Hounds 1v1 Rakip Arıyorum -MonArcH-

'Hounds Genel' forumunda Abdulah-Çatlı tarafından 22 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. Abdulah-Çatlı

Alınan Beğeniler:
    22
    Oyuna Ara Vermemden Dolayı Uzun Zamandır 1v1 Giremedim Geri Kalmamak Adına Etkinlik Düzenliyorum Şu Ana Kadar 1v1 De Hiç Yenilmedimden Başlangıcı 250.000 Altından Açıyorum Clansız Oyuncular İçin 500.000 Altın Ve TiosGaminge Katılma Fırsatı Siz Herhangibi Ödemede Bulunmuyorsunuz Bileğine Güvenen Oyuncuları Eğlence Adına Bekliyorum Haritalar Sabotaj Ve Ölüm Oyunu Haritalarınında Gerçekleşicektir Kırmızı Takım Yada Mavide Başlayabilirsiniz 2 Raund Üzerinden Oynanıcak İkinci Raunda Yer Değişikli Yapıcaz Berabere Kalırsak Harita Değişikliği Uygulanıcak Maç Esnasında Bug Kulanılırsa Direk Diskalifiye Olursunuz Oyun Hatası Gerçekleşirse Maç Tekrarını Talep Edebilirsiniz Detaylı Bilgi İçin Facebook HoundsMonArcH Oyundan -MonArcH- Maç Yapıcamız Zamanı Ben Belirlerim Önceden Haber Vermeniz Yeterlidir Bazen İşim Çıkabiliyor Oyundan Posta Atarsanız Size Dönüş Yaparım

2. Vergo

Vergo Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    BetaVergo ben ;-)

3. mustafa04

mustafa04 Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    hımmmm düşündürücü

4. Xochiquetzal

Alınan Beğeniler:
    16
    ahahha oglan mustafa sen git devlete vergini ödet annene söyle elektrik faturasını ödeyin ağrıdan yazmakla olmuyo bu işler breeemın :D

5. mustafa04

mustafa04 Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    üslüp lutfen ailen terbiye vermemiş demek guzel konuşalım lutfen

6. Abdulah-Çatlı

Alınan Beğeniler:
    22
    Bak mustafa seni odamdan kovuyorum geliyosun tekrar engeliyorum geliyorsun her yorum yaptım yerin altına bu videoyu atıyosun adımı lekeliyorsun beyin kapesiten yetse anlatıcam yaptının kötü bir şey oldunu edep diyosunda seni clandan atma sebebimiz neydi kendinden 10 yaş büyük birine küfür etmen diyilmiydi ben sana şu kadar söliyim senden bi cacık olmaz seni yan karekterimle bile yenerim pvp de amacını bilmiyorum ama senin gibi zeka kısıtlaması olanlar benim yaptım yorumların altına adımı lekeleyerek bi yere ulaşamaz seni insan yerine koymuyorum cevap vermiyorum bumu zoruna gidiyor yoksa clandan atmamızmı varsa bi takıntın söyle bunları yaptın sürece gözümde deli olarak kalıcaksın yazık acıyorum sana gerçekten

7. mustafa04

mustafa04 Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    adini lekelemiyolarum zaten lekelisin amacım makro kasanları ifşa etmek hak yiyen leri gostermek emek hirsizları

8. Abdulah-Çatlı

Alınan Beğeniler:
    22
    Senin beyin kapesiten bu kadar alıyor işte düşmanımın zeki olmasını hiç isticemi tahmin etmezdim ama bana düşman olucak akılı kişi yoktur sanırım deliyle uraşmak ne kadar zormuş şimdi anlıyorum allah ailene sabır versin sinir oldumu zanediyosun ama acıyorum sana gerçekten her insan hata yapar önemli olan bunları düzeltmektir ben bunu düzelmek için o kadar emegim olmasına ramen gm ye mesaj atım rütbemi düşür dedim rütbenin benim için bi önemi yok beni 1v1 de alabilicak bi tane general göster arkadaşlarım dışında zor bulursun rütbem sıfırlanmasına ramen senin rütbeni geçtim albay olmak üzeriyim rütbemi yine sıfırlasınlar önemi yok benim için ben oyunculuma bakarım benim adımı kimse lekeleyemez neyin ne oldunu bilmeyen her şeye maydonoz olanlar dışında varsa bi lekemiz bizde bilelim benim oyunda gördüm çok hayranım var az çok beni tanırlar nası oldumu bilirler onlar bana yeter bi tek düşmanım sen varsın sanırım seri odama almadım kovduğum engelediğim varsa başkaları bizde bilelim macro kulandıkları için ceza aldırdıklarım dışında tabi senin yan forum hesaplarını unutmamak gerek :)

9. mustafa04

mustafa04 Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    hahahahaahahahahahahaahhaha

10. jhwhite

jhwhite Üye

Alınan Beğeniler:
    196
    Lütfen forum içerisinde üslubunuza dikkat edin.
    Ayrıca konu konu içeriğine bağlantılı olarak ilerleyebilir. Özel konuları pm yoluyla konuşabilirsiniz.

2 kişi bunu beğendi.