Hounds Etkinlikler ve Yoklama Defteri

'Hounds Genel' forumunda MaCiT tarafından 2 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

 1. MaCiT

  MaCiT Yönetici

  Kayıt:
  16 Mayıs 2009
  Mesaj:
  6,465
  Alınan Beğeniler:
  336
  Cinsiyet:
  Erkek
  Yoklama Defteri oyuncuların bir aylık süreçte oyuna katıldıkları gün sayısının tutulduğu bir defterdir. Katılımlar her gün 00.00 da kontrol edilir. Yoklama defterine kayıt yaptırmak ve ödülünüzü almak için oyunda "Yoklama Defteri" sekmesine girmelisiniz. Ödülleriniz envanterinize otomatik olarak düşer, envanteriniz dolu ise size posta yolu ile yollanır. Posta yoluyla gelen ödülleriniz için posta kutunuzu kontrol ediniz. Katılım tamamen günlük olup sadece katıldığınız gün kadar deftere kayıt yapabilirsiniz.

  Yoklama defterinin sol tarafta günün ödüllerini, sağ tarafında ise ertesi gün kazanacağınız ödülleri görebilirsiniz. 30 Günlük katılım ödüllerini günlerin üzerine gelerek görebilirsiniz.

  [​IMG] PVP maçlarında kazandığınız puanlarla "Başarım Ödülü" 1.000 başarım puanı ile başarım ödülü alabilirsiniz. 1.000 PVP puanı almak için PVP haritalarında oynamanız gerekmektedir.[​IMG] PVE (Co-op) maçlarında size verilen görevleri başarılı bir şekilde tamamladığınızda, oyun sonunda size aralarından seçmeniz için 6 adet Şans kartı gönderilecektir. Kartların içindeki eşyalar haritalara ve oyun moduna göre değişiklik göstermektedir.[​IMG]
   
  #1
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 4 Nisan 2015
  2 kişi bunu beğendi.
 2. KilForYou

  KilForYou Üye

  Kayıt:
  1 Nisan 2015
  Mesaj:
  104
  Alınan Beğeniler:
  115
  Cinsiyet:
  Erkek
  Kapalı Beta Etkinlikleri Oyuna dahada zevk katacak :)
   
  #2
  8 kişi bunu beğendi.