HOUNDS-BUFF oyunu başlat sorunu !!!!

'Hounds Teknik Destek Yardım' forumunda GH0STTT tarafından 21 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

1. GH0STTT

GH0STTT Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Herkeze selam, ben oyunun launcher ini açıyorum. Buff oyunu başlat, simgesine tıklayınca oyunda hiç bir tık yok.Sürekli bassam dahi oyun açılmıyor sorun acaba nedir ? çözümlerinizi bekliyorum...

2. Shaweton

Shaweton Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Kapalı betada bende de aynı sorun oluyordu. Daha sonra kendiliğinden düzeldi. Başlattıktan sonra bir şey yapmayıp kapat, aç yöntemi yapmanı tavsiye ederim.

2 kişi bunu beğendi.
  3. GH0STTT

GH0STTT Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Teşekkürler deniyeceğim :)

4. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    336
    ts3 de bildiğim şeyleri anlattım :)

5. GH0STTT

GH0STTT Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Teşekkür ederim size ama denediklerim olmadı en son olarak kurulum yöneticisinden tekrar yüklemeyi deniyeceğim belki yüklenme sırasında bi sorun çıkmış olabilir. Başarılı olursam Bildiririm. Teşekkür ederim... :)
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 22 Nisan 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    Arkadaşlar sorun tamamen benden kaynaklıymış. Varsayılan tarayıcım exploler'mış bendede explolerde sorun var sonradan farkettim internetten giriş yapıldığını. Chorme yi varsayılan yapıp girişi başarıyla tamamladım. yardımlarınız için teşekkür ederim :) :)
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 22 Nisan 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    Arkadaşlar sorun tamamen benden kaynaklıymış. Varsayılan tarayıcım exploler'mış bendede explolerde sorun var sonradan farkettim internetten giriş yapıldığını. Chorme yi varsayılan yapıp girişi başarıyla tamamladım. yardımlarınız için teşekkür ederim :) :)

6. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    336
    sorununun çözüldüğüne sevindim iyi oyunlar dilerim ;)

2 kişi bunu beğendi.
  7. irmortal025

Alınan Beğeniler:
    0
    bende fare gözükmüyor esc ye basıyorum ayarlamalar gözükmüyor oyun açıldığında karakter oluştur tuşu görünmüyor silah kontürolu gözükmüyor lütfennnn yardım edin sorunu neee

8. RUAVEL

RUAVEL Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Meslek:
    DANIŞMAN
    İrmortal Yeni bir konu açmalısın oradan daha çabuk yardım alacaksın muhtemelen.

9. oreomyo

oreomyo Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ben indiriyorum aç butonu çıkıyo tıklayınca hata veriyo bir sitede detaylı bilgi alın diyo kapatıyo

10. yarentaehyun

Alınan Beğeniler:
    0
    Merhaba. 1 yıldır oyunu açamıyordum zaten silip tekrar yükledim açılmadı dosyayı kontrol et dedim açıldı normal olarak aynı işlemleri yapıyorum oyunu başlat kullanıcı adı şifre giriş filan oyun açılırken ilk başta siyah ekranda kalıyor ve başlama müziği geliyor sonra ise bu ekran geliyor oyuna giriş yapabilmemiz için karakter seçtiğimiz bölüm ama mouse imleci ve diğer tüm şeyler çıkmıyor..