Hounds Harita İndirme

'Hounds Genel' forumunda MaCiT tarafından 2 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

 1. MaCiT

  MaCiT Yönetici

  Kayıt:
  16 Mayıs 2009
  Mesaj:
  6,465
  Alınan Beğeniler:
  336
  Cinsiyet:
  Erkek
  Harita İndirme
  Oyunda lobide yer alan haritalara giriş yapmanız için, gireceğiniz haritayı indirmeniz gerekmektedir. Oyun sürecinde ve harita değişimlerinde takım halinde kalabilmeniz için bütün haritaları indirdiğinizden emin olunuz. Harita indirmek için lobi ekranından işleme başlıyoruz.

  [​IMG]


  Lobi ekranından "Oda Kur" sekmesine tıklayarak kendi odamızı kuruyoruz. Burada ekranın sağ tarafında yer alan PVP sekmesinin üstüne tıklıyarak PVP haritalarını, Co-op üzerine tıklayarak Co-op haritalarını görebilir ve indirmeye başlayabiliriz.


  [​IMG]


  Haritalarda bulunan mavi imleçler, haritanın indirilebilir olduğunu göstermektedir.  [​IMG]

  İndirme işlemi başlangıcında karşınıza çıkan uyarıya onay vererek indirme işlemini başlatabiliriz.  [​IMG]


  Oyunda inen haritalarınızın yüzdesini ve hangi harita olduğunu ekranın sol üst köşesinde yer alan menüden takip edebilirsiniz. Güncelleme indirmeleri ve günlük hediyelerinizi de burada ki menüde görebilirsiniz.  [​IMG]


  Oyunda haritalarınızın tamamını aynı anda indirmeye başlayabilirsiniz. Bütün haritaların indirilmiş olması lobide yer alan oyunlardan herhangi birine hızlıca ulaşmanızı sağlayacaktır.

  [​IMG]


  PVE( Co-op) haritalarını indirebilirsiniz fakat oyunda ancak bölüm geçerek indirdiğiniz haritayı oynayabilirsiniz. PVP haritalarını indirdiğinizde herhangi bir haritada oyuna girebilirsiniz.
   
  #1
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 2 Nisan 2015
  2 kişi bunu beğendi.