Hile ve Macro Kullanımı
    1. uyarıda 7 gün ve karakter sıfırlama

Benim üstüm zaten gerekli cevapları verdi. Ben burada görevli sıfatıyla konuşmuyorum. Bir oyuncu olarak sizlere cevap veriyorum.

9. Xochiquetzal

Alınan Beğeniler:
    16
    OYUN SİZİN OLSUN

10. ZeBaNi

ZeBaNi Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Bize Bug yapmanın Cezalarını söylüorsun. Bug yapan ve macro kullananlar tabiki cezalarını çekecek.
    ama Sen bir bugu bile kaldıramıorsan eğer adam bugunuda yapar macrosunuda yapar. sen bir bugu kaldıramıorsan bırak o koltugu bilen adam otursun. bu kadar aciz olunmaz. oyundan aldıgı paranın hakkını verecek.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.