Hounds Geliştirme ve Menüsü

'Hounds Genel' forumunda MaCiT tarafından 27 Mart 2015 tarihinde açılan konu

 1. MaCiT

  MaCiT Yönetici

  Kayıt:
  16 Mayıs 2009
  Mesaj:
  6,465
  Alınan Beğeniler:
  336
  Cinsiyet:
  Erkek
  Geliştirme
  Oyun içinde üretim yapmak için, [AAC] Bakımcı Arkon ile konuşma başlatıp buradan "Geliştir" sekmesine girmelisiniz.

  [​IMG]

  Geliştirme Menüsü
  Geliştirme menüsünde, silahınızın özelliklerini geliştirebiliceğiniz bir bölüm bulunmaktadır. Kutu içerisindeki boşluğa geliştirmek istediğiniz silahınızı koyarak geliştirme işlemine başlayabilirsiniz. Geliştirme yapmak silahınıza Saldırı, Yaralama, Maksimum Yaralama gibi özelliklerini arttıracaktır. Geliştirme tek seferlik bir işlem değildir. Geliştirdiğiniz silahların adlarında (+1) olarak kaçıncı seviye olduğunu geliştirmenin ne aşamada olduğunu gösteren işaretler vardır.

  [​IMG]

  Geliştirme İçin Gerekli Olan Malzemeler
  Geliştirme yapmak için üretim yapmalısınız. Yaptığınız "Halatlı Nanotüp" ile gerekli miktarda altın geliştirme için gerekli olan malzemelerdir. Halatlı tüp için Multi Nanotüp ve Meta Flex batarya ihtiyacınız olacak. Bu ürünleri üretim dışında 'Pazar' bölümünden de satın alabilirsiniz.  Geliştirmede Silahın Hasar Alması

  Geliştirme yaparken silahınız belli bir yıpranmaya maruz kalır. Bu yüzden üst üste yapılan geliştirmeler de silahınız dayanıklılığı düşer ve silah kullanılamaz hale gelir. Envanterinizde gözükmesine rağmen oyuna o silah ile giremezsiniz. Tabancanızı eski haline döndürmek için yapmanız gereken "Ekipman Yenileme Eşyası" satın alarak silahınızın dayanıklılığını arttırmaktır.

  [​IMG]

  Geliştirmede Ek Malzemeler
  Geliştirme yaparken geliştireceğiniz silah için gerekli malzemeyi ve altını sağladıktan sonra al kısımdaki boş slotlara eksta başka silahlar koyarak geliştirmeyi yapabiliriz. Koyduğumuz ekstra silahlar geliştirmeyi olumlu etkiler.

  [​IMG]
   
  #1