HOUNDS 2.0 SÜRÜMÜ OLSA...

'Hounds Genel' forumunda ahmetgs tarafından 28 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

1. ahmetgs

ahmetgs Üye

Alınan Beğeniler:
    39
    Meslek:
    Öğrenci
    HOUNDS THE LAST HOPE'U ŞU ANA DEK OYNADIĞIM EN GÜZEL ONLİNE F2P OYUN OLARAK SEÇEBİLİRİM. TABİ Kİ BU OYUNUNDA DİĞERLERİ GİBİ EKSİKLERİ VEYA HATALARI OLABİLİYOR.
    Burada konusunu açalım ki ileride olacak güncellemelerde belki dikkate alınırız. Sizde ekleyebilirsiniz. Benim şahsi düşüncelerim şunlar:

Rütbe konusunda bir şey söyleyemem ama 65 levelden sonrası da olmalı ve tabii ki "Kuzeye ilerle" görevlerinden sonra mutlaka yeni görevler gelmeli.

Karakterlerin özellikleri diğer karakterlerden daha ayırt edici olmalı ve yetenekleri arttırılmalı.

Çok abartılı güce sahip olmayan yeni silahlar çıkarılmalı ki daha zevkli bir oyun haline gelsin.

Silah geliştirirken hasar gördüğünde silah yenileme özelliği silah +'sını en başa değilde bir önceki seviyeye getirmeli ki çok değerli bir silahımız hasar gördüğünde oyundan soğumayalım.

Bağlı kalma süresince her saat başı hediyeler alıyoruz. Bu mükemmel ama 2 saate de aynı ödüller var 10 saate de aynı ödüller var. Bence 10. saatten sonrasında daha değerli ödüller veya aynı ödülden 5 kat fazla alma gibi yenilik oyunculardaki bağlı kalma isteğini arttıracaktır.

Bir üretim malzemesi "epoksi, demir, kumaş, propilen vb." en fazla 100 tanesini bir araya koyabiliyoruz. İlerleyen zamanlarda envanter sıkıntısı yaşıyoruz. Ya malzemeler 200 er tane konulmalı ya da bedavaya 2. depo kilidini açma anahtarı verilmeli.

Şu koza breederlar oyundan kalkmalı, çünkü hiç sevmiyorum :) . Şaka bir yana yeni ve farklı canavarlar eklenmeli

U Jeton ve L Jeton çıkma olasılığı arttırılmalı ve silahın değerine göre jeton harcaması arttırılıp azaltılmalı;
    Örneğin.. tabanca 50 U Jeton --- Keskin Nişancı Tüfeği A 200 U Jeton

Bazı bölümler geçilemeyecek kadar zor, o yüzden insanlar bug arama çabasında buluyor kendisini. Bunu engellemek amaçlı bazı bölümlerin zorlukları bir kez daha gözden geçirilmeli.

Benim aklımda olan bunlar. Yanlışım varsa düzeltin, eklemek istediğiniz varsa ekleyin, güzel fikirlerin çıkacağını düşünüyorum.

2 kişi bunu beğendi.
  2. katliam362

katliam362 Üye

Alınan Beğeniler:
    36
    jeton tavsiyene bende katılıyorum öylesi daha güzel olabilir
    + pompalının edirneden ardahana tek atmasının düzeltilmesi gerektiğini düşünüyorum ister menzili kısalsın ister o skilin hasarı.
    + kalkan silahının ileri doğru vuran bir skilinin tam olarak düzeltilmesi gerekiyor(şöyleki kalkanı bana vurdugunda adam ileri doğru gidio ben geride kalıyorum aramızda 5-6 adamlık fark varken bi anda adam f atıyo.. onun ekranında ben adamın yanında oluyorum ona göre çok normal ama benim ekranda bu çok saçma oluyo düzeltilmesi gerek)
    + awp silahının felç skilini yiyince yere düşüp kalkma süresi acayip fazla çok az kısaltılması lazım
    + bomba bugunun düzeltilmesi gerek 1 saniyeden düşük sürede bombayı çözüolar
    aklıma gelen bunlar

2 kişi bunu beğendi.
  3. ahmetgs

ahmetgs Üye

Alınan Beğeniler:
    39
    Meslek:
    Öğrenci

Hepsi çok doğru özellikle pompalı konusunda çok haklısın