HERKES HADDİNİ BİLSİN !

'Çöp Kutusu' forumunda SecretWitnesS tarafından 4 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. SecretWitnesS

Alınan Beğeniler:
    6
    Meslek:
    ANTRENÖR
    1. iki gündür yaşananları Uzaktan seyrediyorum...Herhangi bir Klana Üye de değildim !.Böyle Çoluk Çocuk Olduğu için zaten Kenarından bile geçmiyorum Klanların Ancak Şimdi ESTERGONLUYUZ ! 2 gündür ESTERGON Klanı Burada Sorunları anlatıyor ki burası Sorunları Bildirmek için açılan bir Forum ,YADA BEN ÖYLE ZANNEDİYORUM Kadir75 sürekli bir engelleme peşinde ..Konuları Çöpe taşıyor! zoru ne Onu bi söylesin ?
    2. Burada Klan ve Oyuncu ismi vermek ne kadar doğru bilmiyorum ama INIZAMICEDID Takımının "Bu takımın Oyunda yeri yok " delilleri de KÜFÜRLEr =)
    • (ESTERGON KLANI 2002 DEn beri BELKİDE ÇOĞUNUZUN DOĞUM TARİHİNE TEKABUL EDER ,ÇEŞİTLİ oyunlarda 1.liği ,IRONTURK adlı oyuncumuzun da CS 1.6 DÜNYA 2.liği olan bir KLAN..herkeS DÜNKÜ takımlarını ESTERGON ile KIYASLA masın !!! hadiinizi bilin
    .. Aklı küfürlerin en başlarına bakın " SIKINTINIZ NE " Diye Başlıyor KARDEŞİM benim.. Belliki artık biyere kadar geldi...
    • Öncelikle INIZAMICEDID klanCIĞI kendi oyuncularına Bakacak
    • Magnifcent (MACRO kullanımı ve BAN )
    • Peong ( kışkırtmaya dayalı Jessica ortaklı 2-3 TAKIMDA GÖRÜLDÜ,Çocuk gibi her klana vs diye dayatan şahıs )
    • MrHuLK ( KÜFÜR ü şikayet eden adam) Bİ göz atın ;)

1. GÖREVLİ mi bilmiyorum ama Kadir75 isimli şahıs sürekli konu kitleme peşinde.Bırak insanlar anlaşsın Çözsün durumu..Aadamlar birşeyler bildiriyor sen konu kitleme peşindesin..sırf senin yüzünden ÜYE oldum bu siteye..
    Herşeye cvp verme peşindesin Özelliklede ESTERGON ailesine ... Ve başka bir klanın da A.M.K gibi reklamını yaparak ANTİPATİK oluyorsun haberin olsun..Ya klanında kal ya da bu işini YAP !
    • ŞİMDİ SEN BU KONUYADA Bİ CVP VERİRSİN SONRA MİLLETE CVP HAKKI VERMEDEN KİTLER ÇÖPE ATARSIN... Şuana Kadar Sergilediğin tavır bu !
    • Ama böyle birşey olursa Üşenmem yazımı aynen kopyaladım ve böyle birşey olması durumunda yazımı SONUNA KADAR TEKRARLICAM !
    • iyi forumlar...

2. Doctor.

Doctor. Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    GERÇEKLER MİLLETE BATİYOR O YÜZDEN GERÇEKLERİ YÜZLERİNE VURMAYALİM "

3. lLewiiii

lLewiiii Üye

Alınan Beğeniler:
    7
    Kardeşim bizi savunduğun için teşekkürler ama gerçekler ağır geliyor insanlara o yüzden gerçekleri söyliyince nedense hep biz kötü oluyoruz o yüzden seninde başının yanmasını istemeyiz tekrardan bizi savunduğun için teşekkürler

lLewiii (ESTERGON)

2 kişi bunu beğendi.
  4. SecretWitnesS

Alınan Beğeniler:
    6
    Meslek:
    ANTRENÖR
    KARDEŞİM sizin Yandığınız Yerde Bizde Yanalım..zaten BEN yazımada bakarsan Var olan Klanımı bile yazmadım Klan üyesi değilim dedim..Çünkü Buradaki insanlara güven yok...Ama destekçiniziz bundan sonra ! GEREKİRRSE BÜTÜN OYUNCULARIMI BURAYA ALIP DK BAŞI KONU AÇICAM !
    • SİZİ BİLEN BİLİR BİLMEYENDE KENDİ GİBİ BİLİR !

5. PrivateTK

PrivateTK Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    SecretWitnesS Bizi Savunmana Gerek yok Bizi Bilen Biliyor Bizim Gibi Takimlar Asla Yıkılmaz Desteğin İçin Teşekkürler . Sizinlede Uğrasmasınlar Boş Yere

7 SENEDİR ESTERGONDAYİM DAHA BİZE BİŞİ OLMADI

2 kişi bunu beğendi.
  6. Doctor.

Doctor. Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Sorarim Size Hangi Klan da böyle bi iletişim var düşünün klan içindeki ortamı aileden farksiz Hakan Abiye gerçekten Teşekkür Ediyorum Bu devirde kimse kimsenin borcuna yardım etmez ama bu klanda herşey farkli oyunla değil dişarida toplanılan eğlenceye bakilan bir klandır Teşekkürler .
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 4 Temmuz 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    TÜRKİYE ESTERGON SORUMLUSU ONEMİNUTE ( Hakan ) Abi Eşliğinde toplantılar yapiliyor

2 kişi bunu beğendi.
  7. SecretWitnesS

Alınan Beğeniler:
    6
    Meslek:
    ANTRENÖR
    aslında Bneimde Şaşırdığım nokta yani Hakan Kolay Kolay yapmıcağı şey gerçi yaptıysada HAKLIDIR kardeşim benim..ama o klanın elemanlarını bildiğim için HAKAN %100 HAKLI ! küfürü desteklemem ama onlar hakediyor

8. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Merhabalar.
    Öncelikle bilmediğiniz konularda yorum yapmışsınız.
    Kadir75 sürekli bir engelleme peşinde ..Konuları Çöpe taşıyor! zoru ne Onu bi söylesin ?

Benim kimse ile alıp veremediğim olmamıştır. Bu forumda elimden geldiğince bütün oyunculara yardımcı olmaya çalışıyorum.
    Benim konuları çöpe taşıma gibi bir yetkim yok bunu da cahilliğine veriyorum.
    Benim bir zorum yok. Sadece küfür etmeyin dedim " Biz ederiz sana mı soracağız " tarzında cevaplar aldım. Bende küfür edenlerin acizliğini gözler önüne serdim.
    Burada herhangi bir klana ait değilim diyorsun iyi hoş güzel herkes konu açabilir " Saygı kuralları çerçevesin de "
    Benim kendi klanım var ve herhangi bir başka klanla bağlantım yok. Bunu biliniz.

Yani azıcık tarafsız bakınız olaylara. Siz küfrü destekledikçe elimden geldiğince küfür edenlere karşı duracağım.
    Unutmayın..

Küfür etmek acizliktir. :)

9. SecretWitnesS

Alınan Beğeniler:
    6
    Meslek:
    ANTRENÖR
    kadir olayı bireysel tartışmaya çevirmeyelim...YAZDIKLARINDAN HABERİN YOK sanıırım.dünkü ESTERGON klanının konularına bak..Konu kilit diyorsun demek ki bu yetkin var..! Şuan Lütfen burayı uzatma 110 tane adamımı YEMİN EDİYORUM buraya getirim üssten aşağıya sabaha kadar konu açtırtırım...sen kitle ben açtırırım..
    bu konuya LÜTFEN BURNUNU SOKMA... YİNE SEN YİNE SEN

10. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Benim adımı geçirmişsin konuda cevap vereceğim tabi ki.
    Bu forumda yetkili değilim tekrarlıyorum.
    Sen bilmediğin konulara burnunu sokmuşsun 150 değil 250 adamını getirsen hiç bir şey olmaz.

KÜFÜR ETMEK ACİZLİKTİR.

2 kişi bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.